REKLAMA
16.7 C
Siedlce
Reklama

Łukasz Karauda w Mordach

Koncert pt. „My Way”. Zaśpiewają Aleksandra Dyrna i Łukasz Karauda.

– W koncercie usłyszymy światowe przeboje Franka Sinatry, Elvisa Presley’a, Whitney Houston, Zbyszka Wodeckiego i Anny Jantar oraz wiele innych wspaniałych utworów. Zapraszamy do M-GOK w Mordach 16 czerwca o godz. 17. Wstęp wolny – mówi Łukasz Wawryniuk, burmistrz Miasta i Gminy Mordy.

Łukasz Karauda ma wielkie osiągnięcia. Jest absolwentem Royal Welsh College of Music and Drama w Wielkiej Brytanii, gdzie otrzymał dyplom z wyróżnieniem. Przyznano mu także stypendia Królowej Elżbiety oraz Fundacji Bryna Terfla. Jest zwycięzcą XVIII Międzynarodowego Konkursu Sztuki Wokalnej im. Ady Sari w kategorii operowej i pieśniarskiej. Współpracował z takimi artystami jak John Fisher, Gerald Martin Moore czy Teresa Żylis-Gara. Śpiewał także w duecie ze światowej sławy śpiewakiem Brynem Terflem podczas jego urodzinowej gali w Cardiff oraz na BBC PROMS w Londynie w musicalu „Skrzypek na dachu”. Były solista Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”. Współpracuje z Teatrem Wielkim – Operą Narodową. Artysta wydał swoją płytę z utworami muzyki popularnej i musicalowej. Koncert odbywa się w ramach zadania publicznego pn. „Kultura jest dla każdego Mazowszanina” dofinansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

4 KOMENTARZE
  1. Panie Burmistrzu w Mordach trzeba inwestycji a nie koncertów. Droga do Starej Wsi się rozpada , ogrodzenie przy podstawówce straszy , szkoły są bardzo słabo wyposażone , młodzieży by się przydał skate park i wiele innych . A na koncerty szkoda Pana czasu, pieniędzy i energii bo i tak ludzie przyjdą w małej ilości . Pozdrawiam

    Odpowiedz moderated
  2. Burmistrzu nie czas na świętowanie wyborów ,bo tu nie ma co świętować czas brać się do roboty bo na samych obietnicach to długo ta kadencja nie potrwa.

    Odpowiedz moderated
  3. Panie Burmistrzu, od festynów to jest Dyrektor MGOK a nie Pan. O MgOk Pan już dawno powinien zapomnieć decydując się na bycie Burmistrzem.

    Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Społem PSS w Siedlcach buduje bloki…

Wielu siedlczan zastanawia się, co powstanie w miejscu budynków handlowych i przystanku dla busów przy ul. Sienkiewicza, nieopodal ronda św. Andrzeja Boboli. Już wiemy! Inwestor PSS Społem planuje wybudować w tym miejscu budynek mieszkalno-usługowy.

Śmiertelne zderzenie w Mlęcinie (aktualizacja)

18 czerwca ok. godz. 18 w miejscowości Mlęcin na skrzyżowaniu drogi powiatowej 2212W Jakubów-Dobre z drogą gminną doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Zalania i pożar to skutki burzy, która przeszła nad ranem na naszym terenie

Chociaż poranna burza w naszym regionie nie trwała długo, zdążyła narobić trochę szkód.

Utonął 19-latek

Na żwirowni Kutyskach w gminie Jabłonna Lacka utonął 19-latek.

Strażacy mieli pełne ręce roboty

Około stu interwencji mieli wczoraj (19 czerwca) strażacy z...

Zabójstwo w siedleckim więzieniu: Sławomir R. skazany na 8 lat (TYLKO W „TS”!)

Sławomir R. został skazany na 8 lat więzienia za zabójstwo współosadzonego Andrzeja K. Siedlecki Sąd Okręgowy zgodził się z argumentacją obrony, że reakcja strażników więziennych była spóźniona i dlatego doszło do tragedii.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje