13.2 C

Najlepsi Gil i Wiśniewski

Za nami kolejny turniej tenisa stołowego o Grand Prix Ogniska TKKF Relaks.

W kategorii Amatorów zwyciężył Wiesław Wiśniewski. Drugie miejsce zajął Tomasz Plichta, trzecie Mateusz Ognienczuk, a czwarte Łukasz Litwiniuk. Natomiast wśród Weteranów triumfował Leszek Gil. Drugi był Ryszard Głuszczak, trzeci Eugeniusz Tomaszuk, a czwarty Wiesław Wierzbicki.

W klasyfikacji generalnej prowadzą Wiesław Wiśniewski (Amatorzy) i Leszek Gil (Weterani).

Nastepne turnieje Relaksu odbędą się 8 i 22 listopada o godz. 19 w małej sali ośrodka sportu przy ul. Prusa 6 w Siedlcach. (PŚ)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Wypadek autokaru w Polakach (aktualizacja)

Na DK2 przewrócił się autokar z pasażerami.

Mostostal z szansą na atomowy kontrakt

Siedlecki „Mostostal” wśród siedmiu wybrańców, którzy mają coraz większe...

Jest nowy prezydent Siedlec!

To już oficjalne: Tomasz Hapunowicz różnicą niemal 1700 głosów wygrał drugą turę wyborów.

„Afera” z edukacją seksualną w Siedlcach. Starosta na warsztaty nie pójdzie

Starosta siedlecki Karol Tchórzewski zamieścił w mediach społecznościowych oburzony wpis.

W gminie Kotuń zmiana na stanowisku wójta

Daniel Celiński obejmuje fotel wójta gminy Kotuń.

Uniwersytet w Siedlcach: Czy Zacharuk będzie szukać sprawiedliwości?

Dziś Uczelniane Kolegium Elektorów wybrało na rektora ponownie Mirosława Minkinę. Co na to jego kontrkandydatka, którą wycofano w wyścigu o to stanowisko?