REKLAMA
21.8 C
Siedlce
Reklama

Tragedia podczas prac budowlanych

Dwaj mężczyźni zostali przysypani ziemią. Jeden nie żyje.

19 września przed godz. 16. w miejscowości Pluty w gm. Wiśniew doszło do tragicznego zdarzenia.

Podczas prac budowlanych, do 3-metrowego wykopu wpadło dwóch mężczyzn, którzy zostali zasypani. Świadkowie spod ziemi wydostali jednego z nich, drugiego również udało się wydostać, ale niestety, bez funkcji życiowych.

– W chwili przybycia zastępów straży pożarnej jeden mężczyzna był odkopany. Drugiego wydobywano, mężczyzna był bez czynności życiowych, strażacy wydostali go i podjęli jego reanimację. Poszkodowany został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego. lekarz stwierdził zgon – powiedział mł. bryg. Paweł Kulicki oficer prasowy siedleckiej PSP.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas wykonywania prac budowlanych, zawalił się wykop, w którym zostało przysypanych 2 mężczyzn. Jeden z obrażeniami ciała trafił do szpitala, drugiego, mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować. Na chwilę obecną nie są znane dane tych mężczyzn. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia – poinformowała kom. Ewelina Radomyska oficer prasowa siedleckiej policji.

8 KOMENTARZE
  • Bardzo współczuję rodzinie, też codziennie martwię się o męża, pracę budowlane czy elektryczne to, przez niezrozumiałe zaniedbania i znieczulicę szefostwa, jedne z najbardziej niebezpiecznych obecnie zawodów… niech ktoś wreszcie się za to weźmie, dopuszczanie nieznających się na pracy 50latków do transformatorów, zmuszanie młodych pracowników do kopania dołów bez zabezpieczenia, to się w głowie nie mieści… w Finlandii to nie do pomyślenia

   Odpowiedz moderated
 1. Tak to jest 20 zł na godzinę bez żadnych szkoleń BHP bez niczego do doła i dawać aby szybciej szef nie wpadnie w dół 3 metrowy siedzi w biurze i się śmieje z jeleni …

  Odpowiedz moderated
 2. Dlaczego akurat Ty musiałeś zginąć 😭😭😢 tak bardzo tęsknię, serce mi pęka. Wróć do nas 😭😭😭💔💔💔

  Odpowiedz moderated
 3. Dlaczego Ty😭😭💔💔 tak bardzo tęsknię i kocham ♥️♥️😭💔 wróć do nas ♥️

  Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rudka: Kolejna Perła Mazowsza (zdjęcia)

Zakończyła się modernizacja ponad 100-letniego zabytkowego budynku głównego szpitala w Rudce.

Zjazd absolwentów w siedleckim “Elektryku”

W siedleckim Elektryku, czyli Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1...

Szczur na balkonie

Mieszkanka jednego z bloków na osiedlu Romanówka w Siedlcach...

Na DK nr 2 ciężarówka uderzyła w drzewo

Ok. godz. 19.30 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Sionna doszło do zdarzenia drogowego z udziałem tira.

Samochód uderzył w rowerzystę na rondzie w Łukowie. 65-latek ciężko ranny (film)

Na rondzie w Łukowie (Aleja Kaczorowskiego) doszło do potrącenia 65-letniego rowerzysty przez kierującego samochodem osobowym. Wypadek został zarejestrowany przez kamerę miejskiego monitoringu.

Zaprezentowali się Bezpartyjni Samorządowcy. Na czele listy siedlecka radna Monika Polak (zdjęcia)

Przed Urzędem Miasta Siedlce odbyła się konferencja prasowa Komitetu Wyborczego Bezpartyjni Samorządowcy. Zaprezentowali się kandydaci, którzy w zbliżających się wyborach do Sejmu startują w siedlecko-ostrołęckim okręgu. Na czele listy znalazła się radna z ramienia Bezpartyjnych Siedlec Monika Polak.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje