REKLAMA
14.9 C
Siedlce
Reklama

Działania prewencyjne i kontrolne będą cykliczne

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie kolejny przeprowadzili wzmożone działania kontrolne i prewencyjne.

– Policjanci skierowani zostali do najbardziej zagrożonych przestępczością rejonów miasta, a także w miejsca popełniania wykroczeń najbardziej uciążliwych dla mieszkańców, takich jak gromadzenie się nieletnich zagrożonych demoralizacją czy spożywanie alkoholu w miejscach niedozwolonych – informuje podkom. Małgorzata Pychner oficer prasowa KPP w Garwolinie. – Policjanci przeprowadzali działania skupiając się w głównej mierze na placach i skwerach znajdujących się w centrum miasta. Prowadzili kontrole w rejonie lokali handlowych i sklepów monopolowych.

– 12 kwietnia około godz. 19 policjanci biorący udział w działaniach na jednej z ulic Garwolina podjęli interwencję wobec osób siedzących w bmw. Dwaj mężczyźni w wieku 32 i 33 lat posiadali przy sobie narkotyki. Policjanci zabezpieczyli przy jednym z nich woreczki z amfetaminą, a przy drugim marihuanę. Mieszkańcy powiatu garwolińskiego trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających oraz substancji psychotropowych – mówi rzecznik.

Podczas piątkowych działań policjanci interweniowali 44 razy i wylegitymowali 66 osób, w tym 12 nieletnich. Policjanci ujawnili wiele wykroczeń przeciwko porządkowi publicznemu, które zakończyli w drodze postępowania mandatowego.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców miasta garwolińska policja planuje cykliczne prowadzenie tego typu działań.

4 KOMENTARZE
  • Dokładnie. Tyle że u nas układy uķładziki. Ścigali by małolatów po krzakach a w centrum miasta pod przykrywką budy z kebabem interes kwitnie…

   Odpowiedz moderated
   • Już przekwitł. Kucharz z frankfurtu opowiadał bajki o biznesie, że cała Polska będzie “szamać” a od sierpnia ubiegłego roku (czyli pierwsze miesiące po otwarciu) jechał na oparach. Bez problemu można sobie wygooglować jakie ma długi na giełdach wierzytelności. Dziesiątki tysięcy. I “dodatkowa działalność” nie pomogła. Jak ktoś ms głowę dragami zniszczoną, to lepiej niech się za żaden biznes nie bierze.

    Odpowiedz moderated
    • Mnie zastanawiało skąd ma tyle pozytywnych komentarzy na fb, ale znajomy mnie uświadomił że wystarczy polajkować jakiś nieprzychylny komentarz i już masz bana. Nawet nie napisać, a polajkować. Zostało grono klakierów, to i komentarze pozytywne. O ile te konta są prawdziwe, bo przecież damski bokser już kiedyś został przyłapany na oszukiwaniu z opiniami google.

     Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Listonosze w Siedlcach: – Zarabiamy poniżej najniższej krajowej

W całej Polsce do 10.00 trwa strajk ostrzegawczy pracowników Poczty Polskiej.

Hapunowicz: – Nie chciałem upokorzyć pani Komar

Prezydent Siedlec odniósł się do emocji wywołanych przez odwołanie prezes PEC-u.

Siedlce: starosta Tchórzewski przewodniczącym rady nadzorczej PEC

Pod rządami Tomasza Hapunowicza siedleckie Przedsiębiorstwo Energetyczne zyskało nie tylko nowego prezesa.

Wypadek śmiertelny na DK2 (aktualizacja)

Na drodze krajowej nr 2 zderzyły się dwa samochody osobowe.

Siedlecki Budżet Obywatelski rozstrzygnięty! które projekty zostaną zrealizowane?

21 projektów będzie zrealizowanych w ramach najnowszej edycji Budżetu Obywatelskiego w Siedlcach.

Zderzenie w Wiśniewie

W Wiśniewie zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z nich się zapalił.

Najczęściej komentowane