reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA III LUBELSKO-PODKARPACKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A WARSZAWSKA A (gr. II)
BIALSKA A SIEDLECKA B
WARSZAWSKA B BIALSKA B
II KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Victoria Zerzeń 18 43 50:19
2 Wilga II Garwolin 18 39 65:25
3 Amur Wilga 18 34 47:35
4 Vulcan II Wólka Mlądzka 18 33 45:30
5 Orzeł Parysów 18 33 50:38
6 KS Sobienie Jeziory 18 30 46:23
7 KS Glinianka 18 19 39:45
8 KS Rzakta 18 12 27:55
9 Rokola Otwock W. 18 12 31:68
10 KS II Wesoła 18 4 11:73
11 Przelew Glinianka 0 0 0:0
12 XXX 0 0 0:0
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2012-08-25 - 2012-08-26)
1 Wilga II Garwolin 2 : 0 Orzeł Parysów
2 Victoria Zerzeń 5 : 1 Amur Wilga
3 Rokola Otwock W. 3 : 2 KS Glinianka
4 KS Rzakta : XXX
5 KS II Wesoła : Przelew Glinianka
6 Vulcan II Wólka Mlądzka 1 : 0 KS Sobienie Jeziory
Kolejka 2 (2012-09-01 - 2012-09-02)
7 Orzeł Parysów 4 : 1 KS Sobienie Jeziory
8 Przelew Glinianka : Vulcan II Wólka Mlądzka
9 XXX : KS II Wesoła
10 KS Glinianka 2 : 2 KS Rzakta
11 Amur Wilga 4 : 2 Rokola Otwock W.
12 Wilga II Garwolin 3 : 1 Victoria Zerzeń
Kolejka 3 (2012-09-08 - 2012-09-09)
13 Victoria Zerzeń 3 : 1 Orzeł Parysów
14 Rokola Otwock W. 1 : 5 Wilga II Garwolin
15 KS Rzakta 2 : 3 Amur Wilga
16 KS II Wesoła 3 : 1 KS Glinianka
17 Vulcan II Wólka Mlądzka : XXX
18 KS Sobienie Jeziory : Przelew Glinianka
Kolejka 4 (2012-09-15 - 2012-09-16)
19 Orzeł Parysów : Przelew Glinianka
20 XXX : KS Sobienie Jeziory
21 KS Glinianka 2 : 1 Vulcan II Wólka Mlądzka
22 Amur Wilga 9 : 3 KS II Wesoła
23 Wilga II Garwolin 6 : 2 KS Rzakta
24 Victoria Zerzeń 2 : 1 Rokola Otwock W.
Kolejka 5 (2012-09-22 - 2012-09-23)
25 Rokola Otwock W. 3 : 9 Orzeł Parysów
26 KS Rzakta 1 : 3 Victoria Zerzeń
27 KS II Wesoła 0 : 4 Wilga II Garwolin
28 Vulcan II Wólka Mlądzka 3 : 1 Amur Wilga
29 KS Sobienie Jeziory 3 : 1 KS Glinianka
30 Przelew Glinianka : XXX
Kolejka 6 (2012-09-29 - 2012-09-30)
31 Orzeł Parysów : XXX
32 KS Glinianka : Przelew Glinianka
33 Amur Wilga 0 : 2 KS Sobienie Jeziory
34 Wilga II Garwolin 1 : 2 Vulcan II Wólka Mlądzka
35 Victoria Zerzeń 3 : 0 KS II Wesoła
36 Rokola Otwock W. 1 : 1 KS Rzakta
Kolejka 7 (2012-10-06 - 2012-10-07)
37 KS Rzakta 1 : 4 Orzeł Parysów
38 KS II Wesoła 2 : 6 Rokola Otwock W.
39 Vulcan II Wólka Mlądzka 1 : 4 Victoria Zerzeń
40 KS Sobienie Jeziory 1 : 2 Wilga II Garwolin
41 Przelew Glinianka : Amur Wilga
42 XXX : KS Glinianka
Kolejka 8 (2012-10-13 - 2012-10-14)
43 Orzeł Parysów 1 : 0 KS Glinianka
44 Amur Wilga : XXX
45 Wilga II Garwolin : Przelew Glinianka
46 Victoria Zerzeń 2 : 0 KS Sobienie Jeziory
47 Rokola Otwock W. 2 : 7 Vulcan II Wólka Mlądzka
48 KS Rzakta 2 : 2 KS II Wesoła
Kolejka 9 (2012-10-20 - 2012-10-21)
49 KS II Wesoła 0 : 5 Orzeł Parysów
50 Vulcan II Wólka Mlądzka 6 : 1 KS Rzakta
51 KS Sobienie Jeziory 4 : 2 Rokola Otwock W.
52 Przelew Glinianka : Victoria Zerzeń
53 XXX : Wilga II Garwolin
54 KS Glinianka 2 : 4 Amur Wilga
Kolejka 10 (2012-10-27 - 2012-10-28)
55 Orzeł Parysów 4 : 3 Amur Wilga
56 Wilga II Garwolin 2 : 3 KS Glinianka
57 Victoria Zerzeń : XXX
58 Rokola Otwock W. : Przelew Glinianka
59 KS Rzakta 1 : 1 KS Sobienie Jeziory
60 KS II Wesoła 1 : 6 Vulcan II Wólka Mlądzka
Kolejka 11 (2012-11-03 - 2012-11-04)
61 Vulcan II Wólka Mlądzka 3 : 1 Orzeł Parysów
62 KS II Wesoła 0 : 10 KS Sobienie Jeziory
63 Przelew Glinianka : KS Rzakta
64 XXX : Rokola Otwock W.
65 KS Glinianka 2 : 2 Victoria Zerzeń
66 Amur Wilga 3 : 1 Wilga II Garwolin
Kolejka 12 (2013-04-21 - 2013-06-12)
67 Orzeł Parysów 2 : 8 Wilga II Garwolin
68 Amur Wilga 3 : 1 Victoria Zerzeń
69 KS Glinianka 9 : 0 Rokola Otwock W.
70 KS Sobienie Jeziory 1 : 1 Vulcan II Wólka Mlądzka
71 KS Rzakta : XXX
72 KS II Wesoła : XXX
Kolejka 13 (2013-05-15 - 2013-05-15)
73 KS Sobienie Jeziory 0 : 3 Orzeł Parysów
74 KS Rzakta 2 : 2 KS Glinianka
75 Rokola Otwock W. 2 : 3 Amur Wilga
76 Victoria Zerzeń 2 : 1 Wilga II Garwolin
77 Vulcan II Wólka Mlądzka : XXX
78 KS II Wesoła : XXX
Kolejka 14 (2013-04-21 - 2013-04-21)
79 Orzeł Parysów 1 : 4 Victoria Zerzeń
80 Wilga II Garwolin 6 : 0 Rokola Otwock W.
81 Amur Wilga 4 : 1 KS Rzakta
82 KS Glinianka 3 : 0 KS II Wesoła
83 Vulcan II Wólka Mlądzka : XXX
84 KS Sobienie Jeziory : XXX
Kolejka 15 (2013-04-27 - 2013-04-28)
85 Vulcan II Wólka Mlądzka 1 : 1 KS Glinianka
86 KS II Wesoła 0 : 3 Amur Wilga
87 KS Rzakta 4 : 5 Wilga II Garwolin
88 Rokola Otwock W. 1 : 3 Victoria Zerzeń
89 Orzeł Parysów : XXX
90 KS Sobienie Jeziory : XXX
Kolejka 16 (2013-05-04 - 2013-05-05)
91 Orzeł Parysów 3 : 0 Rokola Otwock W.
92 Victoria Zerzeń 4 : 0 KS Rzakta
93 Wilga II Garwolin 3 : 0 KS II Wesoła
94 Amur Wilga 0 : 1 Vulcan II Wólka Mlądzka
95 KS Glinianka 1 : 5 KS Sobienie Jeziory
96 Wilga II Garwolin : XXX
Kolejka 17 (2013-05-11 - 2013-05-12)
97 KS Sobienie Jeziory 1 : 1 Amur Wilga
98 Vulcan II Wólka Mlądzka 4 : 2 Wilga II Garwolin
99 KS II Wesoła 0 : 3 Victoria Zerzeń
100 KS Rzakta 1 : 1 Rokola Otwock W.
101 Orzeł Parysów : XXX
102 KS Glinianka : XXX
Kolejka 18 (2013-05-18 - 2013-05-19)
103 Orzeł Parysów 3 : 0 KS Rzakta
104 Rokola Otwock W. 3 : 0 KS II Wesoła
105 Victoria Zerzeń 5 : 0 Vulcan II Wólka Mlądzka
106 Wilga II Garwolin 3 : 0 KS Sobienie Jeziory
107 KS Glinianka : XXX
108 Amur Wilga : XXX
Kolejka 19 (2013-05-25 - 2013-05-26)
109 KS Glinianka 7 : 2 Orzeł Parysów
110 KS Sobienie Jeziory 3 : 0 Victoria Zerzeń
111 Vulcan II Wólka Mlądzka 2 : 2 Rokola Otwock W.
112 KS II Wesoła 0 : 3 KS Rzakta
113 Amur Wilga : XXX
114 Wilga II Garwolin : XXX
Kolejka 20 (2013-06-01 - 2013-06-02)
115 Orzeł Parysów 3 : 0 KS II Wesoła
116 KS Rzakta 3 : 2 Vulcan II Wólka Mlądzka
117 Rokola Otwock W. 1 : 5 KS Sobienie Jeziory
118 Amur Wilga 3 : 1 KS Glinianka
119 Wilga II Garwolin : XXX
120 Victoria Zerzeń : XXX
Kolejka 21 (2013-06-08 - 2013-06-09)
121 Amur Wilga 2 : 1 Orzeł Parysów
122 KS Glinianka 0 : 8 Wilga II Garwolin
123 KS Sobienie Jeziory 6 : 0 KS Rzakta
124 Vulcan II Wólka Mlądzka 3 : 0 KS II Wesoła
125 Rokola Otwock W. : XXX
126 Victoria Zerzeń : XXX
Kolejka 22 (2013-06-15 - 2013-06-16)
127 KS Sobienie Jeziory 3 : 0 KS II Wesoła
128 Orzeł Parysów 3 : 1 Vulcan II Wólka Mlądzka
129 Victoria Zerzeń 3 : 0 KS Glinianka
130 Wilga II Garwolin 3 : 0 Amur Wilga
131 KS Rzakta : XXX
132 Rokola Otwock W. : XXX
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy wydłużenie urlopu wypoczynkowego z 26 do 35 dni to dobry pomysł?


Zobacz komentarze (8)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.