REKLAMA
-2.1 C
Siedlce
Reklama

W całym kraju zawyją syreny

12 czerwca o godz. 12 w całym kraju zawyją syreny samochodów służb mundurowych w hołdzie żołnierzowi Mateuszowi Sitkowi, który zginął na granicy.

Będzie to wyraz solidarności wszystkich służb, które dbają o bezpieczeństwo granic Polski.

7 KOMENTARZE
  1. Z mojej strony TO JEST TO JAKIŚ CHYBA ŻART. Zwykła polityczna zagrywka ku uciesze publice.
    Serio w CAŁYM KRAJU mają zawyć syreny bo – UWAGA – ZGINĄŁ ŻOŁNIERZ? Powtarzam: ŻOŁNIERZ. Nie to nie jest pomyłka.

    Właśnie ŻOŁNIERZ to taki ZAWÓD który już na starcie DEKLARUJE SIĘ NA ŚMIERĆ. Przysięga wojskowa itd. do tego obrona ojczyzny. Po prostu ich praca.

    Przecież to jest jakiś kabaret w tym państwie z kartonu. Policjanci też ginął podczas pracy, strażacy tak samo, lekarze, pielęgniarki czy chociażby sanepid tak samo itd. itd.

    A cała dalsza otoczka to jest po prostu BEKA… BECZKA ŚMIECHU. Dzikus dźgnął przez bramę żołnierza bo Ci nie mogą nic zrobić, nawet oddawać strzałów ostrzegawczych bo za to idzie się siedzieć.

    Dobry serial trwa w najlepsze pod tytułem “Państwo z dykty”.

    PS.
    Kondolencje dla rodziny.

    Odpowiedz moderated
    • ci koalicjańci chanukowo-wojenno-pandemiczni typu: hołownia, tusk, kosiniak…
      a nie Polaków

      Odpowiedz moderated
  2. przez którą miliony ludzi i miliony ton towarów wjeżdżają do Polski jak do siebie
    ps
    prawdę powiedział V. Orban podsumowując jednym zdaniem wyniki wyborów w Polsce cyt:
    “w Polsce wygrały dwie partie pro-wojenne”

    Odpowiedz moderated
  3. Zawyć to powinni z bólu ci “politycy”, którzy dopuścili do sytuacji, że to żołnierz mający broń, która służy do strzelania musi się własną piersią przepychać z najeźdźcami na granicy zamiast z dystansu przy użyciu tej broni robić swoją robotę, którą żołnierz robić powinien.
    Dziś to będzie wyć, ale rodzina tego żołnierza z bólu po stracie syna.

    Wycie syren to tylko teatr dla gawiedzi jak to “państwo” “szanuje i uważa” swojego obywatela. Szkoda tylko, że wcześniej jak żył go nie szanowało i o niego nie dbało.

    Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Tragiczny wypadek w gminie Dobre. Nie żyje 35-letnia kobieta

4 października ok. godz. 8 w miejscowości Rudzienko (gm....

Czy doszło do morderstwa?

7 lutego odnaleziono ciało zaginionego 6 lutego 74-latka. Znajdowało...

39-latka z Siedlec odnaleziona

Jak informuje siedlecka policja 39-letnia kobieta, której zaginięcie zgłosiła...

Społem PSS w Siedlcach buduje bloki…

Wielu siedlczan zastanawia się, co powstanie w miejscu budynków handlowych i przystanku dla busów przy ul. Sienkiewicza, nieopodal ronda św. Andrzeja Boboli. Już wiemy! Inwestor PSS Społem planuje wybudować w tym miejscu budynek mieszkalno-usługowy.

Pomyliła pralkę z piekarnikiem

7 lutego przed godz. 10 strażacy z Mińska Mazowieckiego...

Wyprzedzali na przejściu dla pieszych. Zarejestrował ich policyjny dron

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego siedleckiej policji coraz częściej...

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje