Plebiscyt „Tygodnika Siedleckiego” na Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów 2023 roku

Nominowani do tytułu najpopularniejszego trenera 2023 roku

Nominowani trenerzy

W ostatnią sobotę karnawału, 10 lutego, odbędzie się bal „Tygodnika Siedleckiego”. Nagrodzimy laureatów Plebiscytu na Najlepszych i Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów 2023 roku.

Impreza zawita w mury Hotelu i Restauracji Janusz w Siedlcach (ul. Pusta 15). Podczas wydarzenia rozstrzygniemy nasz sportowy plebiscyt, ale nie tylko. Poznamy również zwycięzców dwóch innych konkursów „TS” – Złotych Skrzydeł oraz Samorządowca Roku 2023. Szykuje się wydarzenie, które naprawdę szkoda byłoby przegapić!

Najlepszych sportowców i trenerów wybierze kapituła konkursu. Natomiast tych najpopularniejszych wyłoni głosowanie na facebookowym profilu „Tygodnika Siedleckiego” (w przypadku trenerów) oraz głosowanie SMS (w przypadku sportowców). Rozpoczniemy od głosowania na szkoleniowców. W gronie nominowanych znaleźli się: Robert Kupisz – trener I-ligowej drużyny siatkówki kobiet – PMKS Nike Węgrów, Marcin Dołęga – trener osiągających ogólnopolskie i międzynarodowe sukcesy sztangistów, obecnie szkoleniowiec klubu LKS EkoSport Siedlce, zapaśniczy duet trenerski WLKS Nowe Iganie – Krystian Misztal i Sebastian Pawlak, trener mającej za sobą znakomitą rundę jesienną piłkarskiej Pogoni Siedlce – Marek Brzozowski oraz ten, który doprowadził MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski do mistrzostwa I ligi koszykarek i zdobycia uprawnień do gry w Basket Lidze – Mariusz Świerk. Głosowanie potrwa od 29 grudnia do 4 stycznia. Zachęcamy do uczestnictwa.

Część wejściówek na bal została przeznaczona do wolnej sprzedaży. Szczegółowe informacje udzielane są telefonicznie przez redaktora Mirosława Buczka, 508 266 902. (PŚ)

REGULAMIN

Regulamin Plebiscytu „Tygodnika Siedleckiego” na najlepszych i najpopularniejszych sportowców i trenerów 2023 roku


I . Postanowienia ogólne
1. Plebiscyt na najlepszych i najpopularniejszych sportowców i trenerów 2023 organizowany jest przez „Tygodnik Siedlecki” z siedzibą w Siedlcach ul. Armii Krajowej 11.
2. Konkurs rozpoczyna się 29 grudnia 2023 roku i trwa do 10 lutego 2024 roku.
3. Informacje na temat konkursu dostępne będą w wydaniu papierowym „TS” oraz na stronie internetowej www.tygodniksiedlecki.com.
4.Uczestnikami plebiscytu mogą być:

– sportowcy reprezentujący kluby z subregionu siedleckiego – w kategoriach najlepszego i najpopularniejszego sportowca 2023 roku

– trenerzy reprezentujący kluby z subregionu siedleckiego – w kategoriach najlepszego i najpopularniejszego trenera 2023 roku.

II. Zasady zgłaszania kandydatów

Kandydatów do tytułów wskazuje kapituła konkursu.

III. Terminarz

Grudzień 2023 – zebranie się kapituły i wyłonienie kandydatur do tytułów najlepszych sportowców i trenerów oraz nominowanych do tytułu najpopularniejszego trenera i sportowca 2023 roku. 

– 29 grudnia – 16 stycznia – głosowanie w plebiscycie

– Ogłoszenie wyników nastąpi 10 lutego 2024 roku podczas karnawałowego balu mistrzów w Hotelu i restauracji Janusz w Siedlcach, ul. Pusta 15.

IV. Zasady głosowania

1. Głosowanie na poszczególnych kandydatów do tytułu najpopularniejszego sportowca i trenera odbywać będzie się poprzez portal Facebook, na fanpejdżu Tygodnika Siedleckiego (w przypadku trenerów) poprzez głosowanie SMS (w przypadku sportowców). Sporne kwestie rozstrzyga organizator. 

2. Laureatów w kategoriach najlepszych sportowców i trenerów wyłoni kapituła konkursu.

3. W kategoriach na najlepszych sportowców i trenerów wyłonionych zostanie po pięciu laureatów, w kategorii najpopularniejszego sportowca i trenera – po jednym. 

V. Nagrody

1. Laureaci plebiscytu otrzymają dyplomy i puchary. Relacja z uroczystości wręczenia zostanie zamieszczona w papierowym i e-wydaniu „Tygodnika Siedleckiego” oraz na stronie internetowej www.tygodniksiedlecki.com

VI. Postanowienia ogólne

1. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania modyfikacji w postanowieniach regulaminu. W takim przypadku zobowiązany jest niezwłocznie podać informacje o tych zmianach na stronie internetowej
2. Interpretacja regulaminu należy do koordynatora plebiscytu i jest ostateczna.