REKLAMA
15.7 C
Siedlce
Reklama

Sprawcy ustaleni. Poszukiwana jest osoba pokrzywdzona

Policja w Siedlcach poszukuje pokrzywdzonego mężczyzny oraz naocznych świadków zdarzenia.

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy KMP Siedlce pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Siedlcach prowadzi dochodzenie w sprawie zaistniałego 18 kwietnia 2024 roku  w Siedlcach przy ul. Wojskowej 6, ok. godz. 18.40 pobicia nieustalonego mężczyzny dokonanego przez ustalonych sprawców.

– W toku postępowania zabezpieczono nagrania zapisów monitoringu przedmiotowego zdarzenia, które do dzisiaj nie zostało zgłoszone przez pokrzywdzonego. Z kolei podjęte dotychczas czynności nie doprowadziły do ustalenia pokrzywdzonego, jak również świadków posiadających wiedzę o w przedmiotowym zdarzeniu – mówi sierż. sztab. Barbara Jastrzębska z siedleckiej policji.

W związku z powyższym KMP Siedlce poszukuje  pokrzywdzonego mężczyzny oraz  naocznych świadków zdarzenia i prosi o kontakt pod nr tel: 47 707 23 45.

Osoby te w znaczący sposób mogą przyczynić się do ustalenia rzeczywistego przebiegu zdarzenia uszkodzenia pojazdu Opel.

Jakość zdjęć niezależna od KMP Siedlce.

15 KOMENTARZE
 1. Przecież na zdjęciu ewidentnie widać pokrzywdzonego – to Andrzej Sitnik.
  Porządny i uczciwy chłop dla którego Siedlce były najważniejsze chciał uczciwe wygrać wybory jednak tak PISowska zorganizowana grupa kolesi nieczystymi układami i zagrywkami załatwiła go.

  Odpowiedz moderated
 2. Brawo dla Policji. Nawet nie trzeba nic zgłaszać, sami znajdują sprawców! Rewelacja!

  Czuje sie tak bezpiecznie.

  Odpowiedz moderated
  • Czy sprawcy mieli masONeczki na twarzach?
   tera panie odra zaatakowała

   – zrób to dla swoich sąsiadów i bliskich, noś przyłbicę!

   Odpowiedz moderated
 3. Do WWL
  Jak już wywołaleś temat to myślę, że warto o tym pogadać. Panowie Sitnik Chaberski, wspierani przez Panią Poseł Gasiuk Pihowicz i Pana Halickiego przegrali w Siedlcach wybory które trudno było przegrać!!! Im jednak się ten “sukces” udał! I co? I nic! Zero wyciągania wniosków, zero dyskusji, zero rozliczeń. Za chwilę przewalicie z kretesem wybory europejskie! Całe środowisko i siedleccy wyborcy którzy nie chcą legitymizować i popierać prymitywnego i pozbawionego klasy stylu uprawiania polityki i przez lokalny pis (vide osadzenie stołka prezesa PEC w godnym pożałowania stylu) ma prawo oczekiwać, że osoby które aspirują do ich reprezentowania i oczekują wsparcia w postaci głosów będzie potrafiły być skuteczne i sprawne tych wyborców reprezentować. Jak ktoś nie daje rady to do drugiego szeregu, jak nie daje rady w drugim to dalej! Tak to powinno działać!!!!!! Jedyne co tym państwu się udało to osłabić i rozczłonkować nie pisowskie środowisko o wypchnąć z niego wartościowych ludzi jak np. Pan Dobijański czy Pan Koc!!!!!!

  Odpowiedz moderated
 4. To jest właśnie ułomność polskiego prawa karnego, muszą być świadkowie, poszkodowany, a do skazania sprawców powinien wystarczyć zapis monitoringu i fakt że zakłócony został porządek publiczny, rozpoznanie w trybie uproszczonym i pozamiatane. Myślę że bezpieczeństwo w mieście diametralnie by się poprawiło z korzyścią dużą dla mieszkańców

  Odpowiedz moderated
 5. Po co poszkodowany przecież i tak sprawę zamiecie się pod dywan (mała szkodliwość czynu)tak jak z kierowcą Mpk żeby chłopina nie pociągną sprawy prywatnie to bandyta do dziś śmiałby się z polskiego prawa .A z tego co mi wiadomo został uznany winnym.

  Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Społem PSS w Siedlcach buduje bloki…

Wielu siedlczan zastanawia się, co powstanie w miejscu budynków handlowych i przystanku dla busów przy ul. Sienkiewicza, nieopodal ronda św. Andrzeja Boboli. Już wiemy! Inwestor PSS Społem planuje wybudować w tym miejscu budynek mieszkalno-usługowy.

Zalania i pożar to skutki burzy, która przeszła nad ranem na naszym terenie

Chociaż poranna burza w naszym regionie nie trwała długo, zdążyła narobić trochę szkód.

Utonął 19-latek

Na żwirowni Kutyskach w gminie Jabłonna Lacka utonął 19-latek.

Strażacy mieli pełne ręce roboty

Około stu interwencji mieli wczoraj (19 czerwca) strażacy z...

Zabójstwo w siedleckim więzieniu: Sławomir R. skazany na 8 lat (TYLKO W „TS”!)

Sławomir R. został skazany na 8 lat więzienia za zabójstwo współosadzonego Andrzeja K. Siedlecki Sąd Okręgowy zgodził się z argumentacją obrony, że reakcja strażników więziennych była spóźniona i dlatego doszło do tragedii.

Zderzenie na skrzyżowaniu

Na skrzyżowaniu DK2 i ul. Jana Pawła II w Starym Opolu samochód osobowy zderzył się z ciężarówką.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje