REKLAMA
-2.9 C
Siedlce
Reklama

Białe Siedlce, czyli posypało śniegiem…

Zachęcamy do obejrzenia galerii zimowych zdjęć.

Opady śniegu, choć potrafią niektórym komplikować życie, dla innych są chwilą do radości. Spacer w tak bajkowej scenerii po mieście daje wiele przyjemności i cieszy oczy.

7 KOMENTARZE
  1. jak mógł prezydent sitnik dopuścić do takich opadów o tej porze kndydaci prawicy nie dopuścili by

    Odpowiedz moderated
  2. Jaka gazeta, taka sensacja- spadł śnieg. Ludziska mamy zimę, a powinno być ciepło i zielono. Spójrzmy na to inaczej. Co roku to widzę (od lat), czyli (jeszcze tego nie ma) chodniki nie odśnieżone (w miejscach prywatnych i podległych miastu) i niech pan włodarz wczuje się w osobę z niepełnosprawnością lub “wiekową” i np. na wózku inwalidzkim przez te te nieodśnieżone chodniki uda się po zakupy. MAM NADZIEJĘ, ŻE Z REDAKCJĄ TYGODNIKA SIEDLECLECKIEGO PRZY WIĘKSZYCH OPADACH ŚNIEGU ZROBIMY MATERIAŁ POGLĄDOWY. ZAPRASZAM WTEDY PANIĄ A,K., A JA O WÓZEK SIĘ POSTARAM, ***

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rolnik szuka żony – Sara pokazała Arturowi Siedlce

W najnowszym odcinku 10. sezonu programu randkowego TVP 1 „Rolnik szuka żony” pokazane zostały Siedlce. Stało się tak, gdyż jedna z bohaterek telewizyjnego show - Sara, która została wybrana przez rolnika Artura na swoja partnerkę, jest siedlczanką.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Dominik Szymański z Siedlec zwycięzcą „Top Model”.

Profesjonalnie pozował do zdjęć. Zrobił świetne wrażenie. Jurorzy byli...

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Kolejny mistrz parkowania

Nie wiadomo, czy chciał wjechać do środka, czy z...

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje