reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II LIGA IV MAZOWIECKA (południowa)
IV MAZOWIECKA (północna) IV LUBELSKA
SIEDLECKA O WARSZAWSKA O (gr. I)
BIALSKA O SIEDLECKA A
WARSZAWSKA A (gr. I) WARSZAWSKA A (gr. II)
BIALSKA A (gr. II) SIEDLECKA B
WARSZAWSKA B (gr. II) BIALSKA B (gr. II)
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Pogoń Grodzisk 30 76 105:24
2 Oskar Przysucha 30 66 75:28
3 Błonianka Błonie 30 66 97:35
4 Mszczonowianka Mszczonów 30 57 66:41
5 Pilica Białobrzegi 30 54 77:37
6 MKS Piaseczno 30 50 73:62
7 Mazur Karczew 30 48 50:52
8 KS Raszyn 30 47 55:52
9 Znicz II Pruszków 30 39 49:48
10 Wilga Garwolin 30 37 49:56
11 Radomiak II Radom 30 36 46:69
12 Energia Kozienice 30 36 46:54
13 Sparta Jazgarzew 30 32 36:60
14 LKS Promna 30 23 28:69
15 Orzeł Unin 30 19 36:91
16 Perła Złotokłos 30 2 7:117
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2018-08-11 - 2018-07-12)
1 Radomiak II Radom 5 : 0 Perła Złotokłos
2 Orzeł Unin 0 : 6 Pogoń Grodzisk
3 Wilga Garwolin 2 : 1 Znicz II Pruszków
4 Pilica Białobrzegi 4 : 2 Błonianka Błonie
5 KS Raszyn 0 : 4 Energia Kozienice
6 Oskar Przysucha 3 : 0 LKS Promna
7 Sparta Jazgarzew 0 : 6 MKS Piaseczno
8 Mazur Karczew 1 : 4 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 2 (2018-08-15 - 2018-08-15)
9 Perła Złotokłos 0 : 4 Mszczonowianka Mszczonów
10 MKS Piaseczno 3 : 2 Mazur Karczew
11 LKS Promna 0 : 4 Sparta Jazgarzew
12 Energia Kozienice 0 : 1 Oskar Przysucha
13 Błonianka Błonie 1 : 1 KS Raszyn
14 Wilga Garwolin 0 : 1 Pilica Białobrzegi
15 Pogoń Grodzisk 3 : 2 Znicz II Pruszków
16 Radomiak II Radom 4 : 0 Orzeł Unin
Kolejka 3 (2018-08-18 - 2018-08-19)
17 Orzeł Unin 6 : 0 Perła Złotokłos
18 Znicz II Pruszków 1 : 2 Radomiak II Radom
19 Pilica Białobrzegi 0 : 1 Pogoń Grodzisk
20 KS Raszyn 2 : 1 Wilga Garwolin
21 Oskar Przysucha 3 : 0 Błonianka Błonie
22 Sparta Jazgarzew 1 : 2 Energia Kozienice
23 Mazur Karczew 2 : 1 LKS Promna
24 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 3 MKS Piaseczno
Kolejka 4 (2018-08-25 - 2018-08-26)
25 Perła Złotokłos 1 : 2 MKS Piaseczno
26 LKS Promna 1 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
27 Energia Kozienice 1 : 3 Mazur Karczew
28 Błonianka Błonie 1 : 1 Sparta Jazgarzew
29 Wilga Garwolin 0 : 2 Oskar Przysucha
30 Pogoń Grodzisk 5 : 1 KS Raszyn
31 Radomiak II Radom 0 : 7 Pilica Białobrzegi
32 Orzeł Unin 1 : 0 Znicz II Pruszków
Kolejka 5 (2018-09-01 - 2018-09-02)
33 Znicz II Pruszków 6 : 0 Perła Złotokłos
34 Pilica Białobrzegi 7 : 0 Orzeł Unin
35 KS Raszyn 4 : 1 Radomiak II Radom
36 Oskar Przysucha 1 : 2 Pogoń Grodzisk
37 Sparta Jazgarzew 1 : 2 Wilga Garwolin
38 Mazur Karczew 0 : 2 Błonianka Błonie
39 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Energia Kozienice
40 MKS Piaseczno 0 : 0 LKS Promna
Kolejka 6 (2018-09-08 - 2018-09-09)
41 Perła Złotokłos 1 : 3 LKS Promna
42 Energia Kozienice 1 : 4 MKS Piaseczno
43 Błonianka Błonie 3 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
44 Wilga Garwolin 2 : 1 Mazur Karczew
45 Pogoń Grodzisk 2 : 0 Sparta Jazgarzew
46 Radomiak II Radom 3 : 3 Oskar Przysucha
47 Orzeł Unin 0 : 1 KS Raszyn
48 Znicz II Pruszków 0 : 2 Pilica Białobrzegi
Kolejka 7 (2018-09-15 - 2018-09-16)
49 Pilica Białobrzegi 5 : 0 Perła Złotokłos
50 KS Raszyn 1 : 3 Znicz II Pruszków
51 Oskar Przysucha 3 : 1 Orzeł Unin
52 Sparta Jazgarzew 1 : 1 Radomiak II Radom
53 Mazur Karczew 1 : 3 Pogoń Grodzisk
54 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 2 Wilga Garwolin
55 MKS Piaseczno 1 : 2 Błonianka Błonie
56 LKS Promna 0 : 1 Energia Kozienice
Kolejka 8 (2018-09-22 - 2018-09-23)
57 Perła Złotokłos 0 : 1 Energia Kozienice
58 Błonianka Błonie 3 : 0 LKS Promna
59 Wilga Garwolin 3 : 6 MKS Piaseczno
60 Pogoń Grodzisk 3 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
61 Radomiak II Radom 4 : 1 Mazur Karczew
62 Orzeł Unin 5 : 1 Sparta Jazgarzew
63 Znicz II Pruszków 0 : 1 Oskar Przysucha
64 Pilica Białobrzegi 5 : 0 KS Raszyn
Kolejka 9 (2018-09-29 - 2018-09-30)
65 KS Raszyn 3 : 0 Perła Złotokłos
66 Oskar Przysucha 1 : 5 Pilica Białobrzegi
67 Sparta Jazgarzew 1 : 0 Znicz II Pruszków
68 Mazur Karczew 1 : 1 Orzeł Unin
69 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 1 Radomiak II Radom
70 MKS Piaseczno 1 : 3 Pogoń Grodzisk
71 LKS Promna 1 : 1 Wilga Garwolin
72 Energia Kozienice 0 : 2 Błonianka Błonie
Kolejka 10 (2018-10-06 - 2018-10-07)
73 Perła Złotokłos 0 : 5 Błonianka Błonie
74 Wilga Garwolin 2 : 4 Energia Kozienice
75 Pogoń Grodzisk 7 : 1 LKS Promna
76 Radomiak II Radom 3 : 1 MKS Piaseczno
77 Orzeł Unin 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
78 Znicz II Pruszków 1 : 2 Mazur Karczew
79 Pilica Białobrzegi 5 : 0 Sparta Jazgarzew
80 KS Raszyn 0 : 2 Oskar Przysucha
Kolejka 11 (2018-10-13 - 2018-10-14)
81 Oskar Przysucha 7 : 0 Perła Złotokłos
82 Sparta Jazgarzew 0 : 4 KS Raszyn
83 Mazur Karczew 1 : 1 Pilica Białobrzegi
84 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Znicz II Pruszków
85 MKS Piaseczno 6 : 1 Orzeł Unin
86 LKS Promna 1 : 0 Radomiak II Radom
87 Energia Kozienice 1 : 0 Pogoń Grodzisk
88 Błonianka Błonie 3 : 2 Wilga Garwolin
Kolejka 12 (2018-10-20 - 2018-10-21)
89 Perła Złotokłos 0 : 3 Wilga Garwolin
90 Pogoń Grodzisk 1 : 0 Błonianka Błonie
91 Radomiak II Radom 1 : 1 Energia Kozienice
92 Orzeł Unin 1 : 2 LKS Promna
93 Znicz II Pruszków 3 : 0 MKS Piaseczno
94 Pilica Białobrzegi 1 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
95 KS Raszyn 1 : 6 Mazur Karczew
96 Oskar Przysucha 4 : 0 Sparta Jazgarzew
Kolejka 13 (2018-10-27 - 2018-10-28)
97 Sparta Jazgarzew 5 : 0 Perła Złotokłos
98 Mazur Karczew 2 : 1 Oskar Przysucha
99 Mszczonowianka Mszczonów 5 : 2 KS Raszyn
100 MKS Piaseczno 1 : 2 Pilica Białobrzegi
101 LKS Promna 2 : 0 Znicz II Pruszków
102 Energia Kozienice 3 : 1 Orzeł Unin
103 Błonianka Błonie 4 : 0 Radomiak II Radom
104 Wilga Garwolin 0 : 7 Pogoń Grodzisk
Kolejka 14 (2018-11-03 - 2018-11-04)
105 Perła Złotokłos 0 : 6 Pogoń Grodzisk
106 Radomiak II Radom 1 : 2 Wilga Garwolin
107 Orzeł Unin 1 : 6 Błonianka Błonie
108 Znicz II Pruszków 3 : 0 Energia Kozienice
109 Pilica Białobrzegi 1 : 1 LKS Promna
110 KS Raszyn 2 : 3 MKS Piaseczno
111 Oskar Przysucha 2 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
112 Sparta Jazgarzew 2 : 0 Mazur Karczew
Kolejka 15 (2018-11-10 - 2018-11-11)
113 Mazur Karczew 2 : 0 Perła Złotokłos
114 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 0 Sparta Jazgarzew
115 MKS Piaseczno 1 : 0 Oskar Przysucha
116 LKS Promna 0 : 2 KS Raszyn
117 Energia Kozienice 3 : 5 Pilica Białobrzegi
118 Błonianka Błonie 2 : 1 Znicz II Pruszków
119 Wilga Garwolin 1 : 1 Orzeł Unin
120 Pogoń Grodzisk 6 : 0 Radomiak II Radom
Kolejka 16 (2018-11-17 - 2018-11-17)
121 Perła Złotokłos 0 : 3 Radomiak II Radom
122 Pogoń Grodzisk 3 : 0 Orzeł Unin
123 Znicz II Pruszków 1 : 2 Wilga Garwolin
124 Błonianka Błonie 4 : 0 Pilica Białobrzegi
125 Energia Kozienice 1 : 1 KS Raszyn
126 LKS Promna 2 : 3 Oskar Przysucha
127 MKS Piaseczno 0 : 2 Sparta Jazgarzew
128 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 1 Mazur Karczew
Kolejka 17 (2019-03-23 - 2019-03-24)
129 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 Perła Złotokłos
130 Mazur Karczew 1 : 0 MKS Piaseczno
131 Sparta Jazgarzew 1 : 1 LKS Promna
132 Oskar Przysucha 1 : 1 Energia Kozienice
133 KS Raszyn 0 : 2 Błonianka Błonie
134 Pilica Białobrzegi 1 : 0 Wilga Garwolin
135 Znicz II Pruszków 1 : 0 Pogoń Grodzisk
136 Orzeł Unin 5 : 1 Radomiak II Radom
Kolejka 18 (2019-03-30 - 2019-03-31)
137 Perła Złotokłos 1 : 3 Orzeł Unin
138 Radomiak II Radom 0 : 2 Znicz II Pruszków
139 Pogoń Grodzisk 2 : 0 Pilica Białobrzegi
140 Wilga Garwolin 1 : 3 KS Raszyn
141 Błonianka Błonie 0 : 2 Oskar Przysucha
142 Energia Kozienice 1 : 2 Sparta Jazgarzew
143 LKS Promna 1 : 3 Mazur Karczew
144 MKS Piaseczno 0 : 4 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 19 (2019-04-06 - 2019-04-07)
145 MKS Piaseczno 2 : 0 Perła Złotokłos
146 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 LKS Promna
147 Mazur Karczew 1 : 0 Energia Kozienice
148 Sparta Jazgarzew 1 : 3 Błonianka Błonie
149 Oskar Przysucha 3 : 1 Wilga Garwolin
150 KS Raszyn 1 : 2 Pogoń Grodzisk
151 Pilica Białobrzegi 2 : 0 Radomiak II Radom
152 Znicz II Pruszków 3 : 0 Orzeł Unin
Kolejka 20 (2019-04-13 - 2019-04-14)
153 Perła Złotokłos 2 : 2 Znicz II Pruszków
154 Orzeł Unin 0 : 2 Pilica Białobrzegi
155 Radomiak II Radom 2 : 1 KS Raszyn
156 Pogoń Grodzisk 4 : 2 Oskar Przysucha
157 Wilga Garwolin 1 : 1 Sparta Jazgarzew
158 Błonianka Błonie 4 : 2 Mazur Karczew
159 Energia Kozienice 4 : 5 Mszczonowianka Mszczonów
160 LKS Promna 0 : 2 MKS Piaseczno
Kolejka 21 (2019-04-20 - 2019-04-20)
161 LKS Promna 4 : 0 Perła Złotokłos
162 MKS Piaseczno 4 : 0 Energia Kozienice
163 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 1 Błonianka Błonie
164 Mazur Karczew 2 : 1 Wilga Garwolin
165 Sparta Jazgarzew 1 : 6 Pogoń Grodzisk
166 Oskar Przysucha 1 : 1 Radomiak II Radom
167 KS Raszyn 5 : 1 Orzeł Unin
168 Pilica Białobrzegi 1 : 2 Znicz II Pruszków
Kolejka 22 (2019-04-27 - 2019-04-28)
169 Perła Złotokłos 0 : 0 Pilica Białobrzegi
170 Znicz II Pruszków 1 : 0 KS Raszyn
171 Orzeł Unin 0 : 5 Oskar Przysucha
172 Radomiak II Radom 1 : 3 Sparta Jazgarzew
173 Pogoń Grodzisk 4 : 0 Mazur Karczew
174 Wilga Garwolin 0 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
175 Błonianka Błonie 2 : 3 MKS Piaseczno
176 Energia Kozienice 3 : 0 LKS Promna
Kolejka 23 (2019-05-04 - 2019-05-05)
177 Energia Kozienice 1 : 0 Perła Złotokłos
178 LKS Promna 0 : 4 Błonianka Błonie
179 MKS Piaseczno 3 : 2 Wilga Garwolin
180 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 2 Pogoń Grodzisk
181 Mazur Karczew 0 : 0 Radomiak II Radom
182 Sparta Jazgarzew 2 : 0 Orzeł Unin
183 Oskar Przysucha 3 : 0 Znicz II Pruszków
184 KS Raszyn 2 : 0 Pilica Białobrzegi
Kolejka 24 (2019-05-11 - 2019-05-12)
185 Perła Złotokłos 0 : 3 KS Raszyn
186 Pilica Białobrzegi 0 : 1 Oskar Przysucha
187 Znicz II Pruszków 1 : 1 Sparta Jazgarzew
188 Orzeł Unin 1 : 2 Mazur Karczew
189 Radomiak II Radom 0 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
190 Pogoń Grodzisk 6 : 1 MKS Piaseczno
191 Wilga Garwolin 4 : 0 LKS Promna
192 Błonianka Błonie 4 : 2 Energia Kozienice
Kolejka 25 (2019-05-15 - 2019-05-15)
193 Błonianka Błonie 8 : 0 Perła Złotokłos
194 Energia Kozienice 1 : 1 Wilga Garwolin
195 LKS Promna 3 : 3 Pogoń Grodzisk
196 MKS Piaseczno 2 : 4 Radomiak II Radom
197 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Orzeł Unin
198 Mazur Karczew 1 : 2 Znicz II Pruszków
199 Sparta Jazgarzew 2 : 3 Pilica Białobrzegi
200 Oskar Przysucha 0 : 1 KS Raszyn
Kolejka 26 (2019-05-18 - 2019-05-19)
201 Perła Złotokłos 0 : 4 Oskar Przysucha
202 KS Raszyn 1 : 0 Sparta Jazgarzew
203 Pilica Białobrzegi 1 : 2 Mazur Karczew
204 Znicz II Pruszków 3 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
205 Orzeł Unin 2 : 7 MKS Piaseczno
206 Radomiak II Radom 2 : 1 LKS Promna
207 Pogoń Grodzisk 2 : 0 Energia Kozienice
208 Wilga Garwolin 1 : 2 Błonianka Błonie
Kolejka 27 (2019-05-25 - 2019-05-26)
209 Wilga Garwolin 4 : 1 Perła Złotokłos
210 Błonianka Błonie 2 : 2 Pogoń Grodzisk
211 Energia Kozienice 2 : 3 Radomiak II Radom
212 LKS Promna 2 : 1 Orzeł Unin
213 MKS Piaseczno 3 : 3 Znicz II Pruszków
214 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 1 Pilica Białobrzegi
215 Mazur Karczew 1 : 6 KS Raszyn
216 Sparta Jazgarzew 1 : 3 Oskar Przysucha
Kolejka 28 (2019-06-01 - 2019-06-02)
217 Perła Złotokłos 1 : 2 Sparta Jazgarzew
218 Oskar Przysucha 5 : 1 Mazur Karczew
219 KS Raszyn 0 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
220 Pilica Białobrzegi 5 : 6 MKS Piaseczno
221 Znicz II Pruszków 2 : 0 LKS Promna
222 Orzeł Unin 0 : 3 Energia Kozienice
223 Radomiak II Radom 2 : 7 Błonianka Błonie
224 Pogoń Grodzisk 3 : 1 Wilga Garwolin
Kolejka 29 (2019-06-08 - 2019-06-09)
225 Pogoń Grodzisk 10 : 0 Perła Złotokłos
226 Wilga Garwolin 5 : 0 Radomiak II Radom
227 Błonianka Błonie 9 : 1 Orzeł Unin
228 Energia Kozienice 3 : 3 Znicz II Pruszków
229 LKS Promna 0 : 7 Pilica Białobrzegi
230 MKS Piaseczno 2 : 3 KS Raszyn
231 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 5 Oskar Przysucha
232 Mazur Karczew 2 : 0 Sparta Jazgarzew
Kolejka 30 (2019-06-15 - 2019-06-15)
233 Perła Złotokłos 0 : 6 Mazur Karczew
234 Sparta Jazgarzew 0 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
235 Oskar Przysucha 3 : 0 MKS Piaseczno
236 KS Raszyn 4 : 1 LKS Promna
237 Pilica Białobrzegi 3 : 1 Energia Kozienice
238 Znicz II Pruszków 1 : 9 Błonianka Błonie
239 Orzeł Unin 0 : 2 Wilga Garwolin
240 Radomiak II Radom 1 : 1 Pogoń Grodzisk
reklama
reklama

Sonda

Czy uzależnienie kwoty mandatu od dochodu kierowcy łamiącego przepisy to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (8)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.