REKLAMA
5.9 C
Siedlce
Reklama

Gmina Zbuczyn dumna z Tomka Jaszczuka (zdjęcia)

Tomasz Jaszczuk – znakomity skoczek w dal, wielokrotny medalista mistrzostw Polski nigdy nie zapomniał o swoich korzeniach. Podczas dzisiejszej (29 listopada) sesji Rady Gminy Zbuczyn podziękowano mu za lata wspaniałej kariery.

– Koniec kariery zazwyczaj traktuje się jako coś smutnego. Moim zdaniem niepotrzebnie. To powód do radości i dumy, że mieszkaniec naszej gminy osiągnął tak wysoki poziom sportowy i przez wiele lat utrzymywał się na szczycie polskiego skoku w dal. Tomkowi należą się ogromne gratulacje – przemawiał wójt Hubert Pasiak.

– Zdobywając te wszystkie medale, reprezentując Polskę na międzynarodowych zawodach, dostarczyłeś nam mnóstwo wzruszeń. Sięgając po laury, zawsze miałeś ze sobą herb naszej gminy. Pragnę ci za to serdecznie podziękować. Powodzenia na nowej drodze życia! – zwrócił się do lekkoatlety przewodniczący Rady Gminy Zbuczyn Ireneusz Chomka, wręczając mu specjalnie przygotowaną na tę okoliczność tabliczkę.

Tomasz Jaszczuk wyraził wdzięczność za wsparcie, które przez lata otrzymywał od władz gminy. Podkreślił, że zawsze mógł liczyć na pomoc samorządowców i lokalnej społeczności. Na koniec wystąpienia został nagrodzony gromkimi brawami.

5 KOMENTARZE
  1. Ale owy sportowiec reprezentował klub AZS-AWF Katowice, to dlaczego są podziękowania od gminy Zbuczyn?
    Przecież z reprezentowania gminy Zbuczyn bądź ziemi siedleckiej zrezygnował…

    • Od gminy Zbuczyn i Zbuczyna WARA trollu pilnuj swoich zakompleksionych wielkomiejskością Siedlec .A Tomasz coś sobą reprezentuje a nie jak ty anonimowo hejtujesz wszystko i wszystkich., może czas do lekarza lub zmienić jak obecny nie pomaga…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rondo w Iganiach zostanie zablokowane przez rolników. Na całą dobę!

Starostwo Powiatowe w Siedlcach poinformowało o planowanym na wtorek 20 lutego proteście rolników, którzy mają zablokować rondo w Iganiach.

„Uwaga” o dramacie 9-latki spod Łukowa, nad którą miała się znęcać matka

W programie interwencyjnym telewizji TVN - „Uwaga” wyemitowany został...

Ruszają wybory rektora siedleckiej uczelni!

Uniwersytet w Siedlcach czekają wybory nowego rektora. Znamy już pierwszych kandydatów.

Planowany protest rolników. Utrudnienia i objazdy

Na wtorek i środę, 20-21 lutego zaplanowany jest protest rolników. To wydarzenie może przynieść utrudnienia na drogach A2, DK2 i DK92. Zachęcamy do szukania alternatywnych tras podróży.

Protest rolników: na całą dobę zablokują cztery ronda

Trwa ogólnopolski protest rolników. Jutro (20 lutego) o godz....

Pies na balkonie. Interweniują sąsiedzi, interweniują służby…

-Nie możemy na to patrzeć. Pies siedzi zamknięty na balkonie od rana, cały drży. Rozmowy z właścicielką nic nie dają, przecież była policja, była straż miejska, informowaliśmy spółdzielnię mieszkaniową… I nic! - skarżą się sąsiedzi.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje