REKLAMA
-4.9 C
Siedlce
Reklama

Budowlani Lublin – pierwszym domowym rywalem MKS Pogoń Awenta Siedlce

W najbliższą sobotę 19 sierpnia pierwszy domowy mecz Ekstraligi Rugby w sezonie 2023-24 rozegra MKS Pogoń Awenta Siedlce.

Rywalem siedlczan będą Budowlani Lublin. Do konfrontacji dojdzie o godz. 16 na Stadionie Miejskim przy ul. Jana Pawła II. Kwadrans przed spotkaniem, na ogrodzeniu stadionu, odsłonięta zostanie kolejna tablica historii siedleckiego rugby.

Pogoń, w porównaniu do zeszłego sezonu, wyraźnie się wzmocniła kadrowo. Kierownik drużyny Maciej Kryszczuk zapowiada wprost, że siedlczanie wracają do gry o medale. Jeśli tak rzeczywiście jest, trzeba to udowodnić na boisku. W inauguracyjnym spotkaniu przeciwko Orkanowi Sochaczew, Pogoń uległa rywalowi 26:47. Z Budowlanymi liczymy na pierwsze zwycięstwo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najczęściej czytane

Za tyle, co rolnik dostaje za litr mleka, nie kupiłby nawet butelki wody. „Przyszłości to w krowach nie ma”

- Te krowy to już synowi przekazałem, niech on się teraz z tym męczy - mówi rolnik z gminy Mokobody.

Władysław Grochowski kupił ponad 10-hektarową nieruchomość w Warszawie za 60 mln zł

Spółka ARCHE, na czele której stoi Władysław Grochowski sfinalizowała jedną z większych w ostatnim czasie transakcji na rynku nieruchomości.

Tomasz Hapunowicz będzie mówił o sprawach miasta na kanale youtube. Dziś premiera jego podcastu “Rozmawiamy o Siedlcach”!

1 grudnia o godz. 12 na kanale youtube prowadzonym przez Tomasza Hapunowicza ruszy cykl spotkań związanych z bieżącymi sprawami Siedlec.

Budowa zachodniej obwodnicy Siedlec nie została zapomniana. Prace mogą ruszyć już w 2025 roku

Słynny program budowy 100 obwodnic został ogłoszony w lutym 2020 roku, a więc już dość dawno. Dosłownie rzutem na taśmę, dzięki zaangażowaniu posła Krzysztofa Tchórzewskiego, do projektu dopisano też budowę obwodnicy Siedlec.

Dziennikarze lokalni uczniom: „Bo u Pani to obciach nie umieć!” – rozmowa z wicedyrektor siedleckiego “Ekonomika”

-Już babcia stwierdziła, że „mam do tego dryg” – mówi Barbara Adamiak, nauczycielka języka polskiego i wicedyrektor w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Siedlcach.

Siedlecki Jarmark Bożonarodzeniowy – „Ulica Kilińskiego zmieni się w magiczną, świąteczną promenadę”

- Ulica Kilińskiego zmieni się w magiczną, świąteczną promenadę...

Najczęściej komentowane

Najnowsze informacje