reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA IV MAZOWIECKA
IV LUBELSKA BIALSKA O
SIEDLECKA O WARSZAWSKA O
BIALSKA A SIEDLECKA A
WARSZAWSKA A BIALSKA B
SIEDLECKA B WARSZAWSKA B
II KOBIET III KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Liwia Łochów 26 67 99:11
2 Wicher Sadowne 26 57 81:32
3 Płomień Dębe Wielkie 26 54 75:35
4 Victoria II Kałuszyn 26 51 88:49
5 Mazovia II Mińsk M. 26 48 61:44
6 Kolektyw Oleśnica 26 47 77:55
7 Kosovia Kosów L. 26 45 102:61
8 Olimpia Latowicz 26 38 79:77
9 Rywal Ruchna 26 31 44:76
10 Jastrząb Żeliszew 26 28 85:86
11 Legion Grębków 26 26 48:71
12 Laskar Laski 26 14 36:110
13 Nojszewianka II Nojszew 26 12 33:127
14 LZS Starawieś 26 12 25:99
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2011-08-20 - 2011-08-21)
1 Legion Grębków 1 : 9 Victoria II Kałuszyn
2 Laskar Laski 0 : 3 Rywal Ruchna
3 Nojszewianka II Nojszew 0 : 2 Wicher Sadowne
4 Kosovia Kosów L. 11 : 1 LZS Starawieś
5 Jastrząb Żeliszew 1 : 3 Olimpia Latowicz
6 Mazovia II Mińsk M. 0 : 0 Liwia Łochów
7 Kolektyw Oleśnica 3 : 1 Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 2 (2011-08-27 - 2011-08-28)
8 Victoria II Kałuszyn 3 : 2 Płomień Dębe Wielkie
9 Liwia Łochów 3 : 0 Kolektyw Oleśnica
10 Olimpia Latowicz 3 : 0 Mazovia II Mińsk M.
11 LZS Starawieś 2 : 2 Jastrząb Żeliszew
12 Wicher Sadowne 0 : 3 Kosovia Kosów L.
13 Rywal Ruchna 6 : 1 Nojszewianka II Nojszew
14 Legion Grębków 6 : 1 Laskar Laski
Kolejka 3 (2011-09-03 - 2011-09-04)
15 Laskar Laski 1 : 4 Victoria II Kałuszyn
16 Nojszewianka II Nojszew 2 : 1 Legion Grębków
17 Kosovia Kosów L. 2 : 1 Rywal Ruchna
18 Jastrząb Żeliszew 1 : 2 Wicher Sadowne
19 Mazovia II Mińsk M. 3 : 0 LZS Starawieś
20 Kolektyw Oleśnica 2 : 4 Olimpia Latowicz
21 Płomień Dębe Wielkie 0 : 0 Liwia Łochów
Kolejka 4 (2011-09-10 - 2011-09-11)
22 Victoria II Kałuszyn 2 : 1 Liwia Łochów
23 Olimpia Latowicz 3 : 1 Płomień Dębe Wielkie
24 LZS Starawieś 1 : 4 Kolektyw Oleśnica
25 Wicher Sadowne 2 : 3 Mazovia II Mińsk M.
26 Rywal Ruchna 1 : 6 Jastrząb Żeliszew
27 Legion Grębków 6 : 2 Kosovia Kosów L.
28 Laskar Laski 4 : 1 Nojszewianka II Nojszew
Kolejka 5 (2011-09-17 - 2011-09-18)
29 Nojszewianka II Nojszew 2 : 6 Victoria II Kałuszyn
30 Kosovia Kosów L. 5 : 1 Laskar Laski
31 Jastrząb Żeliszew 7 : 3 Legion Grębków
32 Mazovia II Mińsk M. 8 : 1 Rywal Ruchna
33 Kolektyw Oleśnica 1 : 4 Wicher Sadowne
34 Płomień Dębe Wielkie 3 : 0 LZS Starawieś
35 Liwia Łochów 4 : 1 Olimpia Latowicz
Kolejka 6 (2011-09-24 - 2011-09-25)
36 Victoria II Kałuszyn 6 : 1 Olimpia Latowicz
37 LZS Starawieś 2 : 2 Liwia Łochów
38 Wicher Sadowne 4 : 3 Płomień Dębe Wielkie
39 Rywal Ruchna 1 : 1 Kolektyw Oleśnica
40 Legion Grębków 0 : 1 Mazovia II Mińsk M.
41 Laskar Laski 3 : 4 Jastrząb Żeliszew
42 Nojszewianka II Nojszew 0 : 5 Kosovia Kosów L.
Kolejka 7 (2011-10-01 - 2011-10-02)
43 Kosovia Kosów L. 2 : 2 Victoria II Kałuszyn
44 Jastrząb Żeliszew 12 : 4 Nojszewianka II Nojszew
45 Mazovia II Mińsk M. 2 : 3 Laskar Laski
46 Kolektyw Oleśnica 4 : 1 Legion Grębków
47 Płomień Dębe Wielkie 5 : 1 Rywal Ruchna
48 Liwia Łochów 0 : 0 Wicher Sadowne
49 Olimpia Latowicz 1 : 1 LZS Starawieś
Kolejka 8 (2011-10-08 - 2011-10-09)
50 Victoria II Kałuszyn 12 : 1 LZS Starawieś
51 Wicher Sadowne 3 : 1 Olimpia Latowicz
52 Rywal Ruchna 0 : 1 Liwia Łochów
53 Legion Grębków 1 : 3 Płomień Dębe Wielkie
54 Laskar Laski 2 : 2 Kolektyw Oleśnica
55 Nojszewianka II Nojszew 0 : 3 Mazovia II Mińsk M.
56 Kosovia Kosów L. 6 : 4 Jastrząb Żeliszew
Kolejka 9 (2011-10-15 - 2011-10-16)
57 Jastrząb Żeliszew 2 : 3 Victoria II Kałuszyn
58 Mazovia II Mińsk M. 6 : 2 Kosovia Kosów L.
59 Kolektyw Oleśnica 9 : 0 Nojszewianka II Nojszew
60 Płomień Dębe Wielkie 3 : 0 Laskar Laski
61 Liwia Łochów 1 : 0 Legion Grębków
62 Olimpia Latowicz 6 : 3 Rywal Ruchna
63 LZS Starawieś 0 : 2 Wicher Sadowne
Kolejka 10 (2011-10-22 - 2011-10-23)
64 Victoria II Kałuszyn 1 : 0 Wicher Sadowne
65 Rywal Ruchna 5 : 0 LZS Starawieś
66 Legion Grębków 7 : 5 Olimpia Latowicz
67 Laskar Laski 0 : 5 Liwia Łochów
68 Nojszewianka II Nojszew 0 : 5 Płomień Dębe Wielkie
69 Kosovia Kosów L. 3 : 4 Kolektyw Oleśnica
70 Jastrząb Żeliszew 5 : 2 Mazovia II Mińsk M.
Kolejka 11 (2011-10-29 - 2011-10-30)
71 Mazovia II Mińsk M. 1 : 1 Victoria II Kałuszyn
72 Kolektyw Oleśnica 3 : 0 Jastrząb Żeliszew
73 Płomień Dębe Wielkie 2 : 0 Kosovia Kosów L.
74 Liwia Łochów 7 : 0 Nojszewianka II Nojszew
75 Olimpia Latowicz 9 : 1 Laskar Laski
76 LZS Starawieś 1 : 3 Legion Grębków
77 Wicher Sadowne 3 : 1 Rywal Ruchna
Kolejka 12 (2011-11-05 - 2011-11-06)
78 Victoria II Kałuszyn 4 : 1 Rywal Ruchna
79 Legion Grębków 1 : 2 Wicher Sadowne
80 Laskar Laski 2 : 0 LZS Starawieś
81 Nojszewianka II Nojszew 2 : 6 Olimpia Latowicz
82 Kosovia Kosów L. 1 : 4 Liwia Łochów
83 Jastrząb Żeliszew 2 : 5 Płomień Dębe Wielkie
84 Mazovia II Mińsk M. 0 : 1 Kolektyw Oleśnica
Kolejka 13 (2011-11-12 - 2011-11-13)
85 Kolektyw Oleśnica 2 : 0 Victoria II Kałuszyn
86 Płomień Dębe Wielkie 1 : 0 Mazovia II Mińsk M.
87 Liwia Łochów 6 : 0 Jastrząb Żeliszew
88 Olimpia Latowicz 6 : 3 Kosovia Kosów L.
89 LZS Starawieś 0 : 2 Nojszewianka II Nojszew
90 Wicher Sadowne 5 : 1 Laskar Laski
91 Rywal Ruchna 1 : 0 Legion Grębków
Kolejka 14 (2012-03-31 - 2012-04-01)
92 Victoria II Kałuszyn 5 : 1 Legion Grębków
93 Rywal Ruchna 2 : 0 Laskar Laski
94 Wicher Sadowne 4 : 1 Nojszewianka II Nojszew
95 LZS Starawieś 0 : 5 Kosovia Kosów L.
96 Olimpia Latowicz 3 : 5 Jastrząb Żeliszew
97 Liwia Łochów 6 : 1 Mazovia II Mińsk M.
98 Płomień Dębe Wielkie 4 : 1 Kolektyw Oleśnica
Kolejka 15 (2012-04-06 - 2012-04-07)
99 Płomień Dębe Wielkie 3 : 0 Victoria II Kałuszyn
100 Kolektyw Oleśnica 0 : 5 Liwia Łochów
101 Mazovia II Mińsk M. 4 : 1 Olimpia Latowicz
102 Jastrząb Żeliszew 8 : 1 LZS Starawieś
103 Kosovia Kosów L. 1 : 1 Wicher Sadowne
104 Nojszewianka II Nojszew 1 : 3 Rywal Ruchna
105 Laskar Laski 1 : 1 Legion Grębków
Kolejka 16 (2012-04-14 - 2012-04-15)
106 Victoria II Kałuszyn 3 : 1 Laskar Laski
107 Legion Grębków 3 : 0 Nojszewianka II Nojszew
108 Rywal Ruchna 2 : 1 Kosovia Kosów L.
109 Wicher Sadowne 3 : 2 Jastrząb Żeliszew
110 LZS Starawieś 1 : 2 Mazovia II Mińsk M.
111 Olimpia Latowicz 4 : 2 Kolektyw Oleśnica
112 Liwia Łochów 2 : 1 Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 17 (2012-04-21 - 2012-04-22)
113 Liwia Łochów 3 : 0 Victoria II Kałuszyn
114 Płomień Dębe Wielkie 3 : 0 Olimpia Latowicz
115 Kolektyw Oleśnica 8 : 2 LZS Starawieś
116 Mazovia II Mińsk M. 1 : 3 Wicher Sadowne
117 Jastrząb Żeliszew 8 : 2 Rywal Ruchna
118 Kosovia Kosów L. 1 : 4 Legion Grębków
119 Nojszewianka II Nojszew 2 : 5 Laskar Laski
Kolejka 18 (2012-04-28 - 2012-04-29)
120 Victoria II Kałuszyn 8 : 1 Nojszewianka II Nojszew
121 Laskar Laski 2 : 8 Kosovia Kosów L.
122 Legion Grębków 3 : 2 Jastrząb Żeliszew
123 Rywal Ruchna 0 : 1 Mazovia II Mińsk M.
124 Wicher Sadowne 4 : 1 Kolektyw Oleśnica
125 LZS Starawieś 0 : 1 Płomień Dębe Wielkie
126 Olimpia Latowicz 0 : 2 Liwia Łochów
Kolejka 19 (2012-05-02 - 2012-05-03)
127 Olimpia Latowicz 4 : 4 Victoria II Kałuszyn
128 Liwia Łochów 9 : 0 LZS Starawieś
129 Płomień Dębe Wielkie 2 : 2 Wicher Sadowne
130 Kolektyw Oleśnica 7 : 3 Rywal Ruchna
131 Mazovia II Mińsk M. 0 : 0 Legion Grębków
132 Jastrząb Żeliszew 4 : 0 Laskar Laski
133 Kosovia Kosów L. 10 : 2 Nojszewianka II Nojszew
Kolejka 20 (2012-05-05 - 2012-05-06)
134 Victoria II Kałuszyn 1 : 6 Kosovia Kosów L.
135 Nojszewianka II Nojszew 4 : 1 Jastrząb Żeliszew
136 Laskar Laski 1 : 2 Mazovia II Mińsk M.
137 Legion Grębków 0 : 1 Kolektyw Oleśnica
138 Rywal Ruchna 0 : 2 Płomień Dębe Wielkie
139 Wicher Sadowne 1 : 2 Liwia Łochów
140 LZS Starawieś 3 : 1 Olimpia Latowicz
Kolejka 21 (2012-05-12 - 2012-05-13)
141 LZS Starawieś 3 : 0 Victoria II Kałuszyn
142 Olimpia Latowicz 1 : 8 Wicher Sadowne
143 Liwia Łochów 8 : 0 Rywal Ruchna
144 Płomień Dębe Wielkie 2 : 0 Legion Grębków
145 Kolektyw Oleśnica 5 : 0 Laskar Laski
146 Mazovia II Mińsk M. 6 : 0 Nojszewianka II Nojszew
147 Jastrząb Żeliszew 0 : 5 Kosovia Kosów L.
Kolejka 22 (2012-05-19 - 2012-05-20)
148 Victoria II Kałuszyn 4 : 2 Jastrząb Żeliszew
149 Kosovia Kosów L. 9 : 0 Mazovia II Mińsk M.
150 Nojszewianka II Nojszew 2 : 4 Kolektyw Oleśnica
151 Laskar Laski 2 : 12 Płomień Dębe Wielkie
152 Legion Grębków 0 : 6 Liwia Łochów
153 Rywal Ruchna 4 : 2 Olimpia Latowicz
154 Wicher Sadowne 4 : 1 LZS Starawieś
Kolejka 23 (2012-05-26 - 2012-05-27)
155 Wicher Sadowne 1 : 2 Victoria II Kałuszyn
156 LZS Starawieś 0 : 2 Rywal Ruchna
157 Olimpia Latowicz 4 : 0 Legion Grębków
158 Liwia Łochów 4 : 1 Laskar Laski
159 Płomień Dębe Wielkie 2 : 1 Nojszewianka II Nojszew
160 Kolektyw Oleśnica 2 : 5 Kosovia Kosów L.
161 Mazovia II Mińsk M. 7 : 1 Jastrząb Żeliszew
Kolejka 24 (2012-06-02 - 2012-06-03)
162 Victoria II Kałuszyn 1 : 2 Mazovia II Mińsk M.
163 Jastrząb Żeliszew 2 : 4 Kolektyw Oleśnica
164 Kosovia Kosów L. 3 : 3 Płomień Dębe Wielkie
165 Nojszewianka II Nojszew 0 : 9 Liwia Łochów
166 Laskar Laski 3 : 6 Olimpia Latowicz
167 Legion Grębków 4 : 3 LZS Starawieś
168 Rywal Ruchna 0 : 4 Wicher Sadowne
Kolejka 25 (2012-06-09 - 2012-06-10)
169 Rywal Ruchna 0 : 5 Victoria II Kałuszyn
170 Wicher Sadowne 6 : 2 Legion Grębków
171 LZS Starawieś 1 : 0 Laskar Laski
172 Olimpia Latowicz 5 : 2 Nojszewianka II Nojszew
173 Liwia Łochów 7 : 0 Kosovia Kosów L.
174 Płomień Dębe Wielkie 5 : 3 Jastrząb Żeliszew
175 Kolektyw Oleśnica 1 : 2 Mazovia II Mińsk M.
Kolejka 26 (2012-06-17 - 2012-06-17)
176 Victoria II Kałuszyn 2 : 5 Kolektyw Oleśnica
177 Mazovia II Mińsk M. 4 : 1 Płomień Dębe Wielkie
178 Jastrząb Żeliszew 1 : 2 Liwia Łochów
179 Kosovia Kosów L. 3 : 0 Olimpia Latowicz
180 Nojszewianka II Nojszew 3 : 1 LZS Starawieś
181 Laskar Laski 1 : 11 Wicher Sadowne
182 Legion Grębków 0 : 1 Rywal Ruchna
reklama
reklama

Sonda

Czy zdalne nauczanie zmieni szkołę?


Zobacz komentarze (1)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.