REKLAMA
30.1 C
Siedlce
Reklama

Tragedia podczas prac budowlanych

Dwaj mężczyźni zostali przysypani ziemią. Jeden nie żyje.

19 września przed godz. 16. w miejscowości Pluty w gm. Wiśniew doszło do tragicznego zdarzenia.

Podczas prac budowlanych, do 3-metrowego wykopu wpadło dwóch mężczyzn, którzy zostali zasypani. Świadkowie spod ziemi wydostali jednego z nich, drugiego również udało się wydostać, ale niestety, bez funkcji życiowych.

– W chwili przybycia zastępów straży pożarnej jeden mężczyzna był odkopany. Drugiego wydobywano, mężczyzna był bez czynności życiowych, strażacy wydostali go i podjęli jego reanimację. Poszkodowany został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego. lekarz stwierdził zgon – powiedział mł. bryg. Paweł Kulicki oficer prasowy siedleckiej PSP.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas wykonywania prac budowlanych, zawalił się wykop, w którym zostało przysypanych 2 mężczyzn. Jeden z obrażeniami ciała trafił do szpitala, drugiego, mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować. Na chwilę obecną nie są znane dane tych mężczyzn. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia – poinformowała kom. Ewelina Radomyska oficer prasowa siedleckiej policji.

8 KOMENTARZE
  • Bardzo współczuję rodzinie, też codziennie martwię się o męża, pracę budowlane czy elektryczne to, przez niezrozumiałe zaniedbania i znieczulicę szefostwa, jedne z najbardziej niebezpiecznych obecnie zawodów… niech ktoś wreszcie się za to weźmie, dopuszczanie nieznających się na pracy 50latków do transformatorów, zmuszanie młodych pracowników do kopania dołów bez zabezpieczenia, to się w głowie nie mieści… w Finlandii to nie do pomyślenia

   Odpowiedz moderated
 1. Tak to jest 20 zł na godzinę bez żadnych szkoleń BHP bez niczego do doła i dawać aby szybciej szef nie wpadnie w dół 3 metrowy siedzi w biurze i się śmieje z jeleni …

  Odpowiedz moderated
 2. Dlaczego akurat Ty musiałeś zginąć 😭😭😢 tak bardzo tęsknię, serce mi pęka. Wróć do nas 😭😭😭💔💔💔

  Odpowiedz moderated
 3. Dlaczego Ty😭😭💔💔 tak bardzo tęsknię i kocham ♥️♥️😭💔 wróć do nas ♥️

  Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Zamordowana w Londynie rodzina pochodziła z naszych okolic. Tajemnicę zabrali do grobu

O tragedii w Londynie pisały media na całym świecie. W Seroczynie odbył się pogrzeb ofiar tej zbrodni. Zamordowana rodzina pochodziła z naszych okolic.

Tragiczne zderzenie w Broszkowie (zdjęcia)

Na DK2 w miejscowości Broszków doszło do zderzenia samochodu osobowego z kombajnem.

Wypadek na ul. Warszawskiej w Siedlcach. Pasażer nie przeżył

Kilkadziesiąt minut temu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na ul. Warszawskiej, w pobliżu skrzyżowania z ul. Białostocką w Siedlcach.

Śmiertelny wypadek na Terespolskiej

Na ul. Terespolskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklistą.

Od połowy czerwca główne skrzyżowanie w Siedlcach będzie zamknięte na kilka miesięcy

Około trzech miesięcy potrwa remont nawierzchni ulic Armii Krajowej i Wojskowej na skrzyżowaniu z ul. Piłsudskiego w Siedlcach. To oznacza zamknięcie głównego ronda w mieście i spore utrudnienia dla kierowców.

Odszedł ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach

Na oddziale ginekologiczno-położniczym Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach odwołano...

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje