9 marca, w Gminnym Ośrodku Kultury w Zbuczynie odbyło się spotkanie z poezją Sebastiana Arkadiusza Barana . Wzięło w nim udział blisko