REKLAMA
5.8 C
Siedlce
Reklama

Siedlce: Brakuje rodzin zastępczych – kandydaci zaproszeni na dzień otwarty

Dzisiaj (5 grudnia) w Siedlcach odbędzie się dzień otwarty dla osób, które rozważają zostanie rodziną zastępczą lub rodzinnym domem dziecka.

Spotkanie odbędzie się w godzinach 16-18.30 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Rodziny przy ul. Prusa 16/18, w sali konferencyjnej na pierwszym piętrze.

– Będzie możliwość uzyskania szczegółowych informacji oraz odpowiedzi na pytania związane z wymogami, jakie muszą spełniać kandydaci na rodzinę zastępczą lub rodzinny dom dziecka. Ponadto w spotkaniu wezmą udział istniejące już rodziny zastępcze, które podzielą się swoim doświadczeniem związanym z opieką nad dziećmi – informuje siedlecki MOPR. – Zachęcamy wszystkich czujących pragnienie i siłę, aby stworzyć bezpieczny i ciepły dom dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się w domu rodzinnym

4 KOMENTARZE
  1. Właśnie takie informacje powinny być NON – STOP publikowane w gazecie, nawet jak nie ma zebrania, to przypominanie innym, że jeśli mają możliwości, to mogą poprawić los małego człowieka

  2. Czy ktoś kiedyś zaprosił byłych rodziców co zajmowali się tymi dziećmi i dał szansę nowy poznac trudności na które niech się nastawią bo będzie ich dużo i jeszcze więcej a na pomoc urzedów niech nie licza

  3. Nic dziwnego, że brakuje. Ośrodki adopcyjne w Polsce to jest państwo w państwie. Na dodatek bardzo słabo funkcjonujące. Wszystko owiane tajemnicą. Procedury skomplikowane i niejasne. Zdrowe normalne rodziny nie przechodzą weryfikacji a ludzie, którzy potrafią pięknie kłamać dostają się na szkolenia. Chore.

  4. Bez Boga się dzieci nie wychowa, modlić się żeby nie było problemu. Jak zakładac rodzinę żeby nie było problemu. Nie uczyć się tylko kawalerzyc.Modlic. Dom praca zabawa higiena.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rondo w Iganiach zostanie zablokowane przez rolników. Na całą dobę!

Starostwo Powiatowe w Siedlcach poinformowało o planowanym na wtorek 20 lutego proteście rolników, którzy mają zablokować rondo w Iganiach.

„Uwaga” o dramacie 9-latki spod Łukowa, nad którą miała się znęcać matka

W programie interwencyjnym telewizji TVN - „Uwaga” wyemitowany został...

Ruszają wybory rektora siedleckiej uczelni!

Uniwersytet w Siedlcach czekają wybory nowego rektora. Znamy już pierwszych kandydatów.

Planowany protest rolników. Utrudnienia i objazdy

Na wtorek i środę, 20-21 lutego zaplanowany jest protest rolników. To wydarzenie może przynieść utrudnienia na drogach A2, DK2 i DK92. Zachęcamy do szukania alternatywnych tras podróży.

Protest rolników: na całą dobę zablokują cztery ronda

Trwa ogólnopolski protest rolników. Jutro (20 lutego) o godz....

Pies na balkonie. Interweniują sąsiedzi, interweniują służby…

-Nie możemy na to patrzeć. Pies siedzi zamknięty na balkonie od rana, cały drży. Rozmowy z właścicielką nic nie dają, przecież była policja, była straż miejska, informowaliśmy spółdzielnię mieszkaniową… I nic! - skarżą się sąsiedzi.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje