REKLAMA
15.7 C
Siedlce
Reklama

Parada rolnicza ulicami Siedlec…

18 maja ulicami Siedlec przejedzie parada rolnicza. W ramach wydarzenia zaplanowano także konferencję prasową.

Zbiórkę zainteresowanych udziałem w paradzie zaplanowano na godzinę 9.30 na Błoniach Siedleckich przy ul. Północnej. Stamtąd po godzinie 10 rolnicy wyruszą na miejsce konferencji. Przejadą ciągnikami przez ulice: Północną, Jana Pawła II, Kazimierzowską, Starowiejską, Piłsudskiego i Kilińskiego.

Konferencja prasowa odbędzie się o godzinie 11 na ul. Kilińskiego, przed budynkiem Starostwa Powiatowego. Jej celem jest podniesienie świadomości lokalnej społeczności na temat obecnej sytuacji w rolnictwie (i nie tylko rolnictwie). Udział w wydarzeniu weźmie prezydent miasta Tomasz Hapunowicz.

O godzinie 12.50 rozpocznie się parada ulicami: Piłsudskiego, Wojskową, Sokołowską, Jagiełły, Prusa, Poniatowskiego i Północną. Przejazd zakończy się w miejscu zbiórki na Błoniach.

50 KOMENTARZE
 1. Spęd polityczny. Trzeba się przyzwyczaić, poza Siedlcami pisiorom nic już prawie nie zostało, będą u nas kumulować głupotę. A że mieszkańcy przy okazji będą stratni? Kogo to obchodzi. Liczy się partia.

  Odpowiedz moderated
 2. A pan Hapunowicz wytłumaczy im dlaczego pis zrobił ich w bambuko. Skoro głosują na pis zrozumieją że był on potrzebny dlatego został przyjęty i się rozjadą zadowoleni. Może też przy okazji wyjaśni ciemnemu ludowi dlaczego chleb jest taki drogi skoro zalewa nas tanie zboże z Ukrainy i kto przymykał oko na jego import i którzy z kolegów z pisu na tym zarabiali

  Odpowiedz moderated
  • Jarosław zawsze powtarza, że realizuje testament swojego brata. Jak w wielu innych sprawach, tak i w tej po prostu oszukuje.
   Bo Lech Kaczyński uważal Kurskiego za kanalię.
   Kiedy Jacek Kurski chciał zostać przewodniczącym sejmiku, Lech Kaczyński powiedział, że “ta postać jest dla niego nie do zaakceptowania”. Ocenił, że Kurski przekroczył wartości graniczne, obowiązujące w polityce i dodał, że jego wejście do prezydium sejmiku “oznaczałoby, że każde łajdactwo w polityce popłaca”.

   W odpowiedzi Kurski w liście otwartym napisał: “Po Lechu Wałęsie, Aleksandrze Gudzowatym, warszawskim przechodniu (“spieprzaj, dziadu”) dołączyłem do grona osób, które obraża Lech Kaczyński”.

   Odpowiedz moderated
 3. Hapunowicz niech wytłumaczy dlaczego blokuje ulice w Siedlcach. Czemu robi wioche w mieście? Bo mu Prezes każe? Chłopów za mało?

  Odpowiedz moderated
 4. rolników tak jak wykończyli w Polsce przemysł, handel, kopalnie… a sprowadzili miliony obcych, które są na utrzymaniu Polaków

  Odpowiedz moderated
 5. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣no to igrzysk cd.wizyta prezesa, święcenie ronda,teraz parada rolników z wiadomym przekazem .Oj się dzieje!

  Odpowiedz moderated
 6. niechaj se wójt ze wsi zbuczyn robi parady u siebie na wsi.Rolniki w traktorzykach niechaj następnie na Nowogrodzką się skierują,bo tam jest źródło ich problemów.I wieśniaka ze sobą niechaj wezmą na zawsze.Wara od miasta Siedlce

  Odpowiedz moderated
 7. co toza pomysł z tą blokadą dobrze sie zaczyba mam pytanie kiedy do sprzedania działka na ul prusa na przeciw lodowiska po amfiteatrze bo jestem poważnie zainteresowany jeżeli nie ma już ustalonego nabywcy z podsiedleckiej roddzinyROLNIK

  Odpowiedz moderated
 8. Znów się beda chwalić sprzętami w cenie mieszkania. A zwykłego pracownika nie stać nawet na kredyt na te mieszkanie czy też ciągnik.

  Odpowiedz moderated
 9. Hapunowicz to parady niech robi u siebie na wsi ,tutaj jest miasto i jest prezydentem Siedlec a nie wójtem Zbuczyna. Tak dba o miasto i mieszkańców?

  Odpowiedz moderated
 10. Czyli co jutro wszyscy mieszkańcy na pasy i chodzimy tam i z powrotem. Niech poczują to samo co my

  Odpowiedz moderated
 11. A Ja uważam ,że powinni jeździć po całym mieście i to w godzinach szczytu w zwykły dzień pracy np. poniedziałek lub wtorek.
  Wtedy może jeden z drugim zastanowił się na kogo oddał swój glos w wyborach samorządowych . Choć pewnie nie na wiele by się to zdało .
  Już teraz większość protestujących i współprotestujących nie pamięta kto wychwalał i podpisywał Zielony Ład.
  Patrząc na współprotestujących przypomina mi się scena z kultowego filmu Młode Wilki : ” Pamiętaj , nie przyznawaj się do niczego , choćby złapali Cię za rękę mów, że to nie Twoja ręka”

  Odpowiedz moderated
 12. Od poczatku miesiąca świetowanie, kampania wyborcza, poświecenie ronda i protest. Za chwile biegi i znów świetowanie. Zwykły mieszkaniec miasta szuka opbjazdów albo stoi w korkach. Przydałoby się trochę zdrowego rozsądku przy podejmowaniu decyzji o blokowaniu miasta.

  Odpowiedz moderated
 13. Po wyborach moja sympatia do tej grupy spolecznej raczej poszla w niebyt. Słuszne argumenty poszły się …. w momencie kiedy dołaczyli /pozwolili dołaczyć politykom. Zmarnowaliście poparcie mieszczuchów uczestnicząc nadal w nagonce na rząd. Jaki by on nie był JEST a to co robicie teraz zakrawa na polityczne zagrywki ludzi nie mogacych pogodzić się z wynikiem wyborow/ ytworzenia rządu. No i najważniejsze – na serio nie kumacie kto był za zielonym ładem i kto nie kontrolował przewożonego zboża? Prąd wam odcieli i net ze nie macie info kiedy i kto za tym glosował?

  Odpowiedz moderated
 14. a co tam robi ten sołtys ze zbuczyna pomylile mu sie funkcje czy takie zadanie dostał z nowogrodzkiej

  Odpowiedz moderated
 15. Parada? Mam przeczucie, że to nowy “prezydent” ze Zbuczyna podsunął taki pomysł (po otrzymaniu wytycznych z partii). Zwykłe utrudnianie ludziom życia, a nie parada. Facet naszym kosztem uprawia politykę partyjną, zamiast zajmować się sprawami mieszkańców. Zwykła polityczna …

  Odpowiedz moderated
 16. Jeśli nie ma błędu co do daty, to będzie niezły bajzel. 18 mają o godz. 12,45 zaczyna się mecz Pogoni Siedlce, ciekawa będzie konfrontacja kibiców i rolników

  Odpowiedz moderated
 17. A ja proponuję aby Hapunowicz tą paradę pseudorolników przeniósł na niedzielę 19 do Zbuczyna, jest bazar była by parada , a przy okazji zrobić odpust z kramami i bawimy się na całego ale nie w Siedlcach

  Odpowiedz moderated
  • Popieram. Niech protestują u siebie, I droga krajowa do zablokowania. Większy efekt niż blokowanie Siedlec niewinnym mieszkańcom.

   Odpowiedz moderated
 18. Przez 8 lat złodziej okradał rolnika – teraz bierze go za rękę i idzie walczyć o to, co mu ukradł…

  A rolnik jak głosował na złodzieja, tak głosuje nadal – bo przecież to nie on jest temu winien.

  Odpowiedz moderated
 19. No co …wszyscy mają jakieś swoje parady to ROLNIK TEŻ , a co gorszy jest? A niby w czym? Miastko wykupuje grunty na wsi i się przeprowadza na wieś bo chce mieszkać na wsi ale po miejsku, to ROLNIK wchodzi do miasta. I tyle. Jakaś równowaga musi być zachowana. Jeszcze trochę i ROLNICY wam mieszczuchom te dziurawe siedleckie drogi wyrównają, z pożytkiem będziecie mieli mieszczuchy, bo wy to tylko pluć jadem potraficie jeden na drogiego zamiast do roboty się wziąć czynem społecznym, jazdy po kawałku i drogi byłyby wycacane i wysprzątane. I co łyso wam? Ale wstyd!

  Odpowiedz moderated
 20. czy prezydent też będzie jechał ciągnikiem, czy będzie szedł piechotą? A jeśli na piechotę, to czy przed ciągnikami, czy za?

  Odpowiedz moderated
 21. Za komuny było hasło: KOBIETY NA TRAKTORY. A obecne hasło brzmi: PISIORY NA TRAKTORY. Być może i pisior Hapunowicz będzie jechał na pierwszym traktorze.

  Odpowiedz moderated
 22. Zjeżdżać do Zbuczgna a nie korkować miasto..wiochę nam wójt robi z miasta, Sprzedaje budynki, kościół święci tryumfy. Pieśni papieskie w parku roboty drogowe odłożone na przyszły rok. Słynny deweloper będzie znów wszystko wykupywał. A dziur już nikt nie łata. Takich Siedlec chcieliście????

  Odpowiedz moderated
 23. Jak zwykle żenada w komentarzach , bufonów i wiecznie niezadowolonych siedlczan mających o sobie mniemanie jakby co najmniej byli z Nowego Jorku a to tylko zwykłe polskie miasteczko i czy im się podoba czy nie zależni są od mieszkańców wsi czy to polskich czy innego kraju europejskiego bo w Biedronce czy innym markecie żywności się nie wyprodukuje jak to jakiś czas temu napisała internautka na Tygodniku że wieś to przeżytek towar produkują markety…

  Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Społem PSS w Siedlcach buduje bloki…

Wielu siedlczan zastanawia się, co powstanie w miejscu budynków handlowych i przystanku dla busów przy ul. Sienkiewicza, nieopodal ronda św. Andrzeja Boboli. Już wiemy! Inwestor PSS Społem planuje wybudować w tym miejscu budynek mieszkalno-usługowy.

Zalania i pożar to skutki burzy, która przeszła nad ranem na naszym terenie

Chociaż poranna burza w naszym regionie nie trwała długo, zdążyła narobić trochę szkód.

Utonął 19-latek

Na żwirowni Kutyskach w gminie Jabłonna Lacka utonął 19-latek.

Strażacy mieli pełne ręce roboty

Około stu interwencji mieli wczoraj (19 czerwca) strażacy z...

Zabójstwo w siedleckim więzieniu: Sławomir R. skazany na 8 lat (TYLKO W „TS”!)

Sławomir R. został skazany na 8 lat więzienia za zabójstwo współosadzonego Andrzeja K. Siedlecki Sąd Okręgowy zgodził się z argumentacją obrony, że reakcja strażników więziennych była spóźniona i dlatego doszło do tragedii.

Zderzenie na skrzyżowaniu

Na skrzyżowaniu DK2 i ul. Jana Pawła II w Starym Opolu samochód osobowy zderzył się z ciężarówką.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje