REKLAMA
15.7 C
Siedlce
Reklama

Zaginęła Agnieszka Lewandowska

Komenda Miejska Policji w Siedlcach poszukuje zaginionej 52-letniej Agnieszki Lewandowskiej, zamieszkałej w miejscowości  Kołodziąż, gm. Wodynie.

Kobieta 7 czerwca pomiędzy godz. 8-13 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis poszukiwanej: wzrost 164 cm., średnia budowa ciała, włosy krótkie, czarne, siwiejące, z grzywką. W chwili wyjścia z domu ubrana była w spodnie jeansowe koloru granatowego i zieloną ocieplaną kurtkę.

Zaginiona jest chora na schizofrenię. Nie ma ze sobą dokumentów. Może poruszać się na zielonym damskim rowerze z zamontowanym na bagażniku plastikowym sklepowym zielonym koszykiem.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym siedleckiej komendy pod nr tel. 47 707 23 60 lub 112.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Społem PSS w Siedlcach buduje bloki…

Wielu siedlczan zastanawia się, co powstanie w miejscu budynków handlowych i przystanku dla busów przy ul. Sienkiewicza, nieopodal ronda św. Andrzeja Boboli. Już wiemy! Inwestor PSS Społem planuje wybudować w tym miejscu budynek mieszkalno-usługowy.

Zalania i pożar to skutki burzy, która przeszła nad ranem na naszym terenie

Chociaż poranna burza w naszym regionie nie trwała długo, zdążyła narobić trochę szkód.

Utonął 19-latek

Na żwirowni Kutyskach w gminie Jabłonna Lacka utonął 19-latek.

Strażacy mieli pełne ręce roboty

Około stu interwencji mieli wczoraj (19 czerwca) strażacy z...

Zabójstwo w siedleckim więzieniu: Sławomir R. skazany na 8 lat (TYLKO W „TS”!)

Sławomir R. został skazany na 8 lat więzienia za zabójstwo współosadzonego Andrzeja K. Siedlecki Sąd Okręgowy zgodził się z argumentacją obrony, że reakcja strażników więziennych była spóźniona i dlatego doszło do tragedii.

Zderzenie na skrzyżowaniu

Na skrzyżowaniu DK2 i ul. Jana Pawła II w Starym Opolu samochód osobowy zderzył się z ciężarówką.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje