REKLAMA
5.8 C
Siedlce
Reklama

Wyślij zdjęcie z babcią i/lub dziadkiem i wygraj zaproszenie do Cukierni z Klonowej

Zbliża się święto naszych ukochanych babć i dziadków. Wszyscy wiemy, jak bardzo są cenni w naszym życiu, jak wspierają całe rodziny swoim doświadczeniem i mądrością.

Czy zawsze doceniamy ich obecność i pamiętamy o nich na co dzień? Chcemy Was zainspirować do uczczenia
święta seniorów inaczej niż drobnym upominkiem. Proponujemy, żebyście zabrali swoje cudowne babcie i niezastąpionych dziadków na pyszne ciastko i kawę do Cukierni z Klonowej.

Mamy dla Was cztery vouchery po 50 zł do realizacji właśnie w tej cukierni. Co należy zrobić, by je wygrać?
Dostarczyć do redakcji „TS” zdjęcie z babcią i/lub dziadkiem: osobiście (ul. Armii Krajowej 11), na maila:
internet@siedlecki.pl lub przez nasz profil na FB najpóźniej do 19 stycznia do godz. 12. Komisja redakcyjna wybierze cztery fotografie, które najbardziej przypadną jej do gustu.

Zdjęcia mogą być opatrzone życzeniami. Pamiętajcie, by podać swoje dane imię i nazwisko oraz imiona seniorów.
Zwycięzców konkursu poinformujemy o wygranej indywidualnie. Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Regulamin konkursu

Zdjęcie z babcią i dziadkiem”

Styczeń 2024

I . Postanowienia ogólne
1. Konkurs „Zdjęcie z babcią i dziadkiem” organizowany jest przez „Tygodnik Siedlecki” z siedzibą w Siedlcach ul. Armii Krajowej 11.
2. Konkurs rozpoczyna się 17 stycznia i trwa do 19 stycznia 2024 r.
3. Informacje na temat konkursu dostępne będą na stronie internetowej organizatora.

II. Zasady konkursu
1.Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich Internautów bez ograniczeń wiekowych.

2. Konkurs polega na dostarczeniu do redakcji (osobiście, mailem na adres internet@siedlecki.pl lub na redakcyjnego messengera przez FB) zdjęcia z babcią i/lub dziadkiem oraz życzeń najpóźniej do 19 stycznia 2024 r do godz.12.

3. Zgłoszenie należy opatrzyć metryczką zawierającą: imię i nazwisko zgłaszającego, imiona osób będących na zdjęciu, kontakt telefoniczny lub mailowy ewentualnie miejsce zamieszkania (wystarczy miejscowość).

4. Zgłoszone do konkursu zdjęcia i życzenia oceniane będą przez redakcję internetową „TS”. Wszystkie zdjęcia zostaną opublikowane na stronie internetowej www.tygodniksiedlecki.com, a cztery wybrane przez komisję złożoną z członków redakcji zostaną dodatkowo opublikowane na łamach papierowego wydania gazety.

5. Komisja wyłoni czterech uczestników (zgłaszających), którzy otrzymają bony do Cukierni z Klonowej w Siedlcach o wartości 50 zł (ważne do końca stycznia 2024 r.). Osoby te o wygranej zostaną powiadomione telefonicznie lub mailowo.

III Postanowienia końcowe
1. Wysyłając zdjęcie do redakcji „TS” i akceptując regulamin konkursu, uczestnik oświadcza, że posiada pełne prawo do zdjęcia i przesyłając je do redakcji „TS” nie narusza praw osób trzecich oraz udziela „TS” nieodpłatnie i bezterminowo prawa publikacji przesłanego zdjęcia w wydaniu papierowym, na stronie internetowej „TS”, na Facebooku oraz w innych materiałach promocyjnych związanych z konkursem.
2. Wysyłając zdjęcie na konkurs, a tym samym akceptując regulamin konkursu uczestnik wyraża zgodę na dokonanie przez redakcję „TS” opracowania zdjęć, w zakresie niezbędnym z punktu widzenia technicznego do opublikowania zdjęcia w gazecie, z zastrzeżeniem, że nie zostanie zmieniony charakter zdjęcia.

3. Wysyłając zgłoszenie do konkursu akceptując regulamin, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w wydaniu papierowym „Tygodnika Siedleckiego” i na stronie internetowej www.tygodniksiedlecki.com w celu niezbędnym do przeprowadzenia konkursu i jego rozstrzygnięcia zgodnie z ustawą z dnia 4 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.) .
4. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady konkursu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rondo w Iganiach zostanie zablokowane przez rolników. Na całą dobę!

Starostwo Powiatowe w Siedlcach poinformowało o planowanym na wtorek 20 lutego proteście rolników, którzy mają zablokować rondo w Iganiach.

„Uwaga” o dramacie 9-latki spod Łukowa, nad którą miała się znęcać matka

W programie interwencyjnym telewizji TVN - „Uwaga” wyemitowany został...

Ruszają wybory rektora siedleckiej uczelni!

Uniwersytet w Siedlcach czekają wybory nowego rektora. Znamy już pierwszych kandydatów.

Planowany protest rolników. Utrudnienia i objazdy

Na wtorek i środę, 20-21 lutego zaplanowany jest protest rolników. To wydarzenie może przynieść utrudnienia na drogach A2, DK2 i DK92. Zachęcamy do szukania alternatywnych tras podróży.

Protest rolników: na całą dobę zablokują cztery ronda

Trwa ogólnopolski protest rolników. Jutro (20 lutego) o godz....

Pies na balkonie. Interweniują sąsiedzi, interweniują służby…

-Nie możemy na to patrzeć. Pies siedzi zamknięty na balkonie od rana, cały drży. Rozmowy z właścicielką nic nie dają, przecież była policja, była straż miejska, informowaliśmy spółdzielnię mieszkaniową… I nic! - skarżą się sąsiedzi.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje