REKLAMA
-2.9 C
Siedlce
Reklama

Odpuść gotowanie i oszczędzaj z cateringiem

Lubię gotować, a jeszcze bardziej lubię dobrze zjeść. Największym problemem przy samodzielnym gotowaniu były dla mnie zawsze czas gotowania i zakupy. Nie zawsze miałem wystarczająco czasu, by ugotować coś nowego i dobrego. Praca i inne obowiązki często uniemożliwiały mi nawet ugotowanie prostych rzeczy, dlatego też skazany nieraz byłem na zamawianie jedzenia na wynos, po drodze do domu. Zakupy też nie ułatwiały gotowania. Nie dość, że ceny dobrych, naturalnych produktów są aktualnie na absurdalnych poziomach, to nie zawsze był czas, by wszystko na spokojnie kupić i wybrać to, co najlepsze. Dlatego też skorzystałem z alternatywy dla własnego gotowania, gdy tylko nadarzyła się do tego okazja. Od trzech miesięcy korzystam z cateringu dietetycznego i nie żałuję ani jednej wydanej na to złotówki.

Jak działa catering dietetyczny?

Zamawiając fit catering decydujemy się na jedną z wielu opcji dietetycznych. Osobiście korzystam z oferty Dietific i wybrałem podstawową dietę Fit Fine Dining. W jej ramach mogę codziennie wybierać spośród ponad 35 różnych dań, co daje niesamowitą różnorodność i gwarantuje regularne odkrywanie nowych smaków. Po wyborze ilości posiłków oraz ich kaloryczności pozostaje tylko decyzja, czy zamawiamy catering jednorazowo na dłuższy okres, czy też zdecydujemy się na subskrypcję, która codziennie odnawia się automatycznie. W przypadku drugiej opcji możemy liczyć na dodatkowe rabaty. Opłacone zamówienie dociera pod nasze drzwi raz dziennie. Wszystkie dania są hermetycznie zapakowane, a opakowania można zwrócić, lub poddać recyklingowi. Dzięki sposobowi pakowania wszystkie posiłki można ze sobą zabrać w dowolne miejsce. Dieta pudełkowa nie wymaga praktycznie żadnych przygotowań przed jedzeniem. Jedynie posiłki, które chcemy jeść na ciepło, możemy podgrzać w mikrofali.

Plusy korzystania z fit cateringu.

Catering dietetyczny Siedlce posiada wiele istotnych zalet. Zacząć należy od tego, że za wszystkie posiłki dostępne w ofercie odpowiada doświadczony dietetyk. Dzięki temu menu na cały dzień jest świetnie zbilansowane, a dania są pełnowartościowe. Wszystkie diety są bogate w warzywa i owoce, co przekłada się na właściwe zaopatrzenie organizmu w witaminy i minerały. Fakt, że wszystkie posiłki są gotowe do spożycia sprawia, że pojawia się duża oszczędność czasu, który normalnie trzeba by było spędzić na gotowaniu. Najwyższej jakości, naturalne składniki gwarantują wysoką jakość dostarczanego jedzenia. Dieta pudełkowa umożliwia też pełną kontrolę nad spożywanymi codziennie kaloriami, ponieważ wybierając odpowiednie dla nas menu wskazujemy ile kalorii dziennie chcemy dostawać. Wystarczy zrezygnować z dodatkowych przekąsek, co wcale nie jest trudne biorąc pod uwagę sytość posiłków. Od kiedy stosuję fit catering jedynymi dodatkami jakie kupuję, są owoce, z których zrezygnować najzwyczajniej nie potrafię. Inne przekąski są mi całkowicie zbędne i nie czuję na nie nawet ochoty.

Oszczędność czasu i pieniędzy?

O ile oszczędność czasu była dla mnie oczywista od samego początku, tak zdziwiłem się gdy odkryłem, że oszczędzam również pieniądze. Po pierwszym miesiącu dostaw sprawdziłem mój rachunek bankowy i okazało się, że dieta pudełkowa w subskrypcji kosztowała mnie mniej niż regularne zakupy. Wcześniej bardzo często kupowałem drogie składniki do potraw, a nie zawsze zużywałem wszystkie. Nie lubię marnować jedzenia, jednak życie w biegu sprawiało, że nie zawsze udawało się realizować plany i część żywności psuła się, zanim miałem okazję ją wykorzystać. Aktualnie zjadam wszystko, za co zapłaciłem i wiem, że zawsze jem świeże jedzenie wysokiej jakości. Drugie zdziwienie przyszło w momencie, gdy dostałem korektę rachunku za prąd, po odczycie licznika. Okazało się, że pierwszy raz od dawna, nie muszę robić dopłaty do prognozy, ponieważ nie zużyłem tyle energii.

Osoby, które lubią tak jak ja dobrze zjeść, ale nie chcą już więcej tracić czasu na gotowanie, powinny zdecydować się na catering dietetyczny. Oferty takie jak ta, dostępna w Dietific, pozwalają na oszczędność czasu, a u wielu osób zauważalna będzie też oszczędność pieniędzy. Za rozsądne pieniądze można jeść zdrowo i ze smakiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rolnik szuka żony – Sara pokazała Arturowi Siedlce

W najnowszym odcinku 10. sezonu programu randkowego TVP 1 „Rolnik szuka żony” pokazane zostały Siedlce. Stało się tak, gdyż jedna z bohaterek telewizyjnego show - Sara, która została wybrana przez rolnika Artura na swoja partnerkę, jest siedlczanką.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Dominik Szymański z Siedlec zwycięzcą „Top Model”.

Profesjonalnie pozował do zdjęć. Zrobił świetne wrażenie. Jurorzy byli...

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Pożar na ul. Pułaskiego

W nocy z 26 na 27 listopada doszło do pożaru pustostanu przy ul. Pułaskiego w Siedlcach.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje