REKLAMA
-4.9 C
Siedlce
Reklama

Stara Kornica: Kiedy naprawią zniszczone ławki w parku?

W parku rekreacyjnym za Urzędem Gminy w Starej Kornicy jest plac zabaw, a obok ławki, na których można usiąść i odpocząć. Nie na wszystkich, bo na kilku ławkach od dawna nie ma desek. Czy wójt, który urzęduje tuż obok, nie widzi zniszczeń?

 – Panie, które sprzątają w parku, zgłaszały mi, że na którejś ławce są ubytki w deskach – mówił 2 września wójt Starej Kornicy, Kazimierz Hawryluk  i dodał:  Trudno upilnować wandali. Jest owszem monitoring, ale trzeba go wymienić. Mówiłem i zleciłem pracownikom, gdy instalowano kamery, by były one z zasięgiem 30 m z noktowizorem nocnym. Niestety założono kamery, które rejestrują mniejszy obszar.

W poniedziałek 11 września otrzymaliśmy informację z UG w Starej Kornicy, że zaraz po tym jak zrobiliśmy zdjęcia w parku (2 września), ławki zostały naprawione. Na dowód otrzymaliśmy zdjęcia, które umieszczamy na samym dole.

1 KOMENTARZ
  1. To jeszcze nic, co odstawił Wojt z remontem szkoły to dopiero skandal na całą Polskę. Remont miał trwać przez wakacje, a okazało się , że taką firmę wybrali, pewnie po znajomości, że były dni, że pracowało dwóch ludzi w tym chłopak w wieku 17-18 lat który przyszedł dorobić, w wakacje. Zero kontroli, dopiero pod koniec wakacji rodzice dowiedzieli się że dzieci nie mają gdzie wrócić do nauki. Przedszkole całe oddelegowane do Szpak Starych i Kobylan do 1 grudnia 2023r, zaś Podstawówka wraca do szkoły do kilku tylko klas , od 18 wrzesnia 2023r z nauką jak to Dyrektor stwierdził na “zakładkę” czyli jedne dzieci kończą wszystkie lekcje w danym dniu, następnie przychodzi inna klasa. Radni mają na to wywalone, nikt nie kontroluje tego co się dzieje, wójt jak zawsze jest bezkarny no a kto znowu na tym straci? Rodzice i dzieci , które przez takiego pseudo gospodarza gminy naraża podatników na koszta – bo przecież wynajęcie autobusów i przejazdy będą z podatków. Tylko czekać ile teraz podniosą za ten bajzer .

    Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Tomasz Hapunowicz będzie mówił o sprawach miasta na kanale youtube. Dziś premiera jego podcastu “Rozmawiamy o Siedlcach”!

1 grudnia o godz. 12 na kanale youtube prowadzonym przez Tomasza Hapunowicza ruszy cykl spotkań związanych z bieżącymi sprawami Siedlec.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Dziennikarze lokalni uczniom: „Bo u Pani to obciach nie umieć!” – rozmowa z wicedyrektor siedleckiego “Ekonomika”

-Już babcia stwierdziła, że „mam do tego dryg” – mówi Barbara Adamiak, nauczycielka języka polskiego i wicedyrektor w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach.

Siedlecki Jarmark Bożonarodzeniowy – „Ulica Kilińskiego zmieni się w magiczną, świąteczną promenadę”

- Ulica Kilińskiego zmieni się w magiczną, świąteczną promenadę...

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje