REKLAMA
-4.9 C
Siedlce
Reklama

Łuków: Utonął wędkarz

49-letni mężczyzna utonął w łukowskim zbiorniku wodnym Cegielnia.

Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie, we wtorek, 5 września o godzinie 20.57 dyżurny przyjął zgłoszenie o osobie tonącej w zbiorniku wodnym Cegielnia przy ul. Patoki. Na miejsce zdarzenia zadysponowano 4 zastępy, w tym ponton, oraz Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Lublina.
Przed północą po poszukiwaniach wydobyto na brzeg poszkodowanego bez oznak życia. Niestety ratownik medyczny z Zespołu Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon mężczyzny.

Dalsze czynności prowadzi policja pod nadzorem prokuratora. Asp. szt. Marcin Józwik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji, zdradza “Tygodnikowi”, że poszkodowany to 49-latek z gm. Trzebieszów. Wędkował w tym miejscu od rana, a w pewnym momencie postanowił wejść do wody, by się ochłodzić. Choć inni wędkarze mu to odradzali, popłynął w kierunku drugiego brzegu. Po chwili stojący przy zbiorniku zauważyli, że mężczyzna zanurzył się pod taflą wody i już nie wypłynął. Wędkarze natychmiast wezwali pomoc.

Zdjęcia KP PSP w Łukowie

2 KOMENTARZE
 1. PROKURATOR:
  – ILE PROMILI?
  PS.
  “Z opowieści znam ludzi co “ŁOWILI” ryby na agregat…:” Kto wie o co chodzi ten wie i tyle w temacie.

  Współczuje wszystkim zainteresowanym.

  Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Tomasz Hapunowicz będzie mówił o sprawach miasta na kanale youtube. Dziś premiera jego podcastu “Rozmawiamy o Siedlcach”!

1 grudnia o godz. 12 na kanale youtube prowadzonym przez Tomasza Hapunowicza ruszy cykl spotkań związanych z bieżącymi sprawami Siedlec.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Dziennikarze lokalni uczniom: „Bo u Pani to obciach nie umieć!” – rozmowa z wicedyrektor siedleckiego “Ekonomika”

-Już babcia stwierdziła, że „mam do tego dryg” – mówi Barbara Adamiak, nauczycielka języka polskiego i wicedyrektor w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach.

Siedlecki Jarmark Bożonarodzeniowy – „Ulica Kilińskiego zmieni się w magiczną, świąteczną promenadę”

- Ulica Kilińskiego zmieni się w magiczną, świąteczną promenadę...

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje