reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020
ligi
II WSCHODNIA III LUBELSKO-PODKARPACKA
IV MAZOWIECKA (południe) IV MAZOWIECKA (północ)
SIEDLECKA O BIALSKA O
SIEDLECKA A WARSZAWSKA A (gr. II)
BIALSKA A SIEDLECKA B
WARSZAWSKA B BIALSKA B
II KOBIET
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Stal Mielec 30 73 62:14
2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 69 58:20
3 Izolator Boguchwała 30 61 63:34
4 Avia Świdnik 30 58 62:28
5 Stal Sanok 30 49 49:43
6 Lublinianka Lublin 30 47 38:32
7 Polonia Przemyśl 30 43 52:41
8 Karpaty Krosno 30 37 41:37
9 Stal Kraśnik 30 34 45:84
10 Orlęta Radzyń Podlaski 30 34 32:37
11 Podlasie Biała Podlaska 30 33 26:36
12 Chełmianka Chełm 30 33 34:45
13 Orzeł Przeworsk 30 30 37:49
14 Czarni 1910 Jasło 30 27 37:50
15 Orlęta Łuków 30 19 24:74
16 Unia Nowa Sarzyna 30 27 26:62
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2012-08-11 - 2012-08-12)
1 Karpaty Krosno 1 : 1 Polonia Przemyśl
2 Lublinianka Lublin 0 : 1 Stal Sanok
3 Orlęta Łuków 1 : 0 Chełmianka Chełm
4 Orzeł Przeworsk 4 : 2 Stal Kraśnik
5 Czarni 1910 Jasło 2 : 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
6 Izolator Boguchwała 1 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
7 Podlasie Biała Podlaska 0 : 2 Avia Świdnik
8 Unia Nowa Sarzyna 0 : 1 Stal Mielec
Kolejka 2 (2012-08-15 - 2012-08-15)
9 Polonia Przemyśl 2 : 2 Stal Mielec
10 Avia Świdnik 2 : 3 Unia Nowa Sarzyna
11 Stal Kraśnik 0 : 8 Czarni 1910 Jasło
12 Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 0 Podlasie Biała Podlaska
13 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 1 Izolator Boguchwała
14 Chełmianka Chełm 2 : 0 Orzeł Przeworsk
15 Stal Sanok 2 : 0 Orlęta Łuków
16 Karpaty Krosno 3 : 0 Lublinianka Lublin
Kolejka 3 (2012-08-18 - 2012-08-19)
17 Lublinianka Lublin 1 : 3 Polonia Przemyśl
18 Orlęta Łuków 0 : 0 Karpaty Krosno
19 Orzeł Przeworsk 1 : 2 Stal Sanok
20 Czarni 1910 Jasło 1 : 0 Chełmianka Chełm
21 Izolator Boguchwała 4 : 0 Stal Kraśnik
22 Podlasie Biała Podlaska 0 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
23 Unia Nowa Sarzyna 2 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
24 Stal Mielec 1 : 0 Avia Świdnik
Kolejka 4 (2012-08-25 - 2012-08-26)
25 Polonia Przemyśl 1 : 1 Avia Świdnik
26 Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 1 Stal Mielec
27 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 1 Unia Nowa Sarzyna
28 Stal Kraśnik 1 : 3 Podlasie Biała Podlaska
29 Chełmianka Chełm 0 : 1 Izolator Boguchwała
30 Stal Sanok 2 : 1 Czarni 1910 Jasło
31 Karpaty Krosno 1 : 1 Orzeł Przeworsk
32 Lublinianka Lublin 1 : 0 Orlęta Łuków
Kolejka 5 (2012-08-29 - 2012-08-29)
33 Orlęta Łuków 1 : 1 Polonia Przemyśl
34 Orzeł Przeworsk 1 : 0 Lublinianka Lublin
35 Czarni 1910 Jasło 1 : 2 Karpaty Krosno
36 Izolator Boguchwała 1 : 2 Stal Sanok
37 Podlasie Biała Podlaska 0 : 1 Chełmianka Chełm
38 Unia Nowa Sarzyna 3 : 0 Stal Kraśnik
39 Stal Mielec 0 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
40 Avia Świdnik 3 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 6 (2012-09-01 - 2012-09-02)
41 Polonia Przemyśl 1 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
42 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 0 Avia Świdnik
43 Stal Kraśnik 0 : 7 Stal Mielec
44 Chełmianka Chełm 1 : 2 Unia Nowa Sarzyna
45 Stal Sanok 6 : 1 Podlasie Biała Podlaska
46 Karpaty Krosno 2 : 2 Izolator Boguchwała
47 Lublinianka Lublin 2 : 0 Czarni 1910 Jasło
48 Orlęta Łuków 1 : 4 Orzeł Przeworsk
Kolejka 7 (2012-09-08 - 2012-09-09)
49 Orzeł Przeworsk 1 : 3 Polonia Przemyśl
50 Czarni 1910 Jasło 3 : 0 Orlęta Łuków
51 Izolator Boguchwała 0 : 2 Lublinianka Lublin
52 Podlasie Biała Podlaska 0 : 0 Karpaty Krosno
53 Unia Nowa Sarzyna 1 : 1 Stal Sanok
54 Stal Mielec 2 : 0 Chełmianka Chełm
55 Avia Świdnik 8 : 0 Stal Kraśnik
56 Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 8 (2012-09-15 - 2012-09-16)
57 Polonia Przemyśl 0 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
58 Stal Kraśnik 2 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
59 Chełmianka Chełm 2 : 3 Avia Świdnik
60 Stal Sanok 0 : 2 Stal Mielec
61 Karpaty Krosno 2 : 2 Unia Nowa Sarzyna
62 Lublinianka Lublin 3 : 1 Podlasie Biała Podlaska
63 Orlęta Łuków 2 : 3 Izolator Boguchwała
64 Orzeł Przeworsk 0 : 1 Czarni 1910 Jasło
Kolejka 9 (2012-09-22 - 2012-09-23)
65 Podlasie Biała Podlaska 1 : 0 Orlęta Łuków
66 Czarni 1910 Jasło 1 : 2 Polonia Przemyśl
67 Izolator Boguchwała 4 : 4 Orzeł Przeworsk
68 Unia Nowa Sarzyna 1 : 0 Lublinianka Lublin
69 Stal Mielec 2 : 0 Karpaty Krosno
70 Avia Świdnik 2 : 0 Stal Sanok
71 Orlęta Radzyń Podlaski 4 : 1 Chełmianka Chełm
72 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 : 1 Stal Kraśnik
Kolejka 10 (2012-09-29 - 2012-09-30)
73 Orlęta Łuków 1 : 4 Unia Nowa Sarzyna
74 Polonia Przemyśl 3 : 0 Stal Kraśnik
75 Chełmianka Chełm 1 : 4 Tomasovia Tomaszów Lubelski
76 Stal Sanok 1 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
77 Karpaty Krosno 0 : 4 Avia Świdnik
78 Lublinianka Lublin 0 : 3 Stal Mielec
79 Orzeł Przeworsk 0 : 2 Podlasie Biała Podlaska
80 Czarni 1910 Jasło 1 : 2 Izolator Boguchwała
Kolejka 11 (2012-10-06 - 2012-10-07)
81 Stal Mielec 7 : 0 Orlęta Łuków
82 Izolator Boguchwała 1 : 0 Polonia Przemyśl
83 Podlasie Biała Podlaska 0 : 0 Czarni 1910 Jasło
84 Unia Nowa Sarzyna 1 : 1 Orzeł Przeworsk
85 Avia Świdnik 4 : 1 Lublinianka Lublin
86 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 2 Karpaty Krosno
87 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 0 Stal Sanok
88 Stal Kraśnik 1 : 3 Chełmianka Chełm
Kolejka 12 (2012-10-13 - 2012-10-14)
89 Orlęta Łuków 1 : 4 Avia Świdnik
90 Polonia Przemyśl 3 : 1 Chełmianka Chełm
91 Stal Sanok 6 : 0 Stal Kraśnik
92 Karpaty Krosno 2 : 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
93 Lublinianka Lublin 3 : 2 Orlęta Radzyń Podlaski
94 Orzeł Przeworsk 0 : 1 Stal Mielec
95 Czarni 1910 Jasło 1 : 2 Unia Nowa Sarzyna
96 Izolator Boguchwała 1 : 1 Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 13 (2012-10-20 - 2012-10-21)
97 Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 0 Orlęta Łuków
98 Podlasie Biała Podlaska 0 : 0 Polonia Przemyśl
99 Unia Nowa Sarzyna 0 : 1 Izolator Boguchwała
100 Stal Mielec 0 : 1 Czarni 1910 Jasło
101 Avia Świdnik 0 : 5 Orzeł Przeworsk
102 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 0 Lublinianka Lublin
103 Stal Kraśnik 0 : 5 Karpaty Krosno
104 Chełmianka Chełm 0 : 1 Stal Sanok
Kolejka 14 (2012-10-27 - 2012-10-28)
105 Orlęta Łuków 0 : 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
106 Polonia Przemyśl 4 : 1 Stal Sanok
107 Karpaty Krosno 2 : 2 Chełmianka Chełm
108 Lublinianka Lublin 1 : 0 Stal Kraśnik
109 Orzeł Przeworsk 0 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
110 Czarni 1910 Jasło 1 : 0 Avia Świdnik
111 Izolator Boguchwała 3 : 0 Stal Mielec
112 Podlasie Biała Podlaska 2 : 0 Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 15 (2012-11-03 - 2012-11-04)
113 Stal Kraśnik 0 : 1 Orlęta Łuków
114 Unia Nowa Sarzyna 4 : 1 Polonia Przemyśl
115 Stal Mielec 1 : 1 Podlasie Biała Podlaska
116 Avia Świdnik 1 : 1 Izolator Boguchwała
117 Orlęta Radzyń Podlaski 2 : 0 Czarni 1910 Jasło
118 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 : 0 Orzeł Przeworsk
119 Chełmianka Chełm 0 : 3 Lublinianka Lublin
120 Stal Sanok 1 : 1 Karpaty Krosno
Kolejka 16 (2013-05-29 - 2013-05-29)
121 Polonia Przemyśl 4 : 2 Karpaty Krosno
122 Stal Sanok 2 : 2 Lublinianka Lublin
123 Chełmianka Chełm 2 : 0 Orlęta Łuków
124 Stal Kraśnik 3 : 2 Orzeł Przeworsk
125 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 0 Czarni 1910 Jasło
126 Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 4 Izolator Boguchwała
127 Avia Świdnik 1 : 0 Podlasie Biała Podlaska
128 Stal Mielec 3 : 0 Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 17 (2013-06-08 - 2013-06-09)
129 Stal Mielec 2 : 0 Polonia Przemyśl
130 Unia Nowa Sarzyna 0 : 3 Avia Świdnik
131 Podlasie Biała Podlaska 0 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
132 Izolator Boguchwała 3 : 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
133 Czarni 1910 Jasło 1 : 4 Stal Kraśnik
134 Orzeł Przeworsk 0 : 3 Chełmianka Chełm
135 Orlęta Łuków 2 : 1 Stal Sanok
136 Lublinianka Lublin 2 : 0 Karpaty Krosno
Kolejka 18 (2013-06-15 - 2013-06-15)
137 Polonia Przemyśl 0 : 1 Lublinianka Lublin
138 Karpaty Krosno 5 : 0 Orlęta Łuków
139 Stal Sanok 2 : 2 Orzeł Przeworsk
140 Chełmianka Chełm 1 : 0 Czarni 1910 Jasło
141 Stal Kraśnik 3 : 1 Izolator Boguchwała
142 Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 : 0 Podlasie Biała Podlaska
143 Orlęta Radzyń Podlaski 3 : 0 Unia Nowa Sarzyna
144 Avia Świdnik 0 : 1 Stal Mielec
Kolejka 19 (2013-06-19 - 2013-06-19)
145 Avia Świdnik 2 : 1 Polonia Przemyśl
146 Stal Mielec 2 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
147 Unia Nowa Sarzyna 0 : 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
148 Podlasie Biała Podlaska 1 : 1 Stal Kraśnik
149 Izolator Boguchwała 3 : 2 Chełmianka Chełm
150 Czarni 1910 Jasło 4 : 0 Stal Sanok
151 Orzeł Przeworsk 0 : 1 Karpaty Krosno
152 Orlęta Łuków 1 : 3 Lublinianka Lublin
Kolejka 20 (2013-04-13 - 2013-04-14)
153 Polonia Przemyśl 5 : 0 Orlęta Łuków
154 Lublinianka Lublin 0 : 1 Orzeł Przeworsk
155 Karpaty Krosno 0 : 0 Czarni 1910 Jasło
156 Stal Sanok 2 : 1 Izolator Boguchwała
157 Chełmianka Chełm 1 : 2 Podlasie Biała Podlaska
158 Stal Kraśnik 3 : 0 Unia Nowa Sarzyna
159 Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 0 Stal Mielec
160 Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 2 Avia Świdnik
Kolejka 21 (2013-04-20 - 2013-04-21)
161 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 3 Polonia Przemyśl
162 Avia Świdnik 1 : 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
163 Stal Mielec 3 : 0 Stal Kraśnik
164 Unia Nowa Sarzyna 0 : 3 Chełmianka Chełm
165 Podlasie Biała Podlaska 1 : 2 Stal Sanok
166 Izolator Boguchwała 3 : 1 Karpaty Krosno
167 Czarni 1910 Jasło 1 : 1 Lublinianka Lublin
168 Orzeł Przeworsk 0 : 0 Orlęta Łuków
Kolejka 22 (2013-04-27 - 2013-04-28)
169 Polonia Przemyśl 2 : 0 Orzeł Przeworsk
170 Orlęta Łuków 3 : 2 Czarni 1910 Jasło
171 Lublinianka Lublin 0 : 2 Izolator Boguchwała
172 Karpaty Krosno 1 : 2 Podlasie Biała Podlaska
173 Stal Sanok 3 : 0 Unia Nowa Sarzyna
174 Chełmianka Chełm 1 : 2 Stal Mielec
175 Stal Kraśnik 1 : 1 Avia Świdnik
176 Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 2 Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 23 (2013-05-01 - 2013-05-01)
177 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 : 1 Polonia Przemyśl
178 Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 2 Stal Kraśnik
179 Avia Świdnik 1 : 0 Chełmianka Chełm
180 Stal Mielec 2 : 0 Stal Sanok
181 Unia Nowa Sarzyna 0 : 3 Karpaty Krosno
182 Podlasie Biała Podlaska 0 : 3 Lublinianka Lublin
183 Izolator Boguchwała 4 : 0 Orlęta Łuków
184 Czarni 1910 Jasło 0 : 2 Orzeł Przeworsk
Kolejka 24 (2013-05-04 - 2013-05-05)
185 Polonia Przemyśl 3 : 0 Czarni 1910 Jasło
186 Orzeł Przeworsk 2 : 4 Izolator Boguchwała
187 Orlęta Łuków 1 : 1 Podlasie Biała Podlaska
188 Lublinianka Lublin 3 : 0 Unia Nowa Sarzyna
189 Karpaty Krosno 0 : 0 Stal Mielec
190 Stal Sanok 1 : 1 Avia Świdnik
191 Chełmianka Chełm 1 : 0 Orlęta Radzyń Podlaski
192 Stal Kraśnik 2 : 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 25 (2013-05-11 - 2013-05-12)
193 Stal Kraśnik 3 : 1 Polonia Przemyśl
194 Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 : 0 Chełmianka Chełm
195 Orlęta Radzyń Podlaski 1 : 2 Stal Sanok
196 Avia Świdnik 2 : 2 Karpaty Krosno
197 Stal Mielec 3 : 2 Lublinianka Lublin
198 Unia Nowa Sarzyna 0 : 3 Orlęta Łuków
199 Podlasie Biała Podlaska 0 : 1 Orzeł Przeworsk
200 Izolator Boguchwała 2 : 1 Czarni 1910 Jasło
Kolejka 26 (2013-05-18 - 2013-05-19)
201 Polonia Przemyśl 1 : 4 Izolator Boguchwała
202 Czarni 1910 Jasło 0 : 3 Podlasie Biała Podlaska
203 Orzeł Przeworsk 3 : 0 Unia Nowa Sarzyna
204 Orlęta Łuków 0 : 2 Stal Mielec
205 Lublinianka Lublin 1 : 1 Avia Świdnik
206 Karpaty Krosno 0 : 1 Orlęta Radzyń Podlaski
207 Stal Sanok 1 : 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski
208 Chełmianka Chełm 1 : 5 Stal Kraśnik
Kolejka 27 (2013-05-25 - 2013-05-26)
209 Chełmianka Chełm 2 : 1 Polonia Przemyśl
210 Stal Kraśnik 5 : 0 Stal Sanok
211 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 : 0 Karpaty Krosno
212 Orlęta Radzyń Podlaski 0 : 0 Lublinianka Lublin
213 Avia Świdnik 5 : 1 Orlęta Łuków
214 Stal Mielec 3 : 1 Orzeł Przeworsk
215 Unia Nowa Sarzyna 0 : 3 Czarni 1910 Jasło
216 Podlasie Biała Podlaska 0 : 1 Izolator Boguchwała
Kolejka 28 (2013-06-01 - 2013-06-02)
217 Polonia Przemyśl 1 : 1 Podlasie Biała Podlaska
218 Izolator Boguchwała 3 : 0 Unia Nowa Sarzyna
219 Czarni 1910 Jasło 0 : 5 Stal Mielec
220 Orzeł Przeworsk 0 : 3 Avia Świdnik
221 Orlęta Łuków 2 : 3 Orlęta Radzyń Podlaski
222 Lublinianka Lublin 0 : 0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
223 Karpaty Krosno 2 : 2 Stal Kraśnik
224 Stal Sanok 2 : 2 Chełmianka Chełm
Kolejka 29 (2013-06-22 - 2013-06-22)
225 Stal Sanok 4 : 1 Polonia Przemyśl
226 Chełmianka Chełm 1 : 0 Karpaty Krosno
227 Stal Kraśnik 1 : 2 Lublinianka Lublin
228 Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 : 1 Orlęta Łuków
229 Orlęta Radzyń Podlaski 3 : 0 Orzeł Przeworsk
230 Avia Świdnik 5 : 3 Czarni 1910 Jasło
231 Stal Mielec 3 : 2 Izolator Boguchwała
232 Unia Nowa Sarzyna 0 : 3 Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 30 (2013-06-29 - 2013-06-29)
233 Polonia Przemyśl 3 : 0 Unia Nowa Sarzyna
234 Podlasie Biała Podlaska 0 : 1 Stal Mielec
235 Izolator Boguchwała 0 : 0 Avia Świdnik
236 Czarni 1910 Jasło 0 : 3 Orlęta Radzyń Podlaski
237 Orzeł Przeworsk 1 : 2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
238 Orlęta Łuków 2 : 3 Stal Kraśnik
239 Lublinianka Lublin 1 : 0 Chełmianka Chełm
240 Karpaty Krosno 1 : 1 Stal Sanok
reklama
reklama

Sonda

Czy zdalne nauczanie zmieni szkołę?


Zobacz komentarze (3)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.