REKLAMA
5.9 C
Siedlce
Reklama

Uczeń z nożem

W jednej z łukowskich podstawówek V-klasista groził III-klasistom nożem kuchennym.

Jak informuje asp. szt. Marcin Józwik, oficer prasowy łukowskiej komendy powiatowej, jednostkę powiadomiono o tym 30 listopada po godz. 13.00.

– Zgłoszono, że w SP 5 jeden z uczniów groził grupce kolegów. Na miejscu policjant zajmujący się problematyką nieletnich i patologią dowiedział się, że w sprawie interweniowali pracownicy placówki. Wskazany chłopiec miał stwierdzić, że nikogo nie straszył, a tylko pokazywał nóż. Dyrekcja szkoły zabezpieczyła to narzędzie. Ponieważ żadnego z tych dzieci nie było już w szkole, funkcjonariusz pojechał do domu V-klasisty. Ten powtórzył to, co mówił dyrekcji szkoły. Teraz cała sprawa zostanie opisana i przekazana sądowi rodzinnemu, który podejmie decyzję w sprawie dalszego postępowania – dodaje rzecznik.
O szczegółach sprawy i tym, jak na zdarzenie zareagowały władze szkoły, przeczytacie w wydaniu papierowym.

8 KOMENTARZE
  1. Rodzice gonią za kasą ,dzieciaki siedzą same i głupoty przychodzą do głowy.Rodzice wiza dzieci po terapeutach bo nie umie nawlec igły,nawlec koralika wejście się w końcu za wychowanie,rozmawiajcie z nimi idźcie na spacer…Dzieci to nie zabawki .Kiedyś nikt nie chodził po psychologach ,biegało się po podwórkach ,psocilo się ,latało po błocie i kałużach a dzisiaj dziecko siedzi w sieci internetowej zamknięte i jak coś się dzieje lub czegoś nie umie to do psychologa czy terapeuty.Zenada!!!!Rodzicu zacznij być rodzicem zamiast płacić za terapię kup bilet do kina,idź na trampoliny zacznij poświęcać czas narodzonemu swojemu kochanemu dziecku !!!Bo puzniej jak się coś dzieje to jest za puzno na reakcje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rondo w Iganiach zostanie zablokowane przez rolników. Na całą dobę!

Starostwo Powiatowe w Siedlcach poinformowało o planowanym na wtorek 20 lutego proteście rolników, którzy mają zablokować rondo w Iganiach.

„Uwaga” o dramacie 9-latki spod Łukowa, nad którą miała się znęcać matka

W programie interwencyjnym telewizji TVN - „Uwaga” wyemitowany został...

Ruszają wybory rektora siedleckiej uczelni!

Uniwersytet w Siedlcach czekają wybory nowego rektora. Znamy już pierwszych kandydatów.

Planowany protest rolników. Utrudnienia i objazdy

Na wtorek i środę, 20-21 lutego zaplanowany jest protest rolników. To wydarzenie może przynieść utrudnienia na drogach A2, DK2 i DK92. Zachęcamy do szukania alternatywnych tras podróży.

Protest rolników: na całą dobę zablokują cztery ronda

Trwa ogólnopolski protest rolników. Jutro (20 lutego) o godz....

Pies na balkonie. Interweniują sąsiedzi, interweniują służby…

-Nie możemy na to patrzeć. Pies siedzi zamknięty na balkonie od rana, cały drży. Rozmowy z właścicielką nic nie dają, przecież była policja, była straż miejska, informowaliśmy spółdzielnię mieszkaniową… I nic! - skarżą się sąsiedzi.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje