REKLAMA
-4.9 C
Siedlce
Reklama

Podwójna domowa inauguracja Nike Węgrów

Zapowiada się ciekawy siatkarski weekend w Węgrowie.

Beniaminek na szczeblu I ligi siatkówki kobiet – PMKS Nike Węgrów rozegra dwa pierwsze domowe spotkania. najpierw w piątek 7 października o godz. 19 podejmię drużynę  SAN-Pajda Jarosław, a dzień później, o godz. 17 zmierzy się z Płomieniem Sosnowiec. Do konfrontacji dojdzie w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 (ul. Kościuszki 16). Kibice będą mogli oba mecze obejrzeć za darmo.

Przypomnijmy, że Nike ma już za sobą bolesne przywitanie z nową ligą. Węgrowianki pierwszy mecz sezonu rozegrały na wyjeździe przeciwko silnej drużynie Enea Energetyk Poznań. Gospodynie okazały się niegościnne. Rozbiły Nike gładko 3:0. We wszystkich setach węgrowianki zdobyły zaledwie 34 punkty, a cały mecz trwał godzinę. Trzymamy kciuki, żeby przed właśną publicznością podopieczne trenera Roberta Kupisza pokazały się ze znacznie lepszej strony. 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Tomasz Hapunowicz będzie mówił o sprawach miasta na kanale youtube. Dziś premiera jego podcastu “Rozmawiamy o Siedlcach”!

1 grudnia o godz. 12 na kanale youtube prowadzonym przez Tomasza Hapunowicza ruszy cykl spotkań związanych z bieżącymi sprawami Siedlec.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Dziennikarze lokalni uczniom: „Bo u Pani to obciach nie umieć!” – rozmowa z wicedyrektor siedleckiego “Ekonomika”

-Już babcia stwierdziła, że „mam do tego dryg” – mówi Barbara Adamiak, nauczycielka języka polskiego i wicedyrektor w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach.

Siedlecki Jarmark Bożonarodzeniowy – „Ulica Kilińskiego zmieni się w magiczną, świąteczną promenadę”

- Ulica Kilińskiego zmieni się w magiczną, świąteczną promenadę...

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje