REKLAMA
25.5 C
Siedlce
Reklama

41-latek stracił prawo jazdy

10 czerwca na DK nr 2 w miejscowości Grochówka siedlecka grupa SPEED zatrzymała do kontroli drogowej 41-letniego mężczyznę, który jechał samochodem marki Ford z prędkością 136km/godz. w obszarze zabudowanym.

Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2 500 zł i otrzymał 15 punktów karnych. Dodatkowo zostało mu zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące.

-Jazda z nadmierną prędkością, wiąże się przede wszystkim z zagrożeniem dla życia i zdrowia kierującego oraz innych uczestników ruchu. Dlatego siedleccy policjanci prowadzą codziennie działania, których celem jest zapewnianie bezpieczeństwa podróżującym na możliwie najwyższym poziomie. Funkcjonariusze eliminują z ruchu kierowców, nie stosujących się do ograniczeń prędkości oraz obowiązujących przepisów – informuje rzecznik KMP w Siedlcach.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Zderzenie samochodu osobowego z motocyklem

Po godz. 17 na ul. Drobika samochód osobowy zderzył się z motocyklem.

Śmiertelne zderzenie w Mlęcinie (aktualizacja)

18 czerwca ok. godz. 18 w miejscowości Mlęcin na skrzyżowaniu drogi powiatowej 2212W Jakubów-Dobre z drogą gminną doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Społem PSS w Siedlcach buduje bloki…

Wielu siedlczan zastanawia się, co powstanie w miejscu budynków handlowych i przystanku dla busów przy ul. Sienkiewicza, nieopodal ronda św. Andrzeja Boboli. Już wiemy! Inwestor PSS Społem planuje wybudować w tym miejscu budynek mieszkalno-usługowy.

Zderzenie ciężarówki z samochodem osobowym. Jedna osoba nie żyje (aktualizacja)

Przed godz. 14 na lokalnej drodze przy S17 doszło do tragicznego zderzenia.

Pani Kazimiera Krzymowska ma 100 lat (zdjęcia+filmy)

Recepta na długowieczność? – Moja dewiza to nie przejadać się i pracować. Po pracy jest miły wypoczynek. Jak nic się nie robi, to jest ogromna nuda.

W weekend utrudnienia w ruchu z powodu imprez

Od 20 do 24 czerwca zostanie zamknięta ul. Wiszniewskiego.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje