REKLAMA
16.7 C
Siedlce
Reklama

Drogi seniorze! Weź udział w konkursie poetyckim

Caritas Diecezji Siedleckiej zaprasza mieszkańców Siedlec i okolic (byłych i obecnych) do udziału w Konkursie Poetyckim dla Siedleckich Seniorów 60+ „Życie Siedleckiego Seniora”. Wiersze można zgłaszać do 24 czerwca 2024 r.

W konkursie mogą wziąć udział seniorzy w wieku 60+. Tematyka to życie siedleckiego seniora (zdrowie, rodzina, podróże, telewizja, lektury, uczucia, emocje, przeżycia, przemyślenia itp.). Mile widziane są również prace uwzględniające w treści wiersza wątek miasta Siedlce i okolic.

Regulamin, karta zgłoszeniowa (Załącznik nr 1) i obowiązek informacyjny (Załącznik nr 2) dostępne na stronie www.siedlce.caritas.pl (pod plakatem konkursu).

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 4 lipca 2024 roku (czwartek) o godzinie 15.00, w Sali przy ulicy Katedralnej 5/4 w Siedlcach. Tego dnia odbędzie się prezentacja tomiku z wydanymi wierszami z trzech edycji konkursu.

Konkurs odbywa się w ramach zadania publicznego pod tytułem „Przegląd Senioralnej Twórczości Artystycznej 2024″, współfinasowanego ze środków Miasta Siedlce. Patronat nad konkursem objęła Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach.

1 KOMENTARZ
  1. Życie Siedleckiego Seniora – na ryneczek po worek kapusty, albo w kolejkę do lekarza, a może do kościoła i datek na tace bo teraz mają.I kto to organizuje?
    Wstyd i szczyt hipokryzji

    Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Społem PSS w Siedlcach buduje bloki…

Wielu siedlczan zastanawia się, co powstanie w miejscu budynków handlowych i przystanku dla busów przy ul. Sienkiewicza, nieopodal ronda św. Andrzeja Boboli. Już wiemy! Inwestor PSS Społem planuje wybudować w tym miejscu budynek mieszkalno-usługowy.

Zalania i pożar to skutki burzy, która przeszła nad ranem na naszym terenie

Chociaż poranna burza w naszym regionie nie trwała długo, zdążyła narobić trochę szkód.

Utonął 19-latek

Na żwirowni Kutyskach w gminie Jabłonna Lacka utonął 19-latek.

Strażacy mieli pełne ręce roboty

Około stu interwencji mieli wczoraj (19 czerwca) strażacy z...

Zabójstwo w siedleckim więzieniu: Sławomir R. skazany na 8 lat (TYLKO W „TS”!)

Sławomir R. został skazany na 8 lat więzienia za zabójstwo współosadzonego Andrzeja K. Siedlecki Sąd Okręgowy zgodził się z argumentacją obrony, że reakcja strażników więziennych była spóźniona i dlatego doszło do tragedii.

Zderzenie na skrzyżowaniu

Na skrzyżowaniu DK2 i ul. Jana Pawła II w Starym Opolu samochód osobowy zderzył się z ciężarówką.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje