REKLAMA
16.7 C
Siedlce
Reklama

Spotkanie z poetą Sebastianem Baranem

Sebastian Baran w wierszach dzieli się swoim artyzmem, duchowością i zaraża wrażliwością. Pokazuje, że każdy człowiek ma w sobie mądrość. Jego twórczość porusza bardzo intymne strefy. W swojej poezji odnosi się do Boga, do wiary, do świętych.

Jest osobą z zaburzeniami osobowości, z uszkodzeniem środkowego układu nerwowego, zastanawia się, jak by żył, będąc taki jak wszyscy, zadaje pytania Bogu.

Wiara jest ważna w moim życiu, spotkałem ludzi, którzy poprowadzili mnie drogą wiary – podkreśla.

Jego wiersze są bardzo poruszające, ale jest w nich wiele bólu, wiele pytań do Boga o szczęście i normalność. Pojawia się smutek i bunt… Autor chce być normalny i równy ze wszystkimi, pyta Boga, czy zasługuje na szczęście, na sprawiedliwość…

Świat jest niesprawiedliwy – brutalny – mówi. – Pisanie wierszy sprawia, że jest mi trochę lepiej, mogę przelać na papier swoje uczucia, złość, agresję i podzielić się tym z innymi.

Swoją poezję kieruje do wszystkich bez wyjątku, nie dzieli ludzi, nie wybiera…

Spotkanie z artystą odbędzie się 11 czerwca o godz. 17 w Studenckim Klubie PeHa w Siedlcach, ul. 3 Maja 49.

Sebastian jest bywalcem wszystkich imprez kulturalnych, ceni każdego artystę. Was też nie może zabraknąć na jego wieczorku.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Społem PSS w Siedlcach buduje bloki…

Wielu siedlczan zastanawia się, co powstanie w miejscu budynków handlowych i przystanku dla busów przy ul. Sienkiewicza, nieopodal ronda św. Andrzeja Boboli. Już wiemy! Inwestor PSS Społem planuje wybudować w tym miejscu budynek mieszkalno-usługowy.

Śmiertelne zderzenie w Mlęcinie (aktualizacja)

18 czerwca ok. godz. 18 w miejscowości Mlęcin na skrzyżowaniu drogi powiatowej 2212W Jakubów-Dobre z drogą gminną doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Zalania i pożar to skutki burzy, która przeszła nad ranem na naszym terenie

Chociaż poranna burza w naszym regionie nie trwała długo, zdążyła narobić trochę szkód.

Utonął 19-latek

Na żwirowni Kutyskach w gminie Jabłonna Lacka utonął 19-latek.

Strażacy mieli pełne ręce roboty

Około stu interwencji mieli wczoraj (19 czerwca) strażacy z...

Zabójstwo w siedleckim więzieniu: Sławomir R. skazany na 8 lat (TYLKO W „TS”!)

Sławomir R. został skazany na 8 lat więzienia za zabójstwo współosadzonego Andrzeja K. Siedlecki Sąd Okręgowy zgodził się z argumentacją obrony, że reakcja strażników więziennych była spóźniona i dlatego doszło do tragedii.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje