reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA III LUBELSKO-PODKARPACKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A WARSZAWSKA A (gr. II)
BIALSKA A SIEDLECKA B
WARSZAWSKA B BIALSKA B
II KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Unia Krzywda 26 50 65:31
2 Orkan Wojcieszków 26 49 63:35
3 ŁKS Łazy 26 47 68:60
4 Grom Kąkolewnica 26 45 63:51
5 Janowia Janów P. 26 40 63:53
6 Dwernicki Stoczek Ł. 26 40 43:45
7 Orlęta II Radzyń 26 39 45:40
8 Sokół Adamów 26 36 45:47
9 Granica Terespol 26 36 41:66
10 LZS Dobryń 26 34 48:49
11 Unia Żabików 26 27 50:61
12 Victoria Parczew 26 25 37:54
13 Bizon Jeleniec 26 23 43:59
14 GLKS Rokitno 26 21 41:64
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2012-08-15 - 2012-08-15)
1 Grom Kąkolewnica 2 : 2 Unia Żabików
2 Bizon Jeleniec 1 : 2 LZS Dobryń
3 Orkan Wojcieszków 6 : 0 Janowia Janów P.
4 Sokół Adamów 1 : 1 Unia Krzywda
5 GLKS Rokitno 1 : 3 Granica Terespol
6 Victoria Parczew 0 : 1 Orlęta II Radzyń
7 Dwernicki Stoczek Ł. 2 : 4 ŁKS Łazy
Kolejka 2 (2012-08-19 - 2012-08-19)
8 Victoria Parczew 3 : 4 Granica Terespol
9 Unia Krzywda 2 : 0 GLKS Rokitno
10 Janowia Janów P. 3 : 3 Sokół Adamów
11 LZS Dobryń 1 : 3 Orkan Wojcieszków
12 Dwernicki Stoczek Ł. 4 : 0 Bizon Jeleniec
13 Unia Żabików 3 : 4 ŁKS Łazy
14 Orlęta II Radzyń 2 : 2 Grom Kąkolewnica
Kolejka 3 (2012-08-26 - 2012-08-26)
15 Grom Kąkolewnica 3 : 2 Victoria Parczew
16 ŁKS Łazy 4 : 2 Orlęta II Radzyń
17 Bizon Jeleniec 0 : 2 Unia Żabików
18 Orkan Wojcieszków 0 : 1 Dwernicki Stoczek Ł.
19 Sokół Adamów 3 : 2 LZS Dobryń
20 Janowia Janów P. 3 : 2 GLKS Rokitno
21 Granica Terespol 0 : 4 Unia Krzywda
Kolejka 4 (2012-09-02 - 2012-09-02)
22 Victoria Parczew 2 : 3 Unia Krzywda
23 Janowia Janów P. 2 : 1 Granica Terespol
24 LZS Dobryń 0 : 1 GLKS Rokitno
25 Dwernicki Stoczek Ł. 1 : 2 Sokół Adamów
26 Unia Żabików 6 : 0 Orkan Wojcieszków
27 Orlęta II Radzyń 3 : 0 Bizon Jeleniec
28 Grom Kąkolewnica 0 : 4 ŁKS Łazy
Kolejka 5 (2012-09-09 - 2012-09-09)
29 ŁKS Łazy 4 : 2 Victoria Parczew
30 Bizon Jeleniec 1 : 1 Grom Kąkolewnica
31 Orkan Wojcieszków 0 : 1 Orlęta II Radzyń
32 Sokół Adamów 4 : 3 Unia Żabików
33 GLKS Rokitno 0 : 1 Dwernicki Stoczek Ł.
34 Granica Terespol 1 : 4 LZS Dobryń
35 Unia Krzywda 0 : 1 Janowia Janów P.
Kolejka 6 (2012-09-16 - 2012-09-16)
36 Victoria Parczew 1 : 1 Janowia Janów P.
37 LZS Dobryń 0 : 3 Unia Krzywda
38 Dwernicki Stoczek Ł. 3 : 0 Granica Terespol
39 Unia Żabików 5 : 1 GLKS Rokitno
40 Orlęta II Radzyń 2 : 1 Sokół Adamów
41 Grom Kąkolewnica 1 : 3 Orkan Wojcieszków
42 ŁKS Łazy 6 : 1 Bizon Jeleniec
Kolejka 7 (2012-09-23 - 2012-09-23)
43 Bizon Jeleniec 2 : 3 Victoria Parczew
44 Orkan Wojcieszków 1 : 2 ŁKS Łazy
45 Sokół Adamów 0 : 5 Grom Kąkolewnica
46 GLKS Rokitno 0 : 4 Orlęta II Radzyń
47 Granica Terespol 3 : 0 Unia Żabików
48 Unia Krzywda 0 : 0 Dwernicki Stoczek Ł.
49 Janowia Janów P. 5 : 1 LZS Dobryń
Kolejka 8 (2012-09-30 - 2012-09-30)
50 Victoria Parczew 3 : 1 LZS Dobryń
51 Dwernicki Stoczek Ł. 6 : 1 Janowia Janów P.
52 Unia Żabików 0 : 3 Unia Krzywda
53 Orlęta II Radzyń 0 : 1 Granica Terespol
54 Grom Kąkolewnica 1 : 0 GLKS Rokitno
55 ŁKS Łazy 3 : 1 Sokół Adamów
56 Bizon Jeleniec 1 : 2 Orkan Wojcieszków
Kolejka 9 (2012-10-07 - 2012-10-07)
57 Orkan Wojcieszków 7 : 0 Victoria Parczew
58 Sokół Adamów 4 : 2 Bizon Jeleniec
59 GLKS Rokitno 3 : 1 ŁKS Łazy
60 Granica Terespol 0 : 2 Grom Kąkolewnica
61 Unia Krzywda 2 : 1 Orlęta II Radzyń
62 Janowia Janów P. 3 : 3 Unia Żabików
63 LZS Dobryń 0 : 1 Dwernicki Stoczek Ł.
Kolejka 10 (2012-10-14 - 2012-10-14)
64 Victoria Parczew 1 : 3 Dwernicki Stoczek Ł.
65 Unia Żabików 2 : 2 LZS Dobryń
66 Orlęta II Radzyń 3 : 2 Janowia Janów P.
67 Grom Kąkolewnica 5 : 2 Unia Krzywda
68 ŁKS Łazy 3 : 3 Granica Terespol
69 Bizon Jeleniec 2 : 0 GLKS Rokitno
70 Orkan Wojcieszków 3 : 0 Sokół Adamów
Kolejka 11 (2012-10-21 - 2012-10-21)
71 Sokół Adamów 1 : 2 Victoria Parczew
72 GLKS Rokitno 0 : 3 Orkan Wojcieszków
73 Granica Terespol 2 : 1 Bizon Jeleniec
74 Unia Krzywda 4 : 3 ŁKS Łazy
75 Janowia Janów P. 3 : 1 Grom Kąkolewnica
76 LZS Dobryń 2 : 3 Orlęta II Radzyń
77 Dwernicki Stoczek Ł. 2 : 1 Unia Żabików
Kolejka 12 (2012-10-28 - 2012-10-28)
78 Victoria Parczew 0 : 2 Unia Żabików
79 Orlęta II Radzyń 5 : 0 Dwernicki Stoczek Ł.
80 Grom Kąkolewnica 3 : 1 LZS Dobryń
81 ŁKS Łazy 1 : 3 Janowia Janów P.
82 Bizon Jeleniec 1 : 1 Unia Krzywda
83 Orkan Wojcieszków 5 : 0 Granica Terespol
84 Sokół Adamów 0 : 1 GLKS Rokitno
Kolejka 13 (2012-11-04 - 2012-11-04)
85 GLKS Rokitno 2 : 2 Victoria Parczew
86 Granica Terespol 2 : 0 Sokół Adamów
87 Unia Krzywda 2 : 0 Orkan Wojcieszków
88 Janowia Janów P. 6 : 1 Bizon Jeleniec
89 LZS Dobryń 1 : 3 ŁKS Łazy
90 Dwernicki Stoczek Ł. 0 : 4 Grom Kąkolewnica
91 Unia Żabików 1 : 1 Orlęta II Radzyń
Kolejka 14 (2013-04-20 - 2013-04-21)
92 Orlęta II Radzyń 0 : 3 Victoria Parczew
93 ŁKS Łazy 1 : 4 Dwernicki Stoczek Ł.
94 Unia Żabików 2 : 4 Grom Kąkolewnica
95 LZS Dobryń 4 : 0 Bizon Jeleniec
96 Janowia Janów P. 1 : 2 Orkan Wojcieszków
97 Unia Krzywda 2 : 3 Sokół Adamów
98 Granica Terespol 1 : 1 GLKS Rokitno
Kolejka 15 (2013-04-28 - 2013-04-28)
99 Granica Terespol 3 : 0 Victoria Parczew
100 GLKS Rokitno 1 : 4 Unia Krzywda
101 Sokół Adamów 1 : 0 Janowia Janów P.
102 Orkan Wojcieszków 2 : 1 LZS Dobryń
103 Bizon Jeleniec 1 : 1 Dwernicki Stoczek Ł.
104 ŁKS Łazy 5 : 1 Unia Żabików
105 Grom Kąkolewnica 1 : 4 Orlęta II Radzyń
Kolejka 16 (2013-05-01 - 2013-05-01)
106 GLKS Rokitno 2 : 4 Janowia Janów P.
107 Victoria Parczew 1 : 2 Grom Kąkolewnica
108 Orlęta II Radzyń 1 : 3 ŁKS Łazy
109 Unia Żabików 3 : 0 Bizon Jeleniec
110 Dwernicki Stoczek Ł. 0 : 2 Orkan Wojcieszków
111 LZS Dobryń 1 : 0 Sokół Adamów
112 Unia Krzywda 5 : 1 Granica Terespol
Kolejka 17 (2013-05-05 - 2013-05-05)
113 Unia Krzywda 0 : 3 Victoria Parczew
114 Granica Terespol 0 : 3 Janowia Janów P.
115 GLKS Rokitno 2 : 2 LZS Dobryń
116 Sokół Adamów 2 : 0 Dwernicki Stoczek Ł.
117 Orkan Wojcieszków 2 : 3 Unia Żabików
118 Bizon Jeleniec 3 : 0 Orlęta II Radzyń
119 ŁKS Łazy 4 : 1 Grom Kąkolewnica
Kolejka 18 (2013-05-12 - 2013-05-12)
120 Victoria Parczew 0 : 1 ŁKS Łazy
121 Grom Kąkolewnica 3 : 1 Bizon Jeleniec
122 Orlęta II Radzyń 0 : 0 Orkan Wojcieszków
123 Unia Żabików 1 : 1 Sokół Adamów
124 Dwernicki Stoczek Ł. 2 : 1 GLKS Rokitno
125 LZS Dobryń 2 : 3 Granica Terespol
126 Janowia Janów P. 1 : 4 Unia Krzywda
Kolejka 19 (2013-05-19 - 2013-05-19)
127 Janowia Janów P. 1 : 1 Victoria Parczew
128 Unia Krzywda 3 : 3 LZS Dobryń
129 Granica Terespol 0 : 3 Dwernicki Stoczek Ł.
130 GLKS Rokitno 1 : 1 Unia Żabików
131 Sokół Adamów 1 : 1 Orlęta II Radzyń
132 Orkan Wojcieszków 1 : 5 Grom Kąkolewnica
133 Bizon Jeleniec 1 : 2 ŁKS Łazy
Kolejka 20 (2013-05-26 - 2013-05-26)
134 Victoria Parczew 0 : 3 Bizon Jeleniec
135 ŁKS Łazy 2 : 2 Orkan Wojcieszków
136 Grom Kąkolewnica 1 : 1 Sokół Adamów
137 Orlęta II Radzyń 2 : 2 GLKS Rokitno
138 Unia Żabików 1 : 2 Granica Terespol
139 Dwernicki Stoczek Ł. 1 : 1 Unia Krzywda
140 LZS Dobryń 3 : 1 Janowia Janów P.
Kolejka 21 (2013-05-30 - 2013-05-30)
141 LZS Dobryń 2 : 2 Victoria Parczew
142 Janowia Janów P. 5 : 0 Dwernicki Stoczek Ł.
143 Unia Krzywda 5 : 0 Unia Żabików
144 Granica Terespol 4 : 1 Orlęta II Radzyń
145 GLKS Rokitno 4 : 5 Grom Kąkolewnica
146 Sokół Adamów 3 : 0 ŁKS Łazy
147 Orkan Wojcieszków 4 : 2 Bizon Jeleniec
Kolejka 22 (2013-06-02 - 2013-06-02)
148 Victoria Parczew 0 : 1 Orkan Wojcieszków
149 Bizon Jeleniec 3 : 1 Sokół Adamów
150 ŁKS Łazy 1 : 5 GLKS Rokitno
151 Grom Kąkolewnica 2 : 2 Granica Terespol
152 Orlęta II Radzyń 1 : 1 Unia Krzywda
153 Unia Żabików 1 : 8 Janowia Janów P.
154 Dwernicki Stoczek Ł. 0 : 3 LZS Dobryń
Kolejka 23 (2013-06-09 - 2013-06-09)
155 Dwernicki Stoczek Ł. 3 : 0 Victoria Parczew
156 LZS Dobryń 1 : 0 Unia Żabików
157 Janowia Janów P. 3 : 0 Orlęta II Radzyń
158 Unia Krzywda 3 : 1 Grom Kąkolewnica
159 Granica Terespol 4 : 2 ŁKS Łazy
160 GLKS Rokitno 4 : 4 Bizon Jeleniec
161 Sokół Adamów 3 : 3 Orkan Wojcieszków
Kolejka 24 (2013-06-16 - 2013-06-16)
162 Victoria Parczew 0 : 2 Sokół Adamów
163 Orkan Wojcieszków 5 : 2 GLKS Rokitno
164 Bizon Jeleniec 8 : 0 Granica Terespol
165 ŁKS Łazy 0 : 8 Unia Krzywda
166 Grom Kąkolewnica 3 : 2 Janowia Janów P.
167 Orlęta II Radzyń 0 : 2 LZS Dobryń
168 Unia Żabików 5 : 2 Dwernicki Stoczek Ł.
Kolejka 25 (2013-06-23 - 2013-06-23)
169 Unia Żabików 1 : 2 Victoria Parczew
170 Dwernicki Stoczek Ł. 1 : 4 Orlęta II Radzyń
171 LZS Dobryń 4 : 3 Grom Kąkolewnica
172 Janowia Janów P. 1 : 4 ŁKS Łazy
173 Unia Krzywda 1 : 1 Bizon Jeleniec
174 GLKS Rokitno 4 : 2 Sokół Adamów
175 Granica Terespol 0 : 5 Orkan Wojcieszków
Kolejka 26 (2013-06-30 - 2013-06-30)
176 Victoria Parczew 4 : 1 GLKS Rokitno
177 Sokół Adamów 5 : 1 Granica Terespol
178 Orkan Wojcieszków 1 : 1 Unia Krzywda
179 Bizon Jeleniec 3 : 0 Janowia Janów P.
180 ŁKS Łazy 1 : 3 LZS Dobryń
181 Grom Kąkolewnica 2 : 2 Dwernicki Stoczek Ł.
182 Orlęta II Radzyń 3 : 1 Unia Żabików
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy prezes NIK Marian Banaś powinien podać się do dymisji?


Zobacz komentarze (11)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.