REKLAMA
16.7 C
Siedlce
Reklama

Dzień Dziecka z Taurusem

W sobotę 1 czerwca w Szkole Podstawowej nr 9 w Siedlcach (ul. Graniczna 1) odbędzie się Dzień Dziecka z Taurusem, czyli siedleckim klubem sportów walki, prowadzonym przez Judytę Chomać – utytułowaną zawodniczkę muai-thai i w kickboxingu.

Impreza ma charakter otwarty. Mogą wziąć w niej udział wszystkie chętne dzieci, nie tylko uczniowie „Dziewiątki”. Zaplanowano mnóstwo atrakcji, m.in. dmuchańce, poczęstunek watą cukrową i popcornem, różnego rodzaju gry i zabawy. Będzie też prezentacja amerykańskich samochodów i oczywiście akcent sportowy – pokaz sztuk walki. Wydarzenie odbywać będzie się w godzinach 9-15

W tym samym czasie w „Dziewiątce” będzie się odbywać jeszcze jedna impreza Taurusa – seminarium z Marcinem Różalskim – znakomitym kickboxerem i zawodnikiem mma, gwiazdą KSW. Szczegóły odnosnie zapisów można uzyskać w siedleckim klubie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Społem PSS w Siedlcach buduje bloki…

Wielu siedlczan zastanawia się, co powstanie w miejscu budynków handlowych i przystanku dla busów przy ul. Sienkiewicza, nieopodal ronda św. Andrzeja Boboli. Już wiemy! Inwestor PSS Społem planuje wybudować w tym miejscu budynek mieszkalno-usługowy.

Śmiertelne zderzenie w Mlęcinie (aktualizacja)

18 czerwca ok. godz. 18 w miejscowości Mlęcin na skrzyżowaniu drogi powiatowej 2212W Jakubów-Dobre z drogą gminną doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Zalania i pożar to skutki burzy, która przeszła nad ranem na naszym terenie

Chociaż poranna burza w naszym regionie nie trwała długo, zdążyła narobić trochę szkód.

Utonął 19-latek

Na żwirowni Kutyskach w gminie Jabłonna Lacka utonął 19-latek.

Strażacy mieli pełne ręce roboty

Około stu interwencji mieli wczoraj (19 czerwca) strażacy z...

Zabójstwo w siedleckim więzieniu: Sławomir R. skazany na 8 lat (TYLKO W „TS”!)

Sławomir R. został skazany na 8 lat więzienia za zabójstwo współosadzonego Andrzeja K. Siedlecki Sąd Okręgowy zgodził się z argumentacją obrony, że reakcja strażników więziennych była spóźniona i dlatego doszło do tragedii.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje