REKLAMA
20 C
Siedlce
Reklama

Zapasy ku pamięci

W Stoku Lackim odbył się Festiwal Zapaśniczy Eugeniusza Bryzka i Tadeusza Remiszewskiego w kategorii młodzik i dzieci, organizowany przez WLKS Nowe Iganie.

Wyniki w kategorii dzieci przedstawiają się następująco: kat. wag. 22 kg – 1. Malwina Pawlak (WLKS Nowe Iganie), kat. 26 kg – 1. Natalia Tarkowska (ZO Stok Lacki), kat. 28 kg – 1. Edyta Kwiatek (SP Kotuń), kat. 32 kg – 1. Oliwia Kocak (SP Kotuń), kat. 34 kg – 1. Maja Zawiślańska (Orlęta Łuków), kat. 37 kg – 1. Antonina Siliwoniuk (ZO Stok Lacki), kat. 42 kg – 1. Barbara Bober (UKS Niska Warszawa), kat. 47 kg – 1. Nadia Lesiak (SP Żelków), kat. 55 kg – 1. Maja Skaruz (SP Żelków), kat. 66 kg – 1. Oliwia Popławska (SP Kotuń); kat. 24 kg – 1. Wiktor Zaniewicz (ZO Stok Lacki), kat. 28 kg – 1. Franciszek Płomiński (AZS-AWF Warszawa), kat. 30 kg – 1. Eryk Majcher (AZS-AWF Warszawa), kat. 32 kg – 1. Piotr Środa (MLUKS Orlik Wierzbica), kat. 33 kg – 1. Aleksander Kapczyński (AZS-AWF Warszawa), kat.35 kg – 1. Adam Karaś (Mazowsze Teresin), kat. 37 kg – 1. Kazimierz Żmuda (AZS-AWF Warszawa), kat. 39 kg – 1. Filip Gorzkowski (AZS-AWF Warszawa), kat. 42 kg – 1. Jan Sulwiński (Gwardia Warszawa), kat. 43 kg – 1. Ahmed Khaybulaev (Gwardia Warszawa), kat. 52 kg – 1. Ignacy Rokowski (AZS-AWF Warszawa), kat. 78 kg – 1. Miłosz Danielak (WLKS Nowe Iganie).

Zwycięzcy kategorii młodzików: kat. 36 kg: Anastasiia Tunik (UKS Niska Warszawa), kat. 42 kg – Zofia Środa (MLUKS Orlik Wierzbica), kat. 46 kg – Zofia Dzieniszewska (UKS Talent Białołęka), kat. 50 kg – Zofia Jarzyna (UKS Niska Warszawa), kat. 54 kg – Lena Grad (UKS Niska Warszawa), kat. 58 kg – Julia Wawrzyńska (UKS Talent Białołęka), kat. 62 kg – Zlata Niedobova (Czechy), kat. 66 kg – Aleksandra Pietruska (UKS Niska Warszawa), kat. 70 kg – Oliwia Deleska (Mazowsze Teresin), kat. 35 kg – Gabriel Matejko (WLKS Nowe Iganie), kat. 38 kg – Bakar Debirov (KAVKAZ Warszawa), kat. 41 kg – Franciszek Gwardys (Coniew), kat. 44 kg – Oleksandr Petrenko (UKS Niska Warszawa), kat. 48 kg – Magamedanin Magamadow (KAVKAZ Warszawa), kat. 52 kg – Krzysztof Kamiński (KAVKAZ Warszawa), kat. 57 kg – Azamot Kaurnukaev (Coniew), kat. 62 kg – Adam Gostowski (Progress Warszawa), kat. 68 kg – Antoni Zatyka (AZS-AWF Warszawa), kat. 75 kg – Filip Górak (Mazowsze Teresin), kat. 85 kg – Jan Piwowarski (Mazowsze Teresin), kat. 100 kg – Hleb Praludzin (Gwardia Warszawa).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Listonosze w Siedlcach: – Zarabiamy poniżej najniższej krajowej

W całej Polsce do 10.00 trwa strajk ostrzegawczy pracowników Poczty Polskiej.

Hapunowicz: – Nie chciałem upokorzyć pani Komar

Prezydent Siedlec odniósł się do emocji wywołanych przez odwołanie prezes PEC-u.

Siedlce: starosta Tchórzewski przewodniczącym rady nadzorczej PEC

Pod rządami Tomasza Hapunowicza siedleckie Przedsiębiorstwo Energetyczne zyskało nie tylko nowego prezesa.

Wypadek śmiertelny na DK2 (aktualizacja)

Na drodze krajowej nr 2 zderzyły się dwa samochody osobowe.

Siedlecki Budżet Obywatelski rozstrzygnięty! które projekty zostaną zrealizowane?

21 projektów będzie zrealizowanych w ramach najnowszej edycji Budżetu Obywatelskiego w Siedlcach.

Zderzenie w Wiśniewie

W Wiśniewie zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z nich się zapalił.

Najczęściej komentowane