REKLAMA
20 C
Siedlce
Reklama

Konwencja wyborcza PiS w Siedlcach. Jarosław Kaczyński przedstawia kandydatów do Europarlamentu

Z ponad półgodzinnym poślizgiem rozpoczęło się spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim w Siedlcach. Prezes PiS przedstawia kandydatów do Europarlamentu z okręgu mazowieckiego (bez Warszawy i okalających ją powiatów).

Liderem listy PiS na Mazowszu jest Adam Bielan. Z drugiego miejsca startuje były szef TVP Jacek Kurski, a z trzeciego przedstawicielka naszego regionu – posłanka Maria Koc. Kolejne miejsca na liście zajmują: Anna Kwiecień, Jacek Ozdoba, Radosław Fogiel, Anna Cicholska, Gabriel Janowski i Joanna Bala. Listę zamyka poseł Daniel Milewski.

fot. BS
73 KOMENTARZE
 1. Tak słucham tego bełkotu i nie wiem o czym ten emeryt gada. Plecie o wszystkim i o niczym. Tylko on dawał. Pożyczał i dawał. Tarcze dawał w pandemii a teraz nie ma. Bo chłopie czy nie wiesz,że od 2 lat pandemii już nie ma. Tylko słuchacze z pisu to mogą słuchać przywiózł dwóch tłustych kotów do obejrzenia i zagłosowania, bo wie,że tylko pisowcy z Siedlec ich poprą.

  Odpowiedz moderated
  • Jarosław zawsze powtarza, że realizuje testament swojego brata. Jak w wielu innych sprawach, tak i w tej po prostu oszukuje.
   Bo Lech Kaczyński uważal Kurskiego za kanalię.
   Kiedy Jacek Kurski chciał zostać przewodniczącym sejmiku, Lech Kaczyński powiedział, że “ta postać jest dla niego nie do zaakceptowania”. Ocenił, że Kurski przekroczył wartości graniczne, obowiązujące w polityce i dodał, że jego wejście do prezydium sejmiku “oznaczałoby, że każde łajdactwo w polityce popłaca”.

   W odpowiedzi Kurski w liście otwartym napisał: “Po Lechu Wałęsie, Aleksandrze Gudzowatym, warszawskim przechodniu (“spieprzaj, dziadu”) dołączyłem do grona osób, które obraża Lech Kaczyński”.

   Czy to wymaga komentarza – moim zdaniem nie. Jarosław uchybił pamięci swojego brata.

   Odpowiedz moderated
 2. Czy Państwo z Siedlec rozpoznajecie na tych zdjeciach swoich znajomych, sąsiadów? Ja poza działaczami PiS nie widze tu znajomych rwarzy.

  Odpowiedz moderated
 3. Widzę że kolektyw jak zwykle opłacony i zwieziony autobusami z całej Polski. Wie ktoś jak wygląda stawka godzinowa za oklaskiwanie?

  Odpowiedz moderated
 4. Ten pan to ciągle żyje w 1989roku…. Mamy 2024 rok a on bredzi że żal słuchać Głową już nie ta, niestety większość nas to czeka na starość. Trzymać go z dala od władzy.

  Odpowiedz moderated
 5. Trudno uwierzyć, ze dywersant rozmontowujący od lat Polskę przyciąga ludzi, którzy mu wierzą. Przynajmniej chyba część z nich nie jest zwykłymi cynikami jak on sam. A jednak… A Kurski, Bielan? Jak tacy ludzie są waszymi drogowskazami, Siedlczanie? I jeszcze o takiej marnej moralności. A epatują swoją wiarą i przywiązaniem do nauk kościoła. Hipokryzja, kpina z ludzi. I tylko Polski szkoda.

  Odpowiedz moderated
 6. Panom Pisu podziękujemy , czas tę partię zdelegalizować nim narobi większych szkód w naszej ojczyźnie.NIE dla Pisu , TAK dla UE !!!!

  Odpowiedz moderated
 7. no to mamy smród na cały kraj naszym posłem naszym posłem bidelan szkoda gadać , kurski wzorowy katolik , i inni jak janowski co to nawalony jak szpadel po sejmie chodził a potem że to niby ruskie dali mu coć powachać ; nie widze naszego wybrańca hałupowicza z opiekunem tchórzeskim i synkiem, delegacji TS z kwiatami

  Odpowiedz moderated
 8. Nie zła drużyna, większość przy sejmowym korycie ale unijne koryto jeszcze większe.Ciemny lud i tak na nich zagłosuje a za nich do sejmu wlezą popłuczyny na których nikt nie chciał głosować

  Odpowiedz moderated
  • …. akurat młodzież, która masowo głosuje na Tuska nie pamięta jak wyprowadzano sztandar PZPR i nie mają oni złych skojarzeń z komuną

   Odpowiedz moderated
 9. Tylko nie pisiory w rozczłapanych butach ale ciemny lud to kupi! Głosować na 100 % katolika Kurskiego !

  Odpowiedz moderated
  • Tak siedział w pierwszym rzędzie ten jak on się określił – pozapartyjny i poza podziałami czyli hipokryta.

   Odpowiedz moderated
 10. Podczas spotkania w Siedlcach Jarosław Kaczyński usłyszał pytanie o kwestię Zielonego Ładu. Prezes PiS zaczął tłumaczyć, że jego stronnictwo było przeciwne unijnej polityce klimatycznej. Głos podniósł jednak jeden z uczestników, który przypomniał, że za przyjęcie jej postanowień odpowiadał premier Mateusz Morawiecki, który zgodził się w 2022 roku na przyjęcie Zielonego Ładu. – A pan się teraz tłumaczy, że to wcześniej – dodał.
  W odpowiedzi na zarzuty prezes PiS zaczął się bronić twierdząc, że Mateusz Morawiecki za każdym razem był przeciw. Miał może niefortunne wypowiedzi, ale nic więcej – podtrzymywał.

  W rzeczywistości były premier już w 2019 roku zaakceptował politykę klimatyczną podczas szczytu Rady Europejskiej, a w 2020 roku zgodził się na podniesienie limitu emisji. Natomiast jeszcze w 2021 roku decyzji tej bronił sam Kaczyński. – Musimy przyjmować pewne realia. Odrzucanie europejskiego Zielonego Ładu oznaczałoby ustawienie się na marginesie i innego rodzaju kłopoty – argumentował wówczas

  Odpowiedz moderated
 11. Wspomnień czar.
  Maj 2021 Kaczyński mocno popiera Europejski Zielony Ład. W Polskim Radiu powiedział :
  ” Jego odrzucenie oznaczałoby ustawienie się na marginesie. To plan w którym warto uczestniczyć ” .

  Czerwiec 2022 Kaczyński do Gazety Polskiej :
  ” Ukraińskie zboże nie jest dla polskich rolników żadnym zagrożeniem “.

  Jesień 2023 Kaczyński zaprzecza wcześniejszym wypowiedziom i powiedział :
  ” Zielony Ład i import produktów rolnych z Ukrainy oznaczają zniszczenie polskiego rolnictwa ”
  Oto elektoracie PiS i rolnicy: Oto masie prawdziwego Kaczyńskiego

  Odpowiedz moderated
  • Do Pisowski Lud Jest Ciemny. Ale jestes rozjasniony /a/ nie widac tego po Twoich komentarzach . Wez Tabletke Pooo i idz spac. Moze po nocnej jazni obudzisz sie i bedziesz gotowy wziac Tabletke Przed . Jak to wykonasz to nie bedziesz rozjasniony tylko CIEMNY.

   Odpowiedz moderated
   • Co, prawda zabolała? Typowe, brak argumentów, to ataki personalne. Przypomnisz, kto tak przegrał ostatnie wybory parlamentarne?

    Odpowiedz moderated
   • a moze coś w temacie – ja przytaczam fakty, a ty obrażasz ze złości, że brakuje ci argumentów.

    Odpowiedz moderated
   • Gdy rządził PIS:
    Cytat z Roberta Telusa (piąty minister rolnictwa za rządów PiS tańczący z gaśnicą): – Co niektórzy straszą nas Zielonym Ładem, że to będzie dla polskiego rolnictwa bardzo ciężkie. Ja w tym pokładam dużą nadzieję.
    Obecnie:
    – Cytat z Roberta Telusa: – Noc spędziłem dziś z rolnikami protestującymi w Sejmie, wspierając ich w proteście.

    Odpowiedz moderated
 12. Tak, tak tylko Tusk I holownia tyle nam dali i dają
  Już czuję poprawę tanisze paliwo, niższe podatki, silną pozycję w Europie, świetlaną przyszłość rolnictwa, naszego regionu, bezpieczeństwo że strony migrantów. Itd. Ale Kaczyński nie

  Odpowiedz moderated
  • Za robotę nierobie się weź a nie czekasz żeby tylko ci dali , powiem tak byłeś głupi i będziesz głupszy, Kaczyński bezpieczeństwo ci zapewni? Tak masz mózg zryty tym PiSem i dziadkiem który już sam nie wie o czym mówi i sam sobie zaprzecza.

   Odpowiedz moderated
 13. Już Łukaszenka podobno mówił, że jak Ci z PIS zaczną do niego uciekać grupami, to zamknie granicę!

  Odpowiedz moderated
 14. Za Tuska może nie jest lepiej ale wcale nie jest gorzej w żadnej sprawie. A dużym plusem jest odsunięcie od koryta tych kurskich Kamiński h wąsików ziobrow i całej tej zgrai i Jareczka z starcza demencją.

  Odpowiedz moderated
  • Na razie “Za Tuska może nie jest lepiej ale wcale nie jest gorzej w żadnej sprawie.”
   Dopiero rządzi Tusk zaledwie kilka miesięcy i nie zdążył pogorszyć sytuacji w kraju.

   Odpowiedz moderated
 15. a czemu tak mało zdjęć, powinno być więcej twarzy żeby przyzwoici ludzie wiedzieli komu ręki nie podawać

  Odpowiedz moderated
 16. Rozwodnik Kurski obok Kaczyńskiego

  .„Rodzinę widzimy tak jak tutaj, jedna kobieta, jeden mężczyzna w stałym związku i ich dzieci. To jest rodzina!”, „Bronimy tradycyjnego modelu rodziny”, „trwały związek między kobietą a mężczyzną i dziećmi, które przychodzą na świat jest czymś niezwykle cennym w wymiarze naszej cywilizacji chrześcijańskiej, która niewątpliwie w dziejach świata jest najbardziej życzliwa człowiekowi” – mówił jeszcze we wrześniu 2019 roku Jarosław Kaczyński

  .18 lipca2020 roku celebrował życzliwość cywilizacji chrześcijańskiej razem z Jackiem Kurskim jako najważniejszy gość honorowy jego ślubu.

  Odpowiedz moderated
 17. Mieszkam w Siedlcach od urodzenia. Czegoś takiego w życiu nie widziałem. Wstyd dla tego miasta. Przyjmować u siebie partię przestępczą która o mało nie doprowadziła naszego kraju do upadku.

  Odpowiedz moderated
 18. Z wypadku potraficie wstawić z pięćdziesiąt zdjęć a tu kilka? Czyżby ts chodzący na smyczy pisowskiej bał się pokazać frekwencji, czy twarzy mieszkańców?

  Odpowiedz moderated
  • Obecny był Adam Bielan, były szef TVP Jacek Kurski, przedstawicielka naszego regionu – posłanka Maria Koc.
   Kolejne miejsca na liście obecności zajmują: Anna Kwiecień, Jacek Ozdoba, Radosław Fogiel, Anna Cicholska, Gabriel Janowski i Joanna Bala. Listę obecności zamyka poseł Daniel Milewski.

   Odpowiedz moderated
 19. A co to za nowa formacja wojskowa żołnierz jednorazowy.Czy to coś w rodzaju japońskiego kamikadze.A kiedy przewidziane nabory bo jestem zainteresowany. Informacja była podana na konferencji więc proszę o szczegóły

  Odpowiedz moderated
 20. Rząd koalicyjny realizuje jak dla mnie najważniejszy punkt 100 konkretów mianowicie Cela+, resztę obietnic mam gdzieś, głos oddałam właściwie w jednym słusznym celu – odsunięciu od koryta najgorszej władzy w historii Polski od czasów szlachty. Większego złodziejstwa nie będzie.

  Odpowiedz moderated
 21. ZLODZIEJE !!!
  “Lista 47 podatków i podwyżek opłat wprowadzonych przez Kaczyńskiego. Rząd PiS odbiera pieniądze Polaków
  LISTA PODATKÓW WPROWADZONYCH PRZEZ PIS I SOLIDARNĄ POLSKĘ
  DOŚĆ BEZKARNOŚCI KACZYŃSKIEGO I ZIOBRY – NIECH POLACY ZOBACZĄ JAK OKRADAJĄ NAS Z NASZYCH PIENIĘDZY!
  !! WAŻNE !! UDOSTĘPNIJ TEN POST NA FACEBOOKU I DALEJ!!
  ZOBACZ też LISTĘ AFER PIS | LISTĘ 600 MLD ZŁ ZŁYCH I BEZSENSOWNYCH WYDATKÓW PIS (Wieści24)
  LISTA BLISKO 50 PODWYŻEK PODATKÓW RZĄDU PiS, OPŁAT DANIN I OBCIĄŻEŃ POLAKÓW ORAZ GOSPODARKI:
  1. podatek bankowy, czyli od kredytów
  2. podatek handlowy, czyli od zakupów
  3. danina solidarnościowa
  4. opłata emisyjna od paliw
  5. opłata przejściowa
  6. tzw. opłata mocowa za prąd
  7. podatek „galeryjny” – początkowo od galerii handlowych i biurowców
  8. następnie od wszelkich nieruchomości komercyjnych
  9. w tym nawet od budynków z mieszkaniami na wynajem
  10. opłata za wpis do rejestru BDO
  11. opłata recyklingowa
  12. podwyższenie i rozszerzenie zakresu obowiązywania opłaty recyklingowej
  13. opłata denna od przystani
  14. opłata wodna
  15. opodatkowanie wkładów pieniężnych wnoszonych do firm
  16. oraz przychodów z dziedziczonego majątku lub otrzymanego jako darowizna, którego nie będzie można już amortyzować
  17. opłata jakościowa za badanie techniczne pojazdów
  18. podwyżka VAT na wiele produktów spożywczych
  19. utrzymanie wyższych stawek VAT do 8% i 23% do 31 grudnia 2018r.
  20. a następnie na czas nieokreślony
  21. podwyżka podatku akcyzowego o 10 proc. na alkohole
  22. na wyroby tytoniowe
  23. i na e-papierosy
  24. podwyżka opłat za wywóz śmieci
  25. zamrożenie progów PIT
  26. likwidacja liniowego PIT dla przedsiębiorców których dochody roczne przekraczają 1 milion złotych
  27. obniżenia do zera kwoty wolnej od podatku od wysokich zarobków
  28. pozbawienie wiele grup podatników możliwości korzystania z 50% kosztów uzyskania przychodów
  29. likwidacja możliwość pomniejszania przychodów z działalności operacyjnej o koszty uzyskania przychodów kapitałowych
  30. podatek deszczowy
  31. zaostrzenie sposobu opodatkowania farm wiatrowych
  32. zaostrzenie sposobu naliczania akcyzy od samochodów sprowadzanych z zagranicy
  33. podwyżka opłaty paliwowej
  34. podatek od serwisów VOD
  35. podatek cukrowy
  36. coroczna podwyżka składek ZUS
  37. podwyżka opłaty OZE
  38. podatek od tzw. małpek (czyli małych napojów alkoholowych)
  39. podwyżka abonamentu RTV
  40. podatek od przekształcenia spółek w celu skorzystania z estońskiego CIT, podatek wynosi 19 proc.
  41. podatek od plastiku (unijny podatek, poparty przez premiera Morawieckiego na szczycie UE, naliczany jest od 1 stycznia)
  42. Podwyżka opłat sądowych
  43. ograniczenie ulgi abolicyjnej
  44. podwójne opodatkowanie spółek komandytowych
  45. podwyżka stawek maksymalnych opłat lokalnych; decyzją rządu zwiększone zostały maksymalne stawki podatków od nieruchomości, od środków transportu, od psa oraz od opłaty uzdrowiskowa i reklamowej.
  46. Odebranie możliwości odliczenia składki zdrowotnej od PIT (w ramach #NowyWał rządu, obowiązuje od 1 stycznia 2022r.)
  47. Podwyżka akcyzy na alkohol i wyroby tytoniowe (wchodzi w życie od 1 stycznia 2022r.)”

  Odpowiedz moderated
  • Ciekawe, dlaczego jest tu taka prośba: “UDOSTĘPNIJ TEN POST NA FACEBOOKU I DALEJ!!” ??? Czemu to ma służyć ?
   Przecież na FB są publikowane materiały bez autoryzacji a nawet są powielane kłamstwa.

   Odpowiedz moderated
  • Jerzy Urban w grobie się przewraca z zazdrości, że nie miał dostępu do takich mediów pomocnych w szerzeniu kłamstwa i manipulacji.

   Odpowiedz moderated
 22. Kaczyński w odwracaniu kota ogonem osiągnął szczyt. Kłamstwo to prawda, a prawda to kłamstwo, bo nie nasza.

  Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Listonosze w Siedlcach: – Zarabiamy poniżej najniższej krajowej

W całej Polsce do 10.00 trwa strajk ostrzegawczy pracowników Poczty Polskiej.

Hapunowicz: – Nie chciałem upokorzyć pani Komar

Prezydent Siedlec odniósł się do emocji wywołanych przez odwołanie prezes PEC-u.

Siedlce: starosta Tchórzewski przewodniczącym rady nadzorczej PEC

Pod rządami Tomasza Hapunowicza siedleckie Przedsiębiorstwo Energetyczne zyskało nie tylko nowego prezesa.

Wypadek śmiertelny na DK2 (aktualizacja)

Na drodze krajowej nr 2 zderzyły się dwa samochody osobowe.

Siedlecki Budżet Obywatelski rozstrzygnięty! które projekty zostaną zrealizowane?

21 projektów będzie zrealizowanych w ramach najnowszej edycji Budżetu Obywatelskiego w Siedlcach.

Zderzenie w Wiśniewie

W Wiśniewie zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z nich się zapalił.

Najczęściej komentowane