REKLAMA
30.1 C
Siedlce
Reklama

Dożynki krajowe z udziałem premiera

W Miętnem w gminie Garwolin odbyły dożynki ogólnokrajowe.

Rozpoczęły się one od mszy świętej celebrowanej pod przewodnictwem biskupa siedleckiego Kazimierza Gurdy. Po mszy korowód dożynkowy przeszedł pod scenę, gdzie odbyła się część oficjalna.

W części oficjalnej uczestniczył premier Mateusz Morawiecki, minister Robert Telus, minister Henryk Kowalczyk oraz liczne grono parlamentarzystów i kandydatów na parlamentarzystów.

W pewnym momencie celebrę dożynkową zdominowała kampania wyborcza, ale najatrakcyjniejszym miejscem i tak były stoiska kół gospodyń i gospodarzy wiejskich. Na scenie prezentowały się zespoły i kapele śpiewacze. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

Zdjęcia: Aga Król

11 KOMENTARZE
 1. Kiedy Naród Polski wymierzy sprawiedliwość Kaczyńskiemu, Morawieckiemu, Tuskowi, Krasce, Niedzielskiemu, Trzaskowskiemu…???

  Odpowiedz moderated
  • A Trzaskowskiemu za co?

   Ps. Na Tuska PIS osiem lat szuka haków i nie może znaleźć nic poza plotkami i pomówieniami bez dowódow.

   Odpowiedz moderated
 2. Na takiej uroczystości najważniejsi powinni być ROLNICY . To ich święto ,z ich pracy ,z ich rąk mamy pożywienie. A te tłuste koty tylko sieją zamęt, złość i nienawiść między Polakami. I jeszcze w pierwszych rzędach siadają w gładkie szatki wystrojeni, obrzydliwe wykorzystanie ludzkiej pracy

  Odpowiedz moderated
  • Morawiecki, że rolnik polski rolnik potrafi oddzielić ziarno od politycznych plew.
   Rolnik na pewno potrafi odróżnić ziarno od plew – ale czy potrafi to zrobić premier? Bo to były dożynki, czy wiec wyborczy w ramach kampanii wyborczej? Kto bawił się w politykę – rolnicy, czy premier, który w takim miejscu i w takim czasie powinien być premierem wszystkich Polaków i powstrzymać się od politycznej agitacji i od wykorzystywania każdej okazji do lansowania siebie i swojej partii.

   Odpowiedz moderated
 3. W normalnym białym kraju gdyby Premier ukrywał swój majątek dawno by wyjechał na taczce.

  Widać takie standardy w PIS do których idealnie Pasuje Pan Morawiecki razem z Mejzą co ma dwie prokuratury na karku i Bąkiewiczem watażką.

  Odpowiedz moderated
 4. Mialem NIE PISAC. Zmusily Mnie tresci komentarzy. Polityczne czy nie polityczne nie wazne ,ale pozbawione ludzkiej wyobrazni, godnosci ,moralnosci ,szacunku wobec drugiego CZLOWIEKA . Natomiast z rozwinieta bardzo w glowach niebezpieczna nienawiscia , wrogoscia, obraza , oraz chamstwem w najwyzszym wydaniu , Ogarnijcie sie / nie ludzkie istoty/ nie tylko w Siedleckim Regionie .

  Odpowiedz moderated
 5. To jest święto rolników a nie polityków!!
  Rolnicy ciężko na to pracują a obłudni politycy na tym żerują i się landują przed wyborami..
  Sam jestem rolnikiem i miałem tam jechać ale krowa cieli się i nie zostawie tak zwierzęcia bo się zmarnuje. Nie jeden prawdziwy rolnik został w domu bo ma za dużo obowiązków, tylko małorolni i miastowi mają czas na takie święta. A ja krowie nie powiem, ociel się jutro czy za tydzień.

  Odpowiedz moderated
 6. Było super dużo ciekawych ludzi.Można było porozmawiać pośmiać się. Nie obchodzi mnie polityka tak więc nie wiem co mówił premier nie słuchałem go . W szczególności pozdrawiam panie Policjantki na stoisku no i wszystkich z KGW no to był ciężki dzień dla nas też .

  Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Zamordowana w Londynie rodzina pochodziła z naszych okolic. Tajemnicę zabrali do grobu

O tragedii w Londynie pisały media na całym świecie. W Seroczynie odbył się pogrzeb ofiar tej zbrodni. Zamordowana rodzina pochodziła z naszych okolic.

Tragiczne zderzenie w Broszkowie (zdjęcia)

Na DK2 w miejscowości Broszków doszło do zderzenia samochodu osobowego z kombajnem.

Wypadek na ul. Warszawskiej w Siedlcach. Pasażer nie przeżył

Kilkadziesiąt minut temu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na ul. Warszawskiej, w pobliżu skrzyżowania z ul. Białostocką w Siedlcach.

Śmiertelny wypadek na Terespolskiej

Na ul. Terespolskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklistą.

Od połowy czerwca główne skrzyżowanie w Siedlcach będzie zamknięte na kilka miesięcy

Około trzech miesięcy potrwa remont nawierzchni ulic Armii Krajowej i Wojskowej na skrzyżowaniu z ul. Piłsudskiego w Siedlcach. To oznacza zamknięcie głównego ronda w mieście i spore utrudnienia dla kierowców.

Odszedł ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach

Na oddziale ginekologiczno-położniczym Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach odwołano...

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje