REKLAMA
5.9 C
Siedlce
Reklama

Tomasz Hapunowicz będzie mówił o sprawach miasta na kanale youtube. Dziś premiera jego podcastu “Rozmawiamy o Siedlcach”!

1 grudnia o godz. 12 na kanale youtube prowadzonym przez Tomasza Hapunowicza ruszy cykl spotkań związanych z bieżącymi sprawami Siedlec.

-Mam ogromną przyjemność ogłosić premierę swojego podcastu “Rozmawiamy o Siedlcach” – czytamy na profilu FB prezesa Mostostalu Siedlce. – To miejsce, gdzie przyglądamy się sprawom bieżącym, wydarzeniom oraz tematom istotnym dla naszego pięknego miasta. Omawiamy najważniejsze wydarzenia i inicjatywy, zapraszamy gości specjalnych, którzy dzielą się swoją wiedzą i perspektywą na tematy lokalne – dodaje Tomasz Hapunowicz.

Link do podcastu: https://www.youtube.com/watch?v=AQLVFy10D8s&ab_channel=TomaszHapunowicz

Obejrzyj rolkę zapowiadającą premierę podcastu!

92 KOMENTARZE
 1. Młody, konkretny, pozytywny. W końcu szansa na skruszenie naszych “siedleckich betonów”. Kibicuje. Ostatnia szansa na zmiany w naszym smutnym mieście…

   • A co ten PiS Ci zrobił? Teraz lepiej? Afera wiatrakowa a jeszcze nie rządzą, podobno mają zabrać ulgi dla pracujących do 26 roku życia, orlen na deskach. A to dopiero początek. Jeszcze zatęsknicie za PiSem

    • Szkoda, że nie pamiętasz afer pisowskich. Zobacz jak bronią się przed ujawnieniem, jak betonuja co się da, żeby nie odpowiedzieć za przekręty.
     Nawet Przyłębską uruchamiają, przez ostatni rok nic nie robiła, a teraz ruszyła jak niszczarki w ministerstwach.

     Ps. Ciekawa rzecz: w tej niby aferze wiatrakowej chodzi o to, że podobno będą “wywłaszczać”. Ci sami co krzyczą, żeby “nie wywłaszczać” w temacie np. wywłaszczania pod CPK czy autostradę pisali na tym samym forum w TS pisali, że to konieczność, bo jak nie wywłąszczą, to nic nie wybudują – a teraz krzyk o to samo, co wcześniej pochwalali.
     Pisowska hipokryzja jest większa niż Himalaje

   • Jesteś d (…) ja nie jestem zwolennikiem żadnej partii ani opcji politycznej ale nie osądzam człowieka jak niektórzy ,,tak bo tak” bo należy do jakiejś partii która mi nie pasuje interesuje mnie merytoryczne podejście do problemów a on je ma i myślę jeśli by wygrał to w Siedlcach żyło by się lepiej…

 2. Nie oceniam tego człowieka ani dobrze ani źle. Ale nie wolno zapominać o jednym – ten człowiek na prezesa Mostostalu został mianowany decyzją odsuniętej od koryta pisowskiej władzy. Wcześniej, przez prawie 11 lat był wójtem gminy Zbuczyn. Podobnie jak Obajtek – Prezes Orlenu który był wójtem gminy Pcim.

 3. Gość się uaktywnia – czyli pogłoski, że jest to kandydat PIS na prezydenta miasta potwierdzają się.

  Ps. Ciekawe zjawisko możemy zaobserwować w odniesieniu do Tchórzewskiego. Przed wyborami dwoił się i troił, potrafił być jednego dnia na dwóch piknikach, czy dożynkach parafialnych.
  Po wyborach nie ma już dożynek, dokopków, pikników i … nie ma tez Tchórzewskiego. Odpoczywa, czy tez nie ma już po co sie wysilać na uśmiechy do wyborców?

 4. to będzie coś na kształt “w tyle wizji” lub tp. Tylko, że u Hapunowicza Tuska zastąpi Sitnik.

  Oj będzie lanie pomyj. A nawet Rydzyk wzywa do miłości, do poprawy debaty publicznej – ciekawe, czy go posłuchają.

  • Z czego rozliczać? Z tego że Mostostal został uratowany przed zamknięciem? Z tego że Mostostal ma bardzo dobra sytuację finansową? Z tego że daje ludziom orace rekordowe podwyżki? Itd itd?

   • Chłopie Zmień dilera… musieli dać podwyżki bo wszystko poszło w górę i ludzi odchodzili 12% z minimalnej to nie jest wcale tak dużo… dużo więcej firm w Siedlcach dało znacznie więcej więc nie podniecaj się. 4000+12% =480 – podatki.. . No faktycznie gruba podwyżka

 5. Ledwo opozycja wygrała wybory, a Polacy, którzy wzbogacili się podczas rządów PiS, już biednieją w zastraszającym tempie.

  Okazuje się, że Daniel Obajtek pozbywa się majątku. W ubiegłym tygodniu przepisał przynajmniej część swoich nieruchomości na syna. W ten sam sposób pozbył się udziałów w spółkach. Dlaczego to robi?
  Jesli to uczciwe i legalne było mieć tyle nieruchomości od morza do Tatr, to dlaczego ten pośpiech z przepisywaniem ?

  A teraz Obajtek biedny jak Morawiecki – nic nie ma jest “goły i wesoły”. Konta mają zerowe tylko gołą pensję biorą. A takich Obajtków w PISie jest więcej. Wystarczy się przyjrzeć.

 6. Gość robi już od dawno kampanię wybiorcza. Na krytyce Sitnika wyjdzie taak Jak Kaczyński na totalnej krytyce Tuska.. Prezydentem Siedlec zostanie tylko wtedy JEŻELI ODSPAWA SIĘ OD PIS, Inaczej podzieli los Karolka.

 7. Tak naprawdę to bardzo fachowy i sympatyczny człowiek. Jeśli faktycznie chce z każdym rozmawiać i politykę regionalną traktować wyżej, niż politykę krajową, to ma mój głos. Drodzy Siedlczanie, przypomnę tylko, że w Siedlcach bardzo długo mieliśmy koalicję PO-PiS-u. Momentami nawet tam było Forum Samorządowe, czyli SLD. I to NAPRAWDĘ były najlepsze czasy dla Siedlec. Nie patrzcie na Jarka czy Donalda, jeśli uczciwi ludzie chcą i mogą się u nas dogadać, to trzeba dać im szansę.

 8. Jeśli chcemy powrotu układów pisowskich, żeby dalej w tym mieście karty rozkładał Tchórz, Hapunowicz to-kandydat idealny….proszę bardzo..
  Tylko ostatnie lata w kontrze do władz krajowych pokazały nam ile zyskało miasto, jak się nasz Poseł obraził i chciał pokazać, że upokorzy miasto ***., mamy dziury w ulicach, w budżecie miasta i zero sensownych i potrzebnych inwestycji, poza rozpoczętymi jeszcze wcześniej i dofinansowanymi zewnętrznie …dziwnymi jak ten typu schowek na miotły nad zalewem i fontanny za kupę szmalu..
  .No ale cóż to wizje i potrzeby szyte na miarę naszego obecnego AS-a… tak ….niezły z niego as…
  Za to w powiecie siedleckim*** na fb oglądamy i podziwiamy ciągle nowe ulice i chodniki…. tak….tam wybrany przez nas Siedlczan – Siedlecki Poseł ulokował swoje możliwości i wpływy.

  Coraz więcej ludzi dochodzi do wniosku i mówi, że potrzebujemy w mieście kandydata który w końcu będzie z opcji obecnie rządzącej tam wyżej…
  Sitnik kontra Hapunowicz- to znowu marazm i droga do nikąd dla tego miasta. Hapunowicz za obecnej władzy nic nie załatwi , bo wiadomo że pod szyldem Zgody i Rozwoju siedzi PIS…
  Wzrastająca w siły i zaufanie Trzecia Droga = Trzeci kandydat…
  Taki tylko tutaj w Siedlcach kandydat mocno pożądany i
  to może mieć sens…

 9. A ja widzę 3 wady:
  1. jest z pisu więc pozamiatane (nigdy więcej pisu w Siedlcach)
  2. co były wójt Zbuczyna wie o Siedlcach? Raczej niewiele więc jego szanse oceniam marnie
  3. Rząd centralny jest teraz z przeciwnej opcji więc czekałby nas kolejne 4 lata biedy więc mówię

  3x NIE

  • Fontanno to nowy rząd będzie rozdzielał pieniądze politycznie a nie merytorycznie i sprawiedliwie? I to pieniądze unijne? Wybieraliśmy (tak sugerujesz) skrajne upolitycznienie państwa? I Unia na to pozwoli? 🙂

  • Jak Hapunowicz nie wygra to gdzie te biedactwa zagrzeją posadki.?To ich być albo nie być. Droga to będzi kampanijka i wszyscy lokalni działacze pis się na nią zrzucać bedą, chyba że co cwańszy śladem Obajtka szybko zbiednieją

 10. Każdy mieszkaniec ma prawo powiedzieć jak widzi miasto i w jakim kierunku ma zmierzać.
  Dzień dzisiejszy też ważny bo świadczy o obecnym zarządzaniu miastem.

 11. Dzień za dniem jadąc do pracy mam nadzieję,że ktoś wreszcie zauważy fatalny stan dróg w miejscu.
  Dziś na głównych drogach lodowisko !!!!
  Słyszymy z magistratu brak pieniędzy, praktycznie już na wszystko i na wszystkich oprócz wielce panującego Andrzeja,który się broni że ma zapisane w ustawie nagrody.
  Obecny prezydent to jakaś karykatura urzędnika samorządowego.

 12. Jeśli chodzi o rozwój Siedlec ,to prezydentem powinien zostać ktoś z koalicji PO, Trzecia Droga lub Lewica. Wtedy będą fundusze zewnętrze i inne dofinansowania.A jak zostanie ktoś z PISu lub bezpartyjny to będzie jak za Sitnka .PRAWIE NIC. Proszę wziąść to pod rozwagę przy wyborach.Nauczkę już mieliśmy.Pozdrawiam.

 13. Serio ktos mysli, ze 2 latach zrobil cos dla mostostalu? Podwyzki 12%? Bez wyrownania, przy sredniej inflacji 14 w 2022. I to on dal, bo on jest wlascicielem i w 2 lata to wypracowal? Szczerze, to na zapracowanego nie wyglada, skoro jeszcze influencerem chce zostac. Od razu byl szykowany na stolek, bo karolek jest spalony, a mostostal mial byc tylko punktem wybicia przed szerszym gronem siedlczan. Budzet mostostalu pozwala mu na szeroko zakrojona kampanie.

  • Od razu widać że pracujesz w budżetówce bo nie wiesz ze żeby dać podwyżki w normalnej rynkowej firmie to trzeba je najpierw zarobić a nie podnieść podatki albo czynsze jak w STBSie.

 14. Jakie sukcesy prezesa, podwyzki??ludzie przestańcie wierzyć te rzeczy.
  Gość zostaje prezesem tylko po to by zaczął być bardziej rozpoznawalny na mieście, do tego dostaje wszelkie prawa do dysponowania podkreślam nie swoją tylko kasą spółki.Wszystko można w PR upchnąć.
  Jakie można mieć zasługi prezesujac krótki okres czasu?? Nie słychać nic o nowych rozwiązaniach, modernizacjach, restrukturyzacji Mostostalu o dukcesach rynkowych. Ktoś coś??? Chętnie się dowiem. A te podwyżki, to tylko mają wywołać efekt plotki, że jaki dobry to Pan i Gospodarz. I. Jeszcze niby nie pis tylko jakas Zgoda i Rozwój. Po nitce do klebka jak się sprawdzi założycieli, organy i siedzibę można się dowiedzieć ciekawych rzeczy.
  Ta sama przechyrtra strategia promocji kandydata pisu na stolek prezydenta miasta miała miejsce w poprzednich wyborach jak startował pan Karol.
  A czy nie został prezesem chwilę przed startem w wyborach, czy nie dał podwyżek pracownikom, premii i nagród jak nikt przed nim wcześniej? A jakim ojcem i jakiego sukcesu w tym czasie tam był?
  Marna manipulacja i sukces nie za swoje tylko zakładowe pieniądze.Jakie to proste i łatwe.
  Tam już, tzn w Mostostalu X osób rozkłada karty w jakiej spółce miejskiej i jak wysoki stolek obejmie za prezydenta Hapunowicza,a my mieszkańcy zyskamy zero bo pis w Warszawie przy przeciwnej opcji rządu wyjdzie na tym jak zawsze. To na tyle.

  • W Pracy nazywają go Karol II Wielki. Firma śmigała, zyski były rekordowe, umiał zarabiać na jakiś róźnicach kursowych. Zysk wynosił ponad 26 milionów. Pracownicy byli zadowoleni i zadbani Nikt tego nie powtórzył. Wszyscy fizyczni w PECu mają nadzieję że Karol jeszcze do nas wróci. A nieroby z biurowca to klika zatrudniona przez Komarową. Dużo zarabiają mało robią. O 7 już chyba wymianie dyrektora technicznego nie wspomnę.

 15. Mój dziadek robił kiedyś niezłe podcasty aż cała wieś miała ubaw 🙂
  Najlepsze podcasty Dziadek robił po kilku głębszych. 🙂
  Polecam Prezesowi 🙂

 16. Jak psiory 8 lat u władzy,to kasa na wieś zbuczyn pakował.Tera się miastem Siedlce interesuje,tylko już kasy z centrali nie bedzie.Wypad do siebie na więś!!!!

  • Co ty bredzisz?! Pierwsza kadencja Hapunowicza była za rządów PO_PSL i to był marazm inwestycyjny w gminie. Później ciągnął z rządu, ale środki z Urzędu Marszałkowskiego i unii płynęły cieniutkim strumykiem. Dzisiejszy kandydat na prezydenta Siedlec to gwarant braku normalnej rozmowy z Urzędem Marszałkowskim oraz rządem. Pokazał to w Zbuczynie, nie zmieni się w Siedlcach.

 17. Poczytałem komentarze i tak się zastanawiam , widać wyraźnie, że część krytycznych komentarzy piszą te same osoby/ osoba zmieniając dość nieudolnie nick bo to łatwo poznać. Tylko po co ? Ktoś im za to płaci czy co? Nie potrafią normalnie argumentami dyskutować tylko obrzucać inwektywami. Zaraz będzie źle że człowiek jest miły i kulturalny. Co to za poziom?

  • To że człowiek jest miły i kulturalny to za mało do kierowania miastem. Ja nieśmiało stwierdzę że też jestem i miły i kulturalny ale jakoś z tego tytułu moja pozycja w górę nie strzela. Faktem jest ze nie liżę tyłków paryjniakom za to z dołu dużo i dobrze pewne rzeczy widać jak to ten miły i uprzejmy dzięki innym miłym i kulturalnym wybija w górę tylko po to by jego miłe i kulturalne otoczenie miało możliwość posadzić miękko i wygodnie swoje 4 litery i jako tak zwane towarzystwo wzajemnej adoracji kręcić te lody do kolejnej zmiany.
   Argument że miły i kulturalny to trochę za mizernie. Kropka.

 18. Prezydent i Rada Miasta , to starsze dziadki bez pojęcia o Siedlcach.
  Nic się nie dzieje od lat bo uważają że nic się nie da zrobić, a po co coś robić.
  Ta ekipa cała z UM powinna dawno wylecieć, a najlepszą opcją było by wprowadzenie
  KOMISARZA a nie ciągle zaciągają kredyty i zadłużają miasto aby dłużej być na stanowiskach.

 19. @Jarek Kotowski: Dokładnie! Rada Miasta pełna “totalnej opozycji” i “radnych bezradnych” co albo zawsze głosują przeciw, albo się wstrzymują byle dietka wpadła do DYMISJI!

 20. Po co ten Pan wszedł do biznesu na którym się kompletnie nie zna, wszyscy doskonale wiedzą i widzą, że nie jest decyzyjny i samodzielny.
  Tak samo jest z tą jego kampanią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rondo w Iganiach zostanie zablokowane przez rolników. Na całą dobę!

Starostwo Powiatowe w Siedlcach poinformowało o planowanym na wtorek 20 lutego proteście rolników, którzy mają zablokować rondo w Iganiach.

„Uwaga” o dramacie 9-latki spod Łukowa, nad którą miała się znęcać matka

W programie interwencyjnym telewizji TVN - „Uwaga” wyemitowany został...

Ruszają wybory rektora siedleckiej uczelni!

Uniwersytet w Siedlcach czekają wybory nowego rektora. Znamy już pierwszych kandydatów.

Planowany protest rolników. Utrudnienia i objazdy

Na wtorek i środę, 20-21 lutego zaplanowany jest protest rolników. To wydarzenie może przynieść utrudnienia na drogach A2, DK2 i DK92. Zachęcamy do szukania alternatywnych tras podróży.

Protest rolników: na całą dobę zablokują cztery ronda

Trwa ogólnopolski protest rolników. Jutro (20 lutego) o godz....

Pies na balkonie. Interweniują sąsiedzi, interweniują służby…

-Nie możemy na to patrzeć. Pies siedzi zamknięty na balkonie od rana, cały drży. Rozmowy z właścicielką nic nie dają, przecież była policja, była straż miejska, informowaliśmy spółdzielnię mieszkaniową… I nic! - skarżą się sąsiedzi.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje