REKLAMA
15.7 C
Siedlce
Reklama

Siedlce: starosta Tchórzewski przewodniczącym rady nadzorczej PEC

Pod rządami Tomasza Hapunowicza siedleckie Przedsiębiorstwo Energetyczne zyskało nie tylko nowego prezesa.

Przypomnijmy: 7 maja, w dniu zaprzysiężenia, nowy prezydent Siedlec zdecydował, że Marzena Komar przestaje pełnić funkcję prezes PEC. Zastąpił ją – na razie na 3 miesiące, do chwili ogłoszenia konkursu – Wojciech Pawlik.

Jak się jednak okazuje, to niejedyne zmiany we władzach PEC. Zmienił się bowiem też skład rady nadzorczej spółki. Na koniec kadencji prezydenta Andrzeja Sitnika przedstawiał się on następująco:  Janusz Steć – przewodniczący, Grzegorz Gomoła – zastępca przewodniczącego, Jacek Kędziora – sekretarz oraz Piotr Ratajczyk i Dariusz Długołędzki – członkowie. Obecnie miejsce Stecia zajął starosta siedlecki Karol Tchórzewski, który w latach 2016-18 był już prezesem Przedsiębiorstwa Energetycznego w Siedlcach.

69 KOMENTARZE
 1. Kto by się spodziewał.
  Na szczęście długo nie potrwa to dewastowanie miasta, służby już działają

  Odpowiedz moderated
  • uśmiechnięta rodzina Tchórzewskich bierze odwet za upokorzenie w poprzednich wyborach.

   Odpowiedz moderated
 2. Brak słów, “dziękuję” wszystkim, którym nie chciało się ruszyć na wybory, teraz już rozumiecie co to znaczy obywatelski obowiązek?

  Odpowiedz moderated
  • no dokladnie, przeciez to normalne, ze nowa wladza=nowi przedstawiciele, wiadomo, ze kazdy chce wspolpracowac z zaufanymi dla siebie ludzmi

   Odpowiedz moderated
  • Prości ludzie niewiele rozumieją. Dla nich opcja to cała filozofia i tu się kończy myślenie. Współczuję.

   Odpowiedz moderated
 3. Bezczelność na całego. Nawet się nie kryją z układami i zależnościami. Mieszkańcy Siedlec wyraźnie podziękowali temu panu, to go teraz na siłę tylnymi drzwiami wprowadzają. Specjalista od inwestycji do których Pec musiał jeszcze dokładać. Jedyna szansa dla miasta to wprowadzenie zarządu komisarycznego, czego sobie i mieszkańcom serdecznie życzę.

  Odpowiedz moderated
 4. Szybko działa PiS jak zawsze, już swoimi stołki obsadza. Zgoda i Rozwój ha,ha,ha . Bedę współpracował ze wszystkimi. Zapomniał dodać, że tylko ze swoimi obsadzonymi na stołkach.

  Odpowiedz moderated
 5. Tak jak w kazdym innym miescie w ktorym wygralo lewactwo z PO…juz niedlugo bedziecie mieli swoja nowoczesnosc europejska…

  Odpowiedz moderated
 6. Rządzą dzięki kłamstwu i manpulacji..Normalnie cyrk za pieniądze podatników.Mogli go tylko wybrac swoi na inne posady jest bez szans . SZkoda ze SIEDLCE sa na tak przegranej pozycji

  Odpowiedz moderated
 7. Bardzo dobra decyzja. Koniec z amatorami typu Komarowa w PECu. Gratulacje Panie Karolu i powodzenia.

  Odpowiedz moderated
 8. Mam tylko nadzieję że pan starosta jako expert w dziedzinie ciepłownictwa, podjął się tej funkcji w czynie społecznym bez wynagrodzenia.

  Odpowiedz moderated
 9. Super decyzja. Brawo Prezydent Tomasz Hapunowicz. Czas pozbyć się Nikodemów Dyzmów z siedleckich spółek.

  Odpowiedz moderated
 10. Czyli wszystko idzie zgodnie z planem posła. Obecny prezydent Siedlec jest tylko figurantem, który pobiera wynagrodzenie. Wszyskie decyzje, szczególnie personalne i podziału środków nie będa zapadały w magistracie.

  Odpowiedz moderated
  • Prezydent pobiera wynagrodzenie za pracę bo musi z czegoś żyć.
   Za to niektórzy Radni Prezydenta oddają swoje diety na cele społeczne bo mają inne lepsze źródła dochodu..

   Odpowiedz moderated
 11. Sitnik jak objął władze to cackał się z konkursami,wszystko robił zgodnie z prawem, a wójt nic nie przestrzega, telefonicznie wywala ludzi jak na wsi gnój z obory ale co się dziwić, czym skorupka za młodu nasiąknie taka i na starość będzie. Szybko działa bo pieniędzy trzeba. Zaraz będzie ldzylmowal gości z pisu no i kościół czeka na dary.

  Odpowiedz moderated
 12. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. A jakie doświadczenie w ciepłownictwie miał ten Steć co go Sitnik powołał?

  Odpowiedz moderated
 13. Znam człowieka. To dzięki niemu mieszkańcy os. Kiepury mają liczniki ciepla w 10 budynkach, każdy oddzielnie, a nie jak wcześniej 1 w szkole nr. 6.Rachunki za ciepło od modernizacji spadły. Będąc Prezesem Pec okazał się fachowcem i ludzkim człowiekiem. Ta funkcja dla niego to dobrodziejstwo dla Siedlec. Brawo p. PREZYDENCIE.. Pogoń Pan resztę darmozjadów, nieudaczników i leworęcznych wuefiarzy. Pozdrawiam

  Odpowiedz moderated
 14. Pani była prezes, uspokoi się pani z tymi zawistnymi komentarzami. Sama pani tak robiła – niepamięta pani już tego (pani dawała 15 min na spakowanie zabawek). Czas odejść z honorem – jeśli zna pani znaczenie tego słowa.

  Odpowiedz moderated
  • Zaczyna się – zapowiedzi na RM nowych pożyczek i kolejnych obligacji.

   Odpowiedz moderated
 15. Bardzo ważne i istotne stwierdzenie: W DNIU ZAPRZYSIĘŻENIA. Nowy prezydent nie zapoznał się więc w żaden sposób z pracą i wynikami Pani Komar. Po prostu objął stanowisko i z automatu rozpoczął wymianę ludzi na swoich. Żałosne i nieprofesjonalne działanie. Nie wróżę niestety sukcesów naszemu miastu. Ruch godny 4 loatka

  Odpowiedz moderated
 16. I bardzo dobrze! Należy pogonić nienawistników z sitwy krzywoustego ze wszystkich miejskich instytucji. Pan Hapunowicz powinien zorganizować silną ekipę bo na pewno ośmiogwiazdkowcy będą rzucać kłody pod nogi. Należy zatrudnić dobrych prawników, którzy uświadomią kłamcom i wszelkiego rodzaju oszczercom, że poniosą odpowiedzialność za swoje wybryki tak jak stanowi polskie prawo.

  Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Społem PSS w Siedlcach buduje bloki…

Wielu siedlczan zastanawia się, co powstanie w miejscu budynków handlowych i przystanku dla busów przy ul. Sienkiewicza, nieopodal ronda św. Andrzeja Boboli. Już wiemy! Inwestor PSS Społem planuje wybudować w tym miejscu budynek mieszkalno-usługowy.

Zalania i pożar to skutki burzy, która przeszła nad ranem na naszym terenie

Chociaż poranna burza w naszym regionie nie trwała długo, zdążyła narobić trochę szkód.

Utonął 19-latek

Na żwirowni Kutyskach w gminie Jabłonna Lacka utonął 19-latek.

Strażacy mieli pełne ręce roboty

Około stu interwencji mieli wczoraj (19 czerwca) strażacy z...

Zabójstwo w siedleckim więzieniu: Sławomir R. skazany na 8 lat (TYLKO W „TS”!)

Sławomir R. został skazany na 8 lat więzienia za zabójstwo współosadzonego Andrzeja K. Siedlecki Sąd Okręgowy zgodził się z argumentacją obrony, że reakcja strażników więziennych była spóźniona i dlatego doszło do tragedii.

Zderzenie na skrzyżowaniu

Na skrzyżowaniu DK2 i ul. Jana Pawła II w Starym Opolu samochód osobowy zderzył się z ciężarówką.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje