REKLAMA
5.9 C
Siedlce
Reklama

„Melodie Bożych Trąb” – konkurs ligawkowy w Łochowie

MiGOK w Łochowie zaprasza osoby grające na ligawkach do udziału w Konkursie Ligawkowym, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 10 grudnia.

W konkursie, który w Łochowie odbywa się po raz 21.,  mogą wziąć udział wszyscy chętni, którzy potrafią grać na tych tradycyjnych instrumentach. Grę uczestników będzie oceniało jury, które następnie przyzna nagrody  w czterech kategoriach wiekowych: dzieci do 10 lat, młodzież do 20 lat, dorośli do 60 lat i seniorzy powyżej 60 roku życia. Na zwycięzców w grupie młodzieży, dorosłych i seniorów czekają nagrody pieniężne.

Konkurs rozpocznie się o godz. 14 w amfiteatrze w Parku Dębinka w Łochowie (rejestracja uczestników od godz. 13). Na godz. 16 organizatorzy zaplanowali koncert zespołu Alegancka Kapela. Zgłoszenia należy je wysyłać na adres mailowy:biuro.migok@gmail.com. Bliższych informacji można zasięgnąć pod nr tel.  512-100-354.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Rondo w Iganiach zostanie zablokowane przez rolników. Na całą dobę!

Starostwo Powiatowe w Siedlcach poinformowało o planowanym na wtorek 20 lutego proteście rolników, którzy mają zablokować rondo w Iganiach.

„Uwaga” o dramacie 9-latki spod Łukowa, nad którą miała się znęcać matka

W programie interwencyjnym telewizji TVN - „Uwaga” wyemitowany został...

Ruszają wybory rektora siedleckiej uczelni!

Uniwersytet w Siedlcach czekają wybory nowego rektora. Znamy już pierwszych kandydatów.

Planowany protest rolników. Utrudnienia i objazdy

Na wtorek i środę, 20-21 lutego zaplanowany jest protest rolników. To wydarzenie może przynieść utrudnienia na drogach A2, DK2 i DK92. Zachęcamy do szukania alternatywnych tras podróży.

Protest rolników: na całą dobę zablokują cztery ronda

Trwa ogólnopolski protest rolników. Jutro (20 lutego) o godz....

Pies na balkonie. Interweniują sąsiedzi, interweniują służby…

-Nie możemy na to patrzeć. Pies siedzi zamknięty na balkonie od rana, cały drży. Rozmowy z właścicielką nic nie dają, przecież była policja, była straż miejska, informowaliśmy spółdzielnię mieszkaniową… I nic! - skarżą się sąsiedzi.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje