REKLAMA
30.1 C
Siedlce
Reklama

Stara Kornica: Kiedy naprawią zniszczone ławki w parku?

W parku rekreacyjnym za Urzędem Gminy w Starej Kornicy jest plac zabaw, a obok ławki, na których można usiąść i odpocząć. Nie na wszystkich, bo na kilku ławkach od dawna nie ma desek. Czy wójt, który urzęduje tuż obok, nie widzi zniszczeń?

 – Panie, które sprzątają w parku, zgłaszały mi, że na którejś ławce są ubytki w deskach – mówił 2 września wójt Starej Kornicy, Kazimierz Hawryluk  i dodał:  Trudno upilnować wandali. Jest owszem monitoring, ale trzeba go wymienić. Mówiłem i zleciłem pracownikom, gdy instalowano kamery, by były one z zasięgiem 30 m z noktowizorem nocnym. Niestety założono kamery, które rejestrują mniejszy obszar.

W poniedziałek 11 września otrzymaliśmy informację z UG w Starej Kornicy, że zaraz po tym jak zrobiliśmy zdjęcia w parku (2 września), ławki zostały naprawione. Na dowód otrzymaliśmy zdjęcia, które umieszczamy na samym dole.

1 KOMENTARZ
  1. To jeszcze nic, co odstawił Wojt z remontem szkoły to dopiero skandal na całą Polskę. Remont miał trwać przez wakacje, a okazało się , że taką firmę wybrali, pewnie po znajomości, że były dni, że pracowało dwóch ludzi w tym chłopak w wieku 17-18 lat który przyszedł dorobić, w wakacje. Zero kontroli, dopiero pod koniec wakacji rodzice dowiedzieli się że dzieci nie mają gdzie wrócić do nauki. Przedszkole całe oddelegowane do Szpak Starych i Kobylan do 1 grudnia 2023r, zaś Podstawówka wraca do szkoły do kilku tylko klas , od 18 wrzesnia 2023r z nauką jak to Dyrektor stwierdził na “zakładkę” czyli jedne dzieci kończą wszystkie lekcje w danym dniu, następnie przychodzi inna klasa. Radni mają na to wywalone, nikt nie kontroluje tego co się dzieje, wójt jak zawsze jest bezkarny no a kto znowu na tym straci? Rodzice i dzieci , które przez takiego pseudo gospodarza gminy naraża podatników na koszta – bo przecież wynajęcie autobusów i przejazdy będą z podatków. Tylko czekać ile teraz podniosą za ten bajzer .

    Odpowiedz moderated

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Uderzył w drzewo. Zginął na miejscu

Kierujący nissanem, 35-letni mężczyzna zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Tchórzew: zderzenie z autobusem (aktualizacja)

Na Drodze Krajowej nr 2 doszło do zderzenia 2 samochodów osobowych z autobusem.

Zabójstwo w centrum Siedlec „Pozbawiłem go życia i proszę o uniewinnienie”

Ruszył proces przeciwko 24-letniemu Dominikowi, który zabił przypadkowego przechodnia w centrum Siedlec. Swoją 61-letnią ofiarę uderzył w głowę kamieniem. Odszedł z miejsca zbrodni, a potem ukradł kurtkę i czapkę Mikołaja, by dokonać kolejnej kradzieży w markecie. 24-latkowi grozi dożywocie.

Poranny wypadek w gminie Kotuń. NIetrzeźwa kierująca (aktualizacja)

Na odcinku drogi pomiędzy miejscowościami Kępa i Wilczonek w gminie Kotuń doszło do wypadku.

Zginął kierujący fiatem. Zderzenie na S17

11 lipca o godz. 17.09 na drodze technicznej przy...

Wiadukt warszawski ma być wyburzony i wybudowany na nowo. Duże zainteresowanie ze strony firm

Prawdopodobnie w przyszłym roku rozebrany zostanie stary wiadukt warszawski w Siedlcach, który zastąpić ma całkiem nowa konstrukcja. Oferty na realizację inwestycji złożyło osiem firm.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje