REKLAMA
9.3 C
Siedlce
Reklama

Odszedł ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach

Na oddziale ginekologiczno-położniczym Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach odwołano część zaplanowanych wcześniej zabiegów ginekologicznych.

Jest to spowodowane rezygnacją z pracy dotychczasowego ordynatora tego oddziału profesora Andrzeja Nowakowskiego i jego zespołu, który razem z nim przyszedł z Warszawy do Siedlec.

-Rezygnacja nie jest spowodowana względami finansowymi, ani konfliktem z zarządem – mówi Mariusz Mioduski, członek zarządu mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach.

Profesor Nowakowski będzie teraz pracował w Warszawie, w Centrum Onkologii, pełniąc funkcję krajowego koordynatora programów onkologicznych.

Od 1 sierpnia ordynatorem siedleckiego oddziału zostanie profesor Grzegorz Szewczyk, który przeniesie się do Siedlec wraz ze swoim zespołem.

-Wszystkie zabiegi pilne, w trybie nagłym oraz ratujące zdrowie i życie pacjentek będą się odbywały bez zakłóceń – zapewnia Mariusz Mioduski.

15 KOMENTARZE
 1. siedleckie media sięgnęły dna…po co straszyć Pacjentki skoro jest informacja że za chwilę będzie nowy ordynator z calym zespolem i wszytskie operacje zostaną wykonane…jak zwykle informacja na pierwszą stronę…

  Odpowiedz moderated
 2. Profesor Andrzej Nowakowski to świetny lekarz. Wielka strata dla mieszkańców Siedlec.Wspaniały człowiek i fachowiec. Miał tutaj doskonały zespół . Przykra wiadomość dla pacjentek.

  Odpowiedz moderated
  • Wiekszosc ludzi stad odchodzi. Czy naprawde nie czuc w Siedlcach fatalnej atmosfery w wielu kwestiach ? Wszedzie wszystko jest zalatwiane agresywnie i po chamsku. Ludzie nie chca tutaj pracowac a jakto robia to bo muszą. Jest to powszechnie znane. Dopoki sie nie zmieni podejscie z „roszczeniowego” na „ludzkie” to wstpie zeby to miasto sie rozwijalo

   Odpowiedz moderated
 3. Profesor Andrzej Nowakowski to wspaniały fachowiec. Wielka strata dla mieszkanek Siedlec. Człowiek świetnie znający swój zawód wraz ze swoim zespołem. Pomógł wielu kobietom.

  Odpowiedz moderated
  • Jakich motywów się dopatrujesz? Przeczytaj tekst,a tam wszystkiego się dowiesz. Procesor zmienił pracę i miał takie prawo.Jasne!?

   Odpowiedz moderated
 4. Ten szpital ma problemy z Zarządem. Chyba do zmiany, będzie lżej współpracować wszystkim dookoła. Z nikim się nie mogą dogadać. No chyba że że swoimi. Taki beton lat 70.

  Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Konwencja wyborcza PiS w Siedlcach. Jarosław Kaczyński przedstawia kandydatów do Europarlamentu

Z ponad półgodzinnym poślizgiem rozpoczęło się spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim w Siedlcach. Prezes PiS przedstawia kandydatów do Europarlamentu z okręgu mazowieckiego (bez Warszawy i okalających ją powiatów).

Hapunowicz: – Nie chciałem upokorzyć pani Komar

Prezydent Siedlec odniósł się do emocji wywołanych przez odwołanie prezes PEC-u.

Listonosze w Siedlcach: – Zarabiamy poniżej najniższej krajowej

W całej Polsce do 10.00 trwa strajk ostrzegawczy pracowników Poczty Polskiej.

Oficjalne poświęcenie ronda św. Andrzeja Boboli w Siedlcach

16 maja w Siedlcach zostanie uroczyście poświęcone rondo św. Andrzej Boboli na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Armii Krajowej.

Siedlce: starosta Tchórzewski przewodniczącym rady nadzorczej PEC

Pod rządami Tomasza Hapunowicza siedleckie Przedsiębiorstwo Energetyczne zyskało nie tylko nowego prezesa.

Siedlecki Budżet Obywatelski rozstrzygnięty! które projekty zostaną zrealizowane?

21 projektów będzie zrealizowanych w ramach najnowszej edycji Budżetu Obywatelskiego w Siedlcach.

Najczęściej komentowane