REKLAMA
-2.9 C
Siedlce
Reklama

Opadający tynk, błoto i doły na parkingu – tak wygląda Miejskie Przedszkole nr 23 i przyległy do niego teren!

– To niewiarygodne, żeby tak wyglądał budynek miejskiego przedszkola i droga dojazdowa do placówki oświatowej – napisała mieszkanka Siedlec, której dziecko uczęszcza do Miejskiego Przedszkola nr 23 na ul. Ogrodowej w Siedlcach.

-Dzieci, codziennie wychodząc na spacer, muszą pokonać ten kawałek drogi, na której są same doły i jak popada deszcz to niestety wygląda to tak jak na zdjęciu – dodaje siedlczanka. – Oczywiście były pisane pisma do pana prezydenta, ale nic z tego nie wynika, nie ma żadnego pozytywnego odzewu.

Faktycznie, budynek nie wygląda najlepiej, a przyległy do niego teren przypomina raczej polną drogę niż miejską ulicę.

Zdjęcia przesłane przez

25 KOMENTARZE
 1. O kurka, ale tragedia…
  Ja uczęszczałem do przedszkola na Nauczycielskiej (wcześniej Dom Harcerza, teraz Hotel) – ulicy z czarnego żużla na której po deszczu było błoto i kałuże do połowy łydki (dziecka w wieku przedszkolnym), a w lato kurz i pył leciał na plac zabaw jak zawiało. I żyję!

  Chcecie by z Waszych dzieci wyrosły mięczaki oddające pole wakandzie to trzęście się nad nimi dalej. Kolonizatorzy chętnie zajmą ich miejsce w Europie.

  Odpowiedz moderated
  • Tu nie chodzi o bycie mięczakiem, ale o elementarnie cywilizowane warunki. Takie warunki zaniżają pewność i wartość siebie.

   Odpowiedz moderated
 2. Przecież w tym mieście tyle podobnych placówek oświatowych – serdecznie polecam

  PS. To nie droga i budynek wychowują Pani dziecko.

  Odpowiedz moderated
   • A to to przedszkole dopiero teraz jest w rękach miasta, że próbujesz wszystko zrzucić na obecnego prezydenta? Jak zwykle szczyt hipokryzji ze strony zwolenników poprzedniej władzy

    Odpowiedz moderated
    • No nie jest “dopiero teraz” masz całkowita racje bo jest już od 5 lat w rękach tego wlodarza…

     Odpowiedz moderated
     • Ha, ha, ha. No tak, i od 5 lat dopiero jest w takim stanie. Wcześniej to był zapewne pałac, piękny i zadbany. Znowu hipokryzja się kłania.

     • “Aż” od 5 lat? Cóż, jak moja córka chodziła tam 15 lat temu to lepiej nie było

  • A ty co? Fan stwierdzenia “wuj tam z Polska wschodnią”?
   Pracujesz w UM, ze tak klakierzysz władzuchnie?

   Odpowiedz moderated
  • Nie zgadzam się, bo to, jak wygląda otoczenie, ma szalony wpływ na naszą wrażliwość, poczucie estetyki itd, a Twoje podejście niestety skutkuje właśnie tym, że dzisiaj nie widzisz w tym obskurnym budynku z beznadziejnie słabym terenem wokół nic złego… mylisz się, to jest słabe i złe.

   Odpowiedz moderated
 3. Na dzisiejsze czasy żeby tak miejski budynek wyglądał.
  Ale zawsze są placówki prywatne. Z ekstra elewacja i zajefanym placem zabaw , a chodnikach to nie wspomnę. Można się przenieść.

  Odpowiedz moderated
 4. Jakby się naczelnik placówki postarał to na pewno by zdobył pieniążki na remont. Ale zapewne zostały ze trzy lata do emeryturki to po co się wychylać.

  Odpowiedz moderated
  • Wszyscy potrafią tylko szkanować i oceniać chociaż nie znają tej osoby właśnie że akurat ta Dyrektor tej placówki robi wszystko żeby było jak naj lepiej szkoda że nikt nie docenia jak zamiast starej błazeri w środku jest zrobiony kompleksowy remont jakoś nikt się tym nie zainteresował że kobieta stara się jak tylko może i na ile jej miasto pozwoli mowa tu o finansach .ciekawe ilu z was chciało by się zamienić ? Pisać pierdoły to każdy potrafi i wszyscy są naj mądrzejsi jak ich nie dotyczy biurokracja związana z pozyskaniem jakich kolwiek funduszy na placówek moje dzieci też tam chodziły i były bardzo zadowolone zresztą tak jak i ja i uważam że obecna dyrekcja robi aż ponad to żeby dzieciom zapewnić przede wszystkim bezpieczeństwo i dobry start w przyszłość

   Odpowiedz moderated
 5. A czy wy w TS myślicie, że Prezydent jest cudotwórcą. Zrobił jak na tak trudne warunki więcej niż poprzednik. Super, że tylko jedno przedszkole pozostało do remontu bo wszystkie inne placówki oświatowe odzyskały blask z remontem basenu włącznie. Było dziadostwo, a jest na miarę 21 go wieku.

  Odpowiedz moderated
 6. A to przedszkole stoi tam od dziś czy raczej chodzi o to by przed wyborami kampanie już zacząć? Czasy się zmieniają a tygodnik dalej jest organem partii?

  Odpowiedz moderated
 7. Tygodniku, zainteresuj się tym, co dzieje się po drugiej stronie pola- ul. Kazimierzowska. Policja przyjeżdża raz po raz przez budowę nowych bloków. Mieszkańcy protestują podobno. Inne gazety piszą o tym

  Odpowiedz moderated
 8. Proponuję zrobić katalog zdjęć takich ulic w mieście i wystawić Sitnikowi i nieusuwalnemu naczelnikowi wydziału dróg przed wejściem.
  Niech to będzie wyrzutem (o ile mają zdolności do takich uczuć).

  Odpowiedz moderated
  • W RPA ludzie mają lepsze warunki niż w “cywilizowanej europie” wstyd (:

   Odpowiedz moderated
 9. Ten budynek wymaga gruntownej termomodernizacji – nie ma sensu uzupełniać tego tynku tylko trzeba go całkowicie skuć. Pieniążki z KPO przyjdą to dotacja na termomodernizację tak reklamowana między innymi na X (Twitter) się ziści.

  Odpowiedz moderated
 10. Elewacja budynku świetnie odwzorowuje zarządzanie miastem i budżetem przez obecnego prezydenta.
  Zamiast oddłużania miasta jest komisarz nad głową.
  A miało być tak pięknie.
  Pewnie Prezydent poleci zakryć odpadający tynk, zamiast jak facet wziąć problem na barki i go rozwiązać.

  Odpowiedz moderated
 11. te przedszkole dawno powinno być zburzone a na jego miejscu pobudowane nowe. Tego nie opłaca sie remontować.

  Odpowiedz moderated
  • Gdyby miasto było zarządzane mądrze to deweloper musiał by wyremontować przedszkole i wybudować drogę mieszkańcom, a tak UM za pieniądze podatników naprawi to co zepsuto podczas budowy.

   Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rolnik szuka żony – Sara pokazała Arturowi Siedlce

W najnowszym odcinku 10. sezonu programu randkowego TVP 1 „Rolnik szuka żony” pokazane zostały Siedlce. Stało się tak, gdyż jedna z bohaterek telewizyjnego show - Sara, która została wybrana przez rolnika Artura na swoja partnerkę, jest siedlczanką.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Dominik Szymański z Siedlec zwycięzcą „Top Model”.

Profesjonalnie pozował do zdjęć. Zrobił świetne wrażenie. Jurorzy byli...

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Kolejny mistrz parkowania

Nie wiadomo, czy chciał wjechać do środka, czy z...

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje