REKLAMA
5.9 C
Siedlce
Reklama

Pinia do adopcji

Pinia – około 6-miesięczna suczka została przygarnięta, gdy błąkała się po okolicy. Jednak nie odnajduje się w mieszkaniu. Szukamy dla niej nowego domu, najlepiej z podwórkiem, gdzie mogłaby się wybiegać.

Suczka jest żywiołowa i szczekliwa. Rozpiera ją energia. Dobrze, żeby trafiła w miejsce, gdzie mogłaby dać jej upust. W sprawie adopcji można kontaktować się telefonicznie, 573 102 649.

4 KOMENTARZE
  1. Ludzie nie są godni miłości zwierząt biorą porzucają jak zabawki mam nadzieję że znajdzie się dla niej wspaniały dom. Mieszkam przy trasie i sama mam już trzy psy i dwa koty ostatnio znowu ktoś mi do ogródka wrzucił kotka małego widać że lgnie do człowieka. Napewno nie zrobił to ktoś kto dba o braci mniejszych i nie tacy co czepiają się złów adopcja zwierzęcia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rondo w Iganiach zostanie zablokowane przez rolników. Na całą dobę!

Starostwo Powiatowe w Siedlcach poinformowało o planowanym na wtorek 20 lutego proteście rolników, którzy mają zablokować rondo w Iganiach.

„Uwaga” o dramacie 9-latki spod Łukowa, nad którą miała się znęcać matka

W programie interwencyjnym telewizji TVN - „Uwaga” wyemitowany został...

Ruszają wybory rektora siedleckiej uczelni!

Uniwersytet w Siedlcach czekają wybory nowego rektora. Znamy już pierwszych kandydatów.

Planowany protest rolników. Utrudnienia i objazdy

Na wtorek i środę, 20-21 lutego zaplanowany jest protest rolników. To wydarzenie może przynieść utrudnienia na drogach A2, DK2 i DK92. Zachęcamy do szukania alternatywnych tras podróży.

Protest rolników: na całą dobę zablokują cztery ronda

Trwa ogólnopolski protest rolników. Jutro (20 lutego) o godz....

Pies na balkonie. Interweniują sąsiedzi, interweniują służby…

-Nie możemy na to patrzeć. Pies siedzi zamknięty na balkonie od rana, cały drży. Rozmowy z właścicielką nic nie dają, przecież była policja, była straż miejska, informowaliśmy spółdzielnię mieszkaniową… I nic! - skarżą się sąsiedzi.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje