REKLAMA
16.7 C
Siedlce
Reklama

Jesteśmy w rozpaczy…Błagam o pomoc w imieniu Kamila oraz całej rodziny

Taką rozpaczliwą prośbę o pomoc w ratowaniu życia otrzymaliśmy od rodziny Kamila Franczuka, który walczy z nawrotem okrutnej choroby.

Nowotwór złośliwy mózgu powrócił, leczenie nie działa, a stan zdrowia Kamila pogarsza się z dnia na dzień! W przeciągu 10 dni musi przejść operację! Niestety jest ona droga i nierefundowana… A nas nie stać na jej opłacenie… – czytamy na stronie zbiórki.

O Kamilu pochodzącym z Łosic i jego walce z guzem mózgu pisaliśmy już na łamach gazety i portalu (przeczytaj artykuł ). Kiedy wydawało się, że choroba została pokonana, a Kamil zaczął wracać do normalnego funkcjonowania, wynik badania kontrolnego znów wywrócił życie całej rodziny do góry nogami.

Kamil potrzebuje natychmiastowej operacji. Jeśli chcesz go wesprzeć kliknij TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Społem PSS w Siedlcach buduje bloki…

Wielu siedlczan zastanawia się, co powstanie w miejscu budynków handlowych i przystanku dla busów przy ul. Sienkiewicza, nieopodal ronda św. Andrzeja Boboli. Już wiemy! Inwestor PSS Społem planuje wybudować w tym miejscu budynek mieszkalno-usługowy.

Śmiertelne zderzenie w Mlęcinie (aktualizacja)

18 czerwca ok. godz. 18 w miejscowości Mlęcin na skrzyżowaniu drogi powiatowej 2212W Jakubów-Dobre z drogą gminną doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Zalania i pożar to skutki burzy, która przeszła nad ranem na naszym terenie

Chociaż poranna burza w naszym regionie nie trwała długo, zdążyła narobić trochę szkód.

Utonął 19-latek

Na żwirowni Kutyskach w gminie Jabłonna Lacka utonął 19-latek.

Strażacy mieli pełne ręce roboty

Około stu interwencji mieli wczoraj (19 czerwca) strażacy z...

Zabójstwo w siedleckim więzieniu: Sławomir R. skazany na 8 lat (TYLKO W „TS”!)

Sławomir R. został skazany na 8 lat więzienia za zabójstwo współosadzonego Andrzeja K. Siedlecki Sąd Okręgowy zgodził się z argumentacją obrony, że reakcja strażników więziennych była spóźniona i dlatego doszło do tragedii.

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje