REKLAMA
5.9 C
Siedlce
Reklama

Będzie wiata rowerowa

Obecnie nie ma wielu miejsc parkingowych dla rowerów, a te które są, nie mają monitoringu. Tymczasem w pobliżu stacji PKP Mińsk Mazowiecki zdarzały się kradzieże.

Miasto Mińsk Mazowiecki w ramach budżetu obywatelskiego mieszkańców zamontuje monitorowaną wiatę rowerową na ok 50 stanowisk w pobliży stacji PKP Mińsk Mazowiecki (po północnej stronie torów). Z uwagi na dużą liczbę dojeżdżających do Warszawy oraz ograniczoną liczbę miejsc parkingowych dla aut, dojeżdżanie do stacji rowerem wydaje się być idealnym rozwiązaniem. Jak zwracają uwagę autorzy tego projektu, obecnie nie ma wielu miejsc parkingowych dla rowerów, a te które są, nie mają monitoringu. Tymczasem w pobliżu stacji PKP Mińsk Mazowiecki zdarzały się kradzieże.

8 KOMENTARZE
  1. Napiszcie kiedy będzie uroczyste otwarcie wraz z poświęceniem tego parkingu rowerowego,
    Zorganizujemy uroczysty rajd rowerowy do Mińska Maz aby wspierać tą cenną inicjatywę

  2. Perony rozgrzebane już od roku. Bajzel, syf, bród i smród. Tak brzydkiego dworca i terenu to próżno szukać. Za to stawiaja jakieś szyuczne kwiatki pomniki na rondach. Chore miasto chorych ludzi. Sypialnia warszawki. Masa bananów wiejskich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rondo w Iganiach zostanie zablokowane przez rolników. Na całą dobę!

Starostwo Powiatowe w Siedlcach poinformowało o planowanym na wtorek 20 lutego proteście rolników, którzy mają zablokować rondo w Iganiach.

„Uwaga” o dramacie 9-latki spod Łukowa, nad którą miała się znęcać matka

W programie interwencyjnym telewizji TVN - „Uwaga” wyemitowany został...

Ruszają wybory rektora siedleckiej uczelni!

Uniwersytet w Siedlcach czekają wybory nowego rektora. Znamy już pierwszych kandydatów.

Planowany protest rolników. Utrudnienia i objazdy

Na wtorek i środę, 20-21 lutego zaplanowany jest protest rolników. To wydarzenie może przynieść utrudnienia na drogach A2, DK2 i DK92. Zachęcamy do szukania alternatywnych tras podróży.

Protest rolników: na całą dobę zablokują cztery ronda

Trwa ogólnopolski protest rolników. Jutro (20 lutego) o godz....

Pies na balkonie. Interweniują sąsiedzi, interweniują służby…

-Nie możemy na to patrzeć. Pies siedzi zamknięty na balkonie od rana, cały drży. Rozmowy z właścicielką nic nie dają, przecież była policja, była straż miejska, informowaliśmy spółdzielnię mieszkaniową… I nic! - skarżą się sąsiedzi.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje