REKLAMA
15.1 C
Siedlce
Reklama

Siedlczanka i sokołowianin w „Rolnik szuka żony 10”. Znajdą miłość w telewizji?

Trwa 10. edycja popularnego programu TVP 1 „Rolnik szuka żony”. Wśród osób szukających miłości w telewizji są osoby z naszego regionu.

O względy 28-letniego Artura ze wsi Krawcowizna, w powiecie wołomińskim zabiega 23-letnia siedlczanka Sara, pracująca w branży pośrednictwa nieruchomości.

– Jest człowiekiem wielu zainteresowań. Kocha dobrze zjeść a w gotowaniu znajduje odskocznię od męczącej codzienności. Kocha muzykę, taniec, długie szczere rozmowy i spędzanie czasu z bliskimi jej ludźmi. Marzy o założeniu rodziny, byciu kochającą mamą, wspierającą żoną i szczęśliwą kobietą. Szuka mężczyzny pewnego siebie, empatycznego, wyrozumiałego, otwartego na nowych ludzi i nowe doświadczenia który potrafi dopasować się do sytuacji i który – oprócz miłości – oferowałby jej szczerość, wsparcie i szacunek – czytamy w wizytówce siedlczanki przedstawionej w programie.

Natomiast 21-letni Mikołaj z Sokołowa Podlaskiego zauroczył się starszą o 14 lat Anną z Kalisza, prowadzącą gospodarstwo rolno-ogrodnicze i salon kosmetyczny.

– Mikołaj ma 21 lat, jest więc zdecydowanie najmłodszy ze wszystkich kandydatów Anny. Do programu przyjechał z Mazowsza, gdzie prowadzi własne gospodarstwo a w wolnych chwilach projektuje i buduje drewniane domy z bali. Z wykształcenia jest rolnikiem i technikiem elektroniki, jak więc widać nie ma raczej w zwyczaju się nudzić. Uważa siebie za człowieka spokojnego i potrafiącego znaleźć dobre strony nawet w najtrudniejszej sytuacji. Pomimo młodego wieku, Mikołaj poważnie myśli o przyszłości i o kimś z kim mógłby spędzić resztę swojego życia – czytamy w wizytówce sokołowianina.

Zarówno Sara, jak i Mikołaj na tyle spodobali się rolnikom, że ci zaprosili ich na swoje gospodarstwa. Czy coś między nimi zaiskrzy? Zobaczymy w dalszych odcinkach randkowego show. Emisje odbywają się w niedziele o godz. 21.20.

55 KOMENTARZE
 1. Siłą TVPiS nie jest rzetelność ale ilość jadu i nienawiści jakie codziennie wlewają w serca Polaków. Wyborca PiS nie tyle popiera PiS co zwyczajnie nienawidzi innych. Opozycji, Niemców, Unii Europejskiej itd – wg przekazu dnia w TVPiS. To dlatego wpadki i afery w PiS nie zmieniają % poparcia – ich wyborca nie zwraca na to uwagi…

  Odpowiedz moderated
  • WWL widzę że zgromadziłeś w swojej głowie wszystkie ”mundrości” tego świata ?
   E tam świata wszechświata !

   Odpowiedz moderated
   • Najbardziej to oni pasują do siebie ta Sara 23lata i ten chłopak 21 letni. Oni powinni się spotkać i ze sobą być a zrezygnować z tych rolników

