REKLAMA
5.9 C
Siedlce
Reklama

Dzisiaj spotkanie dla obcokrajowców w Bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Mińsku Maz. zaprasza społeczność ukraińską oraz społeczności z innych krajów na spotkanie informacyjne pn. Zatrudnienie i Legalizacja Pobytu.

Miejska Biblioteka Publiczna w Mińsku Maz. zaprasza społeczność ukraińską oraz społeczności z innych krajów na spotkanie informacyjne “Zatrudnienie i Legalizacja Pobytu” prowadzone przez ekspertów Ukraińskiego Domu w Warszawie i Federacji Mazowia, które odbędzie się 5 grudnia o godz. 18. w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mazowieckiem ul. Piłsudskiego 1a.

Będzie można dowiedzieć się wszystkich szczegółów na temat zatrudnienia i legalizacji, zadać pytania, które bezpośrednio nas interesują oraz uzyskać kompetentne odpowiedzi i fachowe porady.

Wstęp jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji w miejscu wydarzenia lub TU.

Kawa/herbata, słodki poczęstunek od Klubu Kobiet w Mińsku Mazowieckim.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu Działajmy razem na Mazowszu. Federacji Mazowia we współpracy z Ukraińskim Domem w Warszawie i Miejską Biblioteką Publiczną w Mińsku Mazowieckim.

11 KOMENTARZE
 1. Jakim prawem (poproszę o paragrafy) kraj, który nie należy do UE ma większe prawa niż członkowie UE? Na podstawie jakiego prawa następuje migracja milionów przesiedleńców EKONOMICZNYCH (mieszkańców głównie zach. Ukrainy) na koszt Polaków? Na podstawie jakiego prawa juz zniszczono strukturę narodowościowa w Polsce i naszą wysoką zwartość socjoetniczną?
  Kiedy każą nam jeszcze finansować np odnawianie pomników S. Bandery stojących na Ukrainie w każdym mieście?
  ps
  poproszę o publikację moich pytań

  • Ale kim ty *** jesteś żeby nam mówić co jest dobre, a co złe, najpierw zacznij od siebie, bo ty chyba nie masz innego zajęcia w życiu tylko pisanie komentarzy, które nikogo nie interesują. Jak jest ci źle to siedź w domu, zamknij drzwi, nikogo nie wpuszczaj, odłącz internet i bedziesz bezpieczny, bedzie tu nas pouczał główny mentor z ***:D

   • jak będziesz miał osobiście do czynienia z tymi tysiącami, których np poszukuje policja (wejdź na stronę policji i kliknij zakładkę “poszukiwani”), to zmienisz zdanie bardzo szybko, ale będzie już za późno

 2. Ci wszyscy polscy katolicy piszący by dokopać leżącemu sąsiadowi którego mordują dają złe świadectwo ojczyźnie Jana Pawła II.
  Chyba nie tego uczyła was mamusia w domu i ksiądz w kościele ?
  Jak wy możecie sami sobie w lustrze spojrzeć albo jak macie dzieci jak im w oczy spojrzeć jeśli teraz wypisujecie tu tak haniebne komenty.
  Uchodźcy z Ukrainy potrzebują pomocy i ją otrzymają pomimo szczekania pazernych egoistów i pożytecznych idiotów Kremla.

 3. A to protest przewoźników i rolników na granicy to temat tabu ,że blokowane są komentarze?
  Wykorzystywanie transportu humanitarnego czy militarnego w inny sposób niż deklarowany nie jest fikcją wyssana z palca tylko informacja potwierdzona przez inspekcję transportu drogowego. A Polskie ciężarówki od trzech tygodni nie mogą zjechać do kraju(na pusto) z ukrainy bo non stop są przesuwane w elektronicznej kolejce na ostatnie miejsca by firmy oligarchów swobodnie jechaly(informacja z reportażu Polsatu czy TVN lub TVP)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rondo w Iganiach zostanie zablokowane przez rolników. Na całą dobę!

Starostwo Powiatowe w Siedlcach poinformowało o planowanym na wtorek 20 lutego proteście rolników, którzy mają zablokować rondo w Iganiach.

„Uwaga” o dramacie 9-latki spod Łukowa, nad którą miała się znęcać matka

W programie interwencyjnym telewizji TVN - „Uwaga” wyemitowany został...

Ruszają wybory rektora siedleckiej uczelni!

Uniwersytet w Siedlcach czekają wybory nowego rektora. Znamy już pierwszych kandydatów.

Planowany protest rolników. Utrudnienia i objazdy

Na wtorek i środę, 20-21 lutego zaplanowany jest protest rolników. To wydarzenie może przynieść utrudnienia na drogach A2, DK2 i DK92. Zachęcamy do szukania alternatywnych tras podróży.

Protest rolników: na całą dobę zablokują cztery ronda

Trwa ogólnopolski protest rolników. Jutro (20 lutego) o godz....

Pies na balkonie. Interweniują sąsiedzi, interweniują służby…

-Nie możemy na to patrzeć. Pies siedzi zamknięty na balkonie od rana, cały drży. Rozmowy z właścicielką nic nie dają, przecież była policja, była straż miejska, informowaliśmy spółdzielnię mieszkaniową… I nic! - skarżą się sąsiedzi.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje