17.5 C

Pogoń o krok od spełnienia marzeń. Pewna wygrana w Lubinie

MKP Pogoń Siedlce wyjazdową wygraną nad Zagłębiem II Lubin znacznie przybliżył się do upragnionego awansu do I ligi.

Podopieczni trenera Marka Brzozowskiego losy meczu rozstrzygnęli w pierwszej połowie, którą wygrali 2:0. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli Lukas Hrnciar w 15 minucie i Cezary Demianiuk w 37.

Po zmianie stron Pogoń kontrolowała przebieg spotkania i nie dała wydrzeć sobie zwycięstwa.

Zagłębie II Lubin – MKP Pogoń Siedlce 0:2 (0:2).

Bramki – Lukas Hrnciar 15′, Cezary Demianiuk 37.

Pogoń na trzy kolejki przed końcem rozgrywek ma pięć punktów przewagi nad Kotwicą Kołobrzeg i sześć nad KKS Kalisz.

W poniedziałek 13 maja o godz. 18.15 siedlczanie podejmą GKS Jastrzębie.