    Odpowiedz moderated
  • Kolego WWL ty chyba byłeś wyborcą PiS obecnie nawróconym na nową wiarę. Skąd tak doskonale wiesz jakimi uczuciami kierują się wyborcy PiS? Musiałeś być w środku tego środowiska (ok 40% Polaków). I musiałeś poznać tych nienawistników i spijających jad z ust TVP. 🙂 Nie oglądam publicystyki TVP bo jest słaba (dodam że nie oglądam też TVN bo jest chyba nie mądrzejsza, a wiem to bo czasami ktoś inny przy mnie coś tam ogląda). A co do Niemców jestem mocno sceptyczny (grają o swój interes nie nasz). Unia Europejska też wyraźnie preferuje Niemcy i “nowoczesność” i “postęp”. Szkodliwe bardzo (np czujemy to w portfelach w cenach energii i np śmieci). I żadna mi telewizja z propagandą nie jest mi do niczego potrzebna, bo Niemcy z oczywistych względów grają na Niemców (choć czasami w sposób samobójczy). Nie wiem dlaczego kolego WWL mamy udawać, że jest inaczej i też grać w kierunku interesów niemieckich czy jakichś tam komisarzy UE. Świat to nie jest bajka, tu w grę wchodzą interesy. Opozycja, która tego nie rozumie lub udaje, że nie rozumie popełnia kardynalny błąd, Wyborcom (tym 40% głosujących na PiS i 10% głosujących na Konfederację oraz kilkudziesięciu procent niezbyt zaangażowanych) trzeba coś ZAPROPONOWAĆ. Tak się wygrywa wybory polityczna dziecino. Jak opozycja to zrozumie będzie miała jakiekolwiek szanse.

   Odpowiedz moderated
   • W samo sedno napisałeś a to czy TVN jest niemiecki czy amerykański jak ktoś niżej prostował śpiewa jak mu właściciel każe i nie każdy Amerykanin jest zwolennikiem naszego kraju i naszych polskich interesów …

    Odpowiedz moderated
  • Telewizję, którą najchętniej oglądamy, dzielimy na:
   21 Telewizja Polska, czyli TVP
   2. telewizja niemiecka, czyli tvn
   3. wszystkie pozostałe stacje telewizyjne

   akurat program “Rolnik Szuka Żony” nadawany jest w telewizji numer jeden, więc zasięg największy i oglądalność wysoka

   Odpowiedz moderated
   • jesteś tak ograniczony, że nawet nie sprawdziłeś, że TVN nie jest niemiecki, tylko powtarzasz przekaz z tvp pis.

    Ps. A TVP to już nie jest Telewizja Polska, tylko telewizja partyjna – pisowska, zatrudniająca za nasze podatki funkcjonariuszy partyjnych zamiast dziennikarzy.

    Odpowiedz moderated
    • …. jeśli widzowie oglądający “Rolnika” są ciemni , to co można powiedzieć o widzach konkurencyjnych stacji ?
     Poziom produkcji telewizyjnej jest wszędzie dostosowany do potrzeb masowego odbiorcy.

     Odpowiedz moderated
     • TVP: Wyciekły wewnętrzne instrukcje, co ma być mówione po Marszu.

  • do WWL
   “Opozycji, Niemców, Unii Europejskiej itd” Jeszcze zapomniałeś dodać: WWL, ale tu nie trzeba być zwolennikiem PIS,

   Odpowiedz moderated
   • …. takie są skutki oglądania programu “Rolnik szuka żony” 🙂
    Komuś pomylił się program rozrywkowy z polityką 🙂

    Odpowiedz moderated
  • Wypisz wymaluj – przedstawileś wszystkie “zalety” aktualnych opozycjonistów :)) te wasze babcie Kasie czy Lemparty…

   Z miłosci do Polski- taki ukryty patriotyzm wasi polsko-niemieccy parlamentarzyści i nie tylko zrobili wszystko abyśmy nie dostali środków z KPP ale i ciągle.głosują za rezolucjami przeciw Polsce! Banda targowiczan !

   Odpowiedz moderated
   • z jakiego KPP – nawet poprawnie nie potrafisz tego skrótu napisać.

    A przecież Morawiecki i Kaczyński mówili, że nie chcemy tych środków, bo świetnie sobie bez nich radzimy. Zresztą UE tez nam niepotrzebne, więc pieniędzy od nich nie powinniśmy brać. To posłanka PIS nazwał flagę UE szmatą, a teraz chcesz od UE pieniędzy?

    A to “nadawanie na Polskę” to rozpoczęli targowiczanie z PIS – to oni pierwsi latali do Brukseli z różnymi rezolucjami i apelami.

    PIS chce wmówić Polakom, że tylko oni są patriotami, prawdziwymi Polakami i tylko im na dobru kraju zależy. Reszta to gorszy sort, zdradzieckie mordy, opcja niemiecka itd. Wg zasady: kto nie popiera PIS – ten zdrajca.

    A kto dał prawo tym oszustom i złodziejom, którzy dorobili się milionów z naszych podatków w krótkim czasie – mówić tak o ludziach, którzy na ich miliony pracują? Kim oni są: kim jest Morawiecki, którego ojciec oficjalnie nawoływał do współpracy z Putinem?

    Odpowiedz moderated
   • Patrioci na jakich pozuje PiS, zadbaliby o 770 mld z KPO a nie dla swoich partykularnych interesów mydlili oczy opozycją i rozdawali za nasze paciorki.
    O przyznaniu KPO nie decyduje Parlament Europejski tylko Komisja Europejska gdzie opozycja nie ma głosu, bo to 27 przedstawicieli 27 rządów suwerennych państw. Każdy kraj miał warunki do spełnienia, na które zgodził się tez Morawiecki, a teraz zamiast niezależnych sadow, leci bajka ze winna jest opozycja. Z najniższych pobudek, z chciwości i żądzy władzy, razem z zachłannym kościołem wyprowadzają Polskę z Europy i pozbawiają nas dziejowej szansy, prowadzą prosto pod but Putina i a przy tym pozują na patriotów.

    Odpowiedz moderated
    • Historia idzie dalej a Fani programu “Rolnik szuka żony” będą zachwyceni po tej informacji:)

     Żaden PiS, KPO czy nawet PE ich nie interesuje. Dla nich liczy się tylko miłość rolników na ekranie

     Odpowiedz moderated
  • … czyżby przeniosła się z Siedlec do Sarnak, czyli z miasta na wieś aby przypodobać się Rolnikowi ???

   Odpowiedz moderated
 2. w mediach jest całkowicie pomijana, od razu widać kto jest niewygodny czyli na kogo trzeba głosować

  Odpowiedz moderated
 3. @Wyjaśnienie:

  Zmartwię Cię – TVN należy do Amerykanów, ukochanych sojuszników… Więc jak kopią w ZJEP to coś jest na rzeczy.

  “Dziel i rządź” – znasz takie przysłowie?

  No właśnie…

  Odpowiedz moderated
  • Nie ważne do kogo TVN należy tańczy tak jak właściciel każe a właścicielowi nie po drodze z nami Polakami

   Odpowiedz moderated
  • … po co tu kogo martwić ? Jaki jest cel takiego działania ? Czy nie lepiej rozweselać niż martwić ?

   Przecież wiadomo, że telewizja polska jest jedna, pozostałe są z kapitałem obcym, więc i obce są ich cele medialne.
   “Rolnik szuka zony” jest w polskiej telewizji, chociaż pomysł na program wzięty z obcej telewizji

   Odpowiedz moderated
 4. A może “z nami Polakami” uczciwym ludziom jest po drodze, z nie po drodze jest z towarzyszami z PIS?

  Odpowiedz moderated
  • w PiS nie ma towarzyszy, bo to jest opcja prawicowa, ale wystarczy sobie przypomnieć historię Tygodnika Siedleckiego jako lokalnego organu PZPR

   Odpowiedz moderated
   • Łatwo sprawdzić ilu towarzyszy dawnej PZPR jest w PIS z prokuratorem Piotrowiczem na czele , tak samo nawet w ścisłym centrum tej partii są dawni TW z panem Kujdą i Przyłębskim między innymi.

    Odpowiedz moderated
  • Typowy wyborca PO to cwaniak, oszust i kombinator nienawidzący osób myślących i postrzegających świat inaczej jak oni! Nie dziwi więc fakt że największe poparcie mają w każdych wyborach w zakładach karnych. Zresztą ich “inteligencję” i stopień zdemoralizowania oraz znienawidzenia widać na ich “spędach” jak odnoszą się do zwykłych ludzi ale także dziennikarzy – po prostu dno i kamieni kupa!

   Odpowiedz moderated
   • Chłopak dobrze wie co robi. Starsza dziewczyna nauczy go wszystkiego. Przecież nie musi się z nią wiązać na całe życie.

    Odpowiedz moderated
 5. Jeśli Sara wygra program, to będzie większa medialna chluba dla Siedlec od Marcina Sójki i wszystkich Mroczków razem wziętych 🙂

  Odpowiedz moderated
   • Nieważne z jakiej wsi pochodzę bo teraz mieszkam w mieście i jestem Miastowa i kocham rolników

    Odpowiedz moderated
    • Pójdziesz do obory to Ci się odechce tego rolnika i tego wszystkiego. Już nie jedna miastowa szukała rolnika a tu niestety….

     Odpowiedz moderated
     • Dojenie kozy w oborze może być ciekawym zajęciem dla miastowej panny.
      Przynajmniej na etapie zapoznawczym 🙂

 6. Fajna ta Sara z Siedlec i już mi się podoba.
  Mogłaby by być moją synową i nie szukać rolnika.

  Mój syn lat 25 przystojniak po studiach i z dobrym biznesem, ale hektarów nie ma ;(

  Odpowiedz moderated
 7. Hasła miłości i tolerancji niesione na sztandarach prosto z Berlina i Brukseli mają się nijak do naszych reprezentantów w programie ‘Rolnik szuka żony”
  Polacy są mądrym narodem i nie potrzebują takiej pomocy

  Odpowiedz moderated
 8. Hasła miłości i tolerancji niesione na sztandarach prosto z Berlina i Brukseli mają się nijak do naszych reprezentantów w programie ‘Rolnik szuka żony”
  Polacy są mądrym narodem i nie potrzebują takiej pomocy i oceny

  Odpowiedz moderated
 9. TVP jednak odrobinę odbiega na plus od konkurencji. Program “Rolnik szuka żony” to na szczęście nie “Love Island” czy “Hotel Paradise” .

  Odpowiedz moderated
    • Dziś zobaczymy jak ci nasi reprezentanci zaprezentują się na gospodarstwach rolników. Ciekawe, czy przyniosą chlubą naszym Siedlcom i Sokołowowi Podlaskiemu ?

     Odpowiedz moderated
 10. Gdyby ruszyła zasadnicza służba wojskowa to by się ogarneły dzieciaki,a nie mamusiek szukali po telewizjach.

  Odpowiedz moderated
 11. Panna Sara nie nadaje się na wieś. Ona myśli że to tak pięknie wygląda jak jest w tv. Pożyje
  Trochę w środowisku i się jej odechciewa. A może chce zaistnieć medialnie i zostać jakaś modelką prezenterka
  . Bo potencjał posiada.

  Odpowiedz moderated
  • …. przecież tu nikt nie opublikuje nazwiska ani innych danych osobowych prywatnej osoby z oczywistych względów.
   Znajomość Regulaminu się kłania

   Odpowiedz moderated
 12. Zgłosili się do programu, przeszli do kolejnego etapu ale czy to powód by pisać o nich artykuły?

  Odpowiedz moderated
  • ….. powinni ich chwalić i pisać artykuły, bo oni są sławą naszego regionu
   Podobnie było z piękną Kamilą 🙂

   Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Szczęśliwiec z Łukowa wygrał ponad 7 mln złotych w Lotto!

W czwartkowym (18 lipca) losowaniu Lotto padła główna wygrana...

Siedlce: Upadek z wysokości

Podczas prac budowlanych przy ul. Konarskiego w Siedlcach doszło...

Wypadek w Woźnikach koło Łosic

Na DK19 w Woźnikach pod Łosicami samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Droga jest zablokowana

Koncerty i potańcówki w Parku Aleksandria

3 sierpnia w siedleckim parku odbędzie się pierwszy koncert...

Policja apeluje o ostrożność

O wyjątkowym szczęściu może mówić kierująca jednośladem 35 -latka,...

Święto Policji w Komendzie Miejskiej w Siedlcach

Uroczystość z okazji Święta Policji odbyła się na placu...

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje