REKLAMA
5.9 C
Siedlce
Reklama

Poszukiwany poszukiwana

Policjanci ustalili miejsce przybywania dwóch osób poszukiwanych i weszli na posesję w mieście.

29 listopada dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim, ustalili miejsce przybywania dwóch osób poszukiwanych i weszli na posesję w mieście.

– Tam zastali poszukiwanego 22-latka, który miał zasądzoną karę 38 dni pozbawienia wolności, za przestępstwo narkotykowe – informuje sierż. sztab. Elżbieta Zagórska oficer prasowa mińskiej policji. – Wraz z mężczyzną przebywała 17-latka, która także była poszukiwana celem doprowadzenia do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Dziewczyna została skierowana do placówki, ponieważ wbrew obowiązującym przepisom, nie realizowała obowiązku szkolnego.

–  22-latek posiadał pudełko z zawartością białego proszku, którego badanie wykazało, że to met amfetamina. Oboje zostali zatrzymani, a substancja wraz z pudełkiem zabezpieczona – mówi pani rzecznik.

Mieszkaniec Mińska Mazowieckiego usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Przyznał się do zarzucanego mu czynu. Po czynnościach został przewieziony do zakładu karnego.17-latka jeszcze tego samego dnia trafiła do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

W tej sprawie toczy się postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mińsku Mazowieckim.  

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rondo w Iganiach zostanie zablokowane przez rolników. Na całą dobę!

Starostwo Powiatowe w Siedlcach poinformowało o planowanym na wtorek 20 lutego proteście rolników, którzy mają zablokować rondo w Iganiach.

„Uwaga” o dramacie 9-latki spod Łukowa, nad którą miała się znęcać matka

W programie interwencyjnym telewizji TVN - „Uwaga” wyemitowany został...

Ruszają wybory rektora siedleckiej uczelni!

Uniwersytet w Siedlcach czekają wybory nowego rektora. Znamy już pierwszych kandydatów.

Planowany protest rolników. Utrudnienia i objazdy

Na wtorek i środę, 20-21 lutego zaplanowany jest protest rolników. To wydarzenie może przynieść utrudnienia na drogach A2, DK2 i DK92. Zachęcamy do szukania alternatywnych tras podróży.

Protest rolników: na całą dobę zablokują cztery ronda

Trwa ogólnopolski protest rolników. Jutro (20 lutego) o godz....

Pies na balkonie. Interweniują sąsiedzi, interweniują służby…

-Nie możemy na to patrzeć. Pies siedzi zamknięty na balkonie od rana, cały drży. Rozmowy z właścicielką nic nie dają, przecież była policja, była straż miejska, informowaliśmy spółdzielnię mieszkaniową… I nic! - skarżą się sąsiedzi.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje