reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021 2021/2022
ligi
eWinner II LIGA forBET IV MAZOWIECKA II
hummel IV LUBELSKA I SIEDLECKA O
BIALSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Fenix Siennica 15 40 50:11
2 Mazovia II Mińsk Maz. 15 35 58:20
3 Orzeł Unin 15 35 45:20
4 Jabłonianka Jabłonna Lacka 15 34 42:27
5 Jastrząb Żeliszew 15 31 45:24
6 Czarni Węgrów 15 25 31:29
7 Watra Mrozy 15 23 45:34
8 Kosovia Kosów Lacki 15 21 34:28
9 Zryw Sobolew 15 18 28:46
10 MKS Małkinia 15 16 33:54
11 Sęp Żelechów 15 15 23:30
12 Wilga Miastków Kościelny 15 14 20:36
13 Wektra Zbuczyn 15 13 20:29
14 Hutnik Huta Czechy 15 12 25:35
15 Kolektyw Oleśnica 15 10 15:45
16 Polonez Mordy 15 4 14:60
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2021-08-14 - 2021-08-15)
1 Sęp Żelechów 2 : 3 Zryw Sobolew
2 Orzeł Unin 4 : 1 Wilga Miastków Kościelny
3 Kosovia Kosów Lacki 0 : 1 Wektra Zbuczyn
4 Kolektyw Oleśnica 4 : 3 MKS Małkinia
5 Jastrząb Żeliszew 3 : 3 Jabłonianka Jabłonna Lacka
6 Polonez Mordy 0 : 2 Mazovia II Mińsk Maz.
7 Hutnik Huta Czechy 0 : 1 Fenix Siennica
8 Watra Mrozy 5 : 4 Czarni Węgrów
Kolejka 2 (2021-08-21 - 2021-08-22)
9 Zryw Sobolew 1 : 2 Fenix Siennica
10 Watra Mrozy 3 : 1 Hutnik Huta Czechy
11 Mazovia II Mińsk Maz. 5 : 1 Czarni Węgrów
12 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 2 Polonez Mordy
13 MKS Małkinia 0 : 2 Jastrząb Żeliszew
14 Wektra Zbuczyn 4 : 1 Kolektyw Oleśnica
15 Wilga Miastków Kościelny 1 : 5 Kosovia Kosów Lacki
16 Sęp Żelechów 1 : 2 Orzeł Unin
Kolejka 3 (2021-08-28 - 2021-08-29)
17 Orzeł Unin 5 : 0 Zryw Sobolew
18 Kosovia Kosów Lacki 1 : 0 Sęp Żelechów
19 Kolektyw Oleśnica 0 : 6 Wilga Miastków Kościelny
20 Jastrząb Żeliszew 2 : 0 Wektra Zbuczyn
21 Polonez Mordy 1 : 6 MKS Małkinia
22 Czarni Węgrów 1 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
23 Hutnik Huta Czechy 3 : 3 Mazovia II Mińsk Maz.
24 Fenix Siennica 1 : 1 Watra Mrozy
Kolejka 4 (2021-09-04 - 2021-09-05)
25 Zryw Sobolew 2 : 5 Watra Mrozy
26 Mazovia II Mińsk Maz. 1 : 2 Fenix Siennica
27 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4 : 3 Hutnik Huta Czechy
28 MKS Małkinia 2 : 1 Czarni Węgrów
29 Wektra Zbuczyn 5 : 0 Polonez Mordy
30 Wilga Miastków Kościelny 1 : 6 Jastrząb Żeliszew
31 Sęp Żelechów 1 : 0 Kolektyw Oleśnica
32 Orzeł Unin 5 : 1 Kosovia Kosów Lacki
Kolejka 5 (2021-09-11 - 2021-09-12)
33 Kosovia Kosów Lacki 5 : 1 Zryw Sobolew
34 Kolektyw Oleśnica 1 : 4 Orzeł Unin
35 Jastrząb Żeliszew 2 : 1 Sęp Żelechów
36 Polonez Mordy 3 : 2 Wilga Miastków Kościelny
37 Czarni Węgrów 1 : 0 Wektra Zbuczyn
38 Hutnik Huta Czechy 3 : 4 MKS Małkinia
39 Fenix Siennica 10 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
40 Watra Mrozy 1 : 6 Mazovia II Mińsk Maz.
Kolejka 6 (2021-09-18 - 2021-09-19)
41 Zryw Sobolew 0 : 4 Mazovia II Mińsk Maz.
42 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 0 Watra Mrozy
43 MKS Małkinia 2 : 3 Fenix Siennica
44 Wektra Zbuczyn 1 : 5 Hutnik Huta Czechy
45 Wilga Miastków Kościelny 0 : 3 Czarni Węgrów
46 Sęp Żelechów 7 : 1 Polonez Mordy
47 Orzeł Unin 3 : 2 Jastrząb Żeliszew
48 Kosovia Kosów Lacki 5 : 1 Kolektyw Oleśnica
Kolejka 7 (2021-09-25 - 2021-09-26)
49 Kolektyw Oleśnica 1 : 2 Zryw Sobolew
50 Jastrząb Żeliszew 3 : 1 Kosovia Kosów Lacki
51 Polonez Mordy 1 : 5 Orzeł Unin
52 Czarni Węgrów 3 : 0 Sęp Żelechów
53 Hutnik Huta Czechy 0 : 0 Wilga Miastków Kościelny
54 Fenix Siennica 5 : 0 Wektra Zbuczyn
55 Watra Mrozy 10 : 3 MKS Małkinia
56 Mazovia II Mińsk Maz. 1 : 3 Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kolejka 8 (2021-10-02 - 2021-10-03)
57 Zryw Sobolew 1 : 6 Jabłonianka Jabłonna Lacka
58 MKS Małkinia 0 : 6 Mazovia II Mińsk Maz.
59 Wektra Zbuczyn 2 : 4 Watra Mrozy
60 Wilga Miastków Kościelny 0 : 3 Fenix Siennica
61 Sęp Żelechów 4 : 2 Hutnik Huta Czechy
62 Orzeł Unin 3 : 0 Czarni Węgrów
63 Kosovia Kosów Lacki 1 : 0 Polonez Mordy
64 Kolektyw Oleśnica 1 : 3 Jastrząb Żeliszew
Kolejka 9 (2021-10-09 - 2021-10-10)
65 Jastrząb Żeliszew 7 : 0 Zryw Sobolew
66 Polonez Mordy 1 : 3 Kolektyw Oleśnica
67 Czarni Węgrów 3 : 2 Kosovia Kosów Lacki
68 Hutnik Huta Czechy 0 : 3 Orzeł Unin
69 Fenix Siennica 3 : 0 Sęp Żelechów
70 Watra Mrozy 1 : 2 Wilga Miastków Kościelny
71 Mazovia II Mińsk Maz. 1 : 1 Wektra Zbuczyn
72 Jabłonianka Jabłonna Lacka 6 : 2 MKS Małkinia
Kolejka 10 (2021-10-16 - 2021-10-17)
73 Zryw Sobolew 6 : 0 MKS Małkinia
74 Wektra Zbuczyn 1 : 3 Jabłonianka Jabłonna Lacka
75 Wilga Miastków Kościelny 1 : 2 Mazovia II Mińsk Maz.
76 Sęp Żelechów 3 : 1 Watra Mrozy
77 Orzeł Unin 0 : 1 Fenix Siennica
78 Kosovia Kosów Lacki 4 : 1 Hutnik Huta Czechy
79 Kolektyw Oleśnica 0 : 3 Czarni Węgrów
80 Jastrząb Żeliszew 3 : 0 Polonez Mordy
Kolejka 11 (2021-10-23 - 2021-10-24)
81 Polonez Mordy 3 : 5 Zryw Sobolew
82 Czarni Węgrów 0 : 4 Jastrząb Żeliszew
83 Hutnik Huta Czechy 2 : 0 Kolektyw Oleśnica
84 Fenix Siennica 4 : 1 Kosovia Kosów Lacki
85 Watra Mrozy 2 : 2 Orzeł Unin
86 Mazovia II Mińsk Maz. 4 : 0 Sęp Żelechów
87 Jabłonianka Jabłonna Lacka 5 : 1 Wilga Miastków Kościelny
88 MKS Małkinia 3 : 3 Wektra Zbuczyn
Kolejka 12 (2021-10-30 - 2021-10-31)
89 Zryw Sobolew 1 : 1 Wektra Zbuczyn
90 Wilga Miastków Kościelny 2 : 1 MKS Małkinia
91 Sęp Żelechów 1 : 3 Jabłonianka Jabłonna Lacka
92 Orzeł Unin 1 : 6 Mazovia II Mińsk Maz.
93 Kosovia Kosów Lacki 5 : 0 Watra Mrozy
94 Kolektyw Oleśnica 1 : 5 Fenix Siennica
95 Jastrząb Żeliszew 3 : 1 Hutnik Huta Czechy
96 Polonez Mordy 1 : 2 Czarni Węgrów
Kolejka 13 (2021-11-06 - 2021-11-07)
97 Czarni Węgrów 3 : 3 Zryw Sobolew
98 Hutnik Huta Czechy 2 : 1 Polonez Mordy
99 Fenix Siennica 2 : 1 Jastrząb Żeliszew
100 Watra Mrozy 0 : 1 Kolektyw Oleśnica
101 Mazovia II Mińsk Maz. 4 : 2 Kosovia Kosów Lacki
102 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 1 Orzeł Unin
103 MKS Małkinia 2 : 0 Sęp Żelechów
104 Wektra Zbuczyn 0 : 0 Wilga Miastków Kościelny
Kolejka 14 (2021-11-13 - 2021-11-14)
105 Zryw Sobolew 2 : 1 Wilga Miastków Kościelny
106 Sęp Żelechów 2 : 1 Wektra Zbuczyn
107 Orzeł Unin 6 : 3 MKS Małkinia
108 Kosovia Kosów Lacki 0 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
109 Kolektyw Oleśnica 1 : 6 Mazovia II Mińsk Maz.
110 Jastrząb Żeliszew 0 : 4 Watra Mrozy
111 Polonez Mordy 0 : 7 Fenix Siennica
112 Czarni Węgrów 3 : 1 Hutnik Huta Czechy
Kolejka 15 (2021-11-20 - 2021-11-21)
113 Hutnik Huta Czechy 1 : 1 Zryw Sobolew
114 Fenix Siennica 1 : 3 Czarni Węgrów
115 Watra Mrozy 8 : 0 Polonez Mordy
116 Mazovia II Mińsk Maz. 7 : 4 Jastrząb Żeliszew
117 Jabłonianka Jabłonna Lacka 0 : 0 Kolektyw Oleśnica
118 MKS Małkinia 2 : 1 Kosovia Kosów Lacki
119 Wektra Zbuczyn 0 : 1 Orzeł Unin
120 Wilga Miastków Kościelny 2 : 1 Sęp Żelechów
reklama

Sonda

Co sądzisz o pomyśle budowy w Polsce elektrowni jądrowych?


Zobacz komentarze (11)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.