REKLAMA
5.9 C
Siedlce
Reklama

Kolejny mistrz parkowania

Nie wiadomo, czy chciał wjechać do środka, czy z rozpędu zatrzymał się pod samymi drzwiami Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Świrskiego.

Kolejny mistrz parkowania. Nie wiadomo, czy chciał wjechać do środka, czy z rozpędu zatrzymał się pod samymi drzwiami Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Świrskiego.

Zdjęcia nadesłane przez Czytelnika.

22 KOMENTARZE
  1. Dobrze zrobił ten kierowca.
    Po to ma auto, aby nie chodzić po ulicach. Zimą nawet nie musi zakładać ciepłego ubrania i butów. Oczywiście to opcja, gdy to auto garażuje na parterze pod domem.

  2. Zapewne chciał szybko po zakupie za granicą zagłosować na” 3 nogę” ale to już nieaktualne Szymek = marszałek natomiast WC człowiek ”rży” z tego wyboru że ho ho .

  3. Biadolicie jak dziady i baby pod kościołem. Byle coś gadać. Przestrzegacze prawa sami idealni obywatele. Prowincjusze siedleccy bez prawa głosu.

  4. Nic dziwnego, że podjechał pod drzwi w sytuacji, gdy kostka jest oblodzona… może to osoba niepełnosprawna… ktoś to sprawdził?

    Kto nie miał okazji przemieszczania się po oblodzonej kostce to nie zrozumie 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rondo w Iganiach zostanie zablokowane przez rolników. Na całą dobę!

Starostwo Powiatowe w Siedlcach poinformowało o planowanym na wtorek 20 lutego proteście rolników, którzy mają zablokować rondo w Iganiach.

„Uwaga” o dramacie 9-latki spod Łukowa, nad którą miała się znęcać matka

W programie interwencyjnym telewizji TVN - „Uwaga” wyemitowany został...

Ruszają wybory rektora siedleckiej uczelni!

Uniwersytet w Siedlcach czekają wybory nowego rektora. Znamy już pierwszych kandydatów.

Planowany protest rolników. Utrudnienia i objazdy

Na wtorek i środę, 20-21 lutego zaplanowany jest protest rolników. To wydarzenie może przynieść utrudnienia na drogach A2, DK2 i DK92. Zachęcamy do szukania alternatywnych tras podróży.

Protest rolników: na całą dobę zablokują cztery ronda

Trwa ogólnopolski protest rolników. Jutro (20 lutego) o godz....

Pies na balkonie. Interweniują sąsiedzi, interweniują służby…

-Nie możemy na to patrzeć. Pies siedzi zamknięty na balkonie od rana, cały drży. Rozmowy z właścicielką nic nie dają, przecież była policja, była straż miejska, informowaliśmy spółdzielnię mieszkaniową… I nic! - skarżą się sąsiedzi.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje