REKLAMA
16.7 C
Siedlce
Reklama

Dachowanie samochodu osobowego

Jak informuje KP PSP w Łukowie dzisiaj doszło do dachowania samochodu osobowego w miejscowości Gołaszyn. Autem podróżowało dwóch mężczyzn, do których trzeba było wydobyć z auta przy pomocy narzędzi hydraulicznych.

Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa pojazdy z KP PSP w Łukowie, zastęp OSP KSRG Gręzówka oraz OSP Gołaszyn, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

zdjęcie: KP PSP w Łukowie

4 KOMENTARZE
  1. Wydobyć…? Ale po co? Jak im tam dobrze było przecież… to po co psuć im zabawę…no nie dość, że strażacy musieli się ciężko napracować, to jeszcze cały zabieg z dachowaniem poszedł w p***u… i weź tu człowieku żyj spokojnie jak sobie nawet podachować w swoim własnym samochodzie nie możesz…stanowczo stwierdzam, że to była zbyteczna ingerencja w prywatność… no gdzie ta demokracja się zapytuję…? (pytanie retoryczne, odpowiadać nie trzeba) 😉

    Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Społem PSS w Siedlcach buduje bloki…

Wielu siedlczan zastanawia się, co powstanie w miejscu budynków handlowych i przystanku dla busów przy ul. Sienkiewicza, nieopodal ronda św. Andrzeja Boboli. Już wiemy! Inwestor PSS Społem planuje wybudować w tym miejscu budynek mieszkalno-usługowy.

Śmiertelne zderzenie w Mlęcinie (aktualizacja)

18 czerwca ok. godz. 18 w miejscowości Mlęcin na skrzyżowaniu drogi powiatowej 2212W Jakubów-Dobre z drogą gminną doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Zalania i pożar to skutki burzy, która przeszła nad ranem na naszym terenie

Chociaż poranna burza w naszym regionie nie trwała długo, zdążyła narobić trochę szkód.

Utonął 19-latek

Na żwirowni Kutyskach w gminie Jabłonna Lacka utonął 19-latek.

Strażacy mieli pełne ręce roboty

Około stu interwencji mieli wczoraj (19 czerwca) strażacy z...

Zabójstwo w siedleckim więzieniu: Sławomir R. skazany na 8 lat (TYLKO W „TS”!)

Sławomir R. został skazany na 8 lat więzienia za zabójstwo współosadzonego Andrzeja K. Siedlecki Sąd Okręgowy zgodził się z argumentacją obrony, że reakcja strażników więziennych była spóźniona i dlatego doszło do tragedii.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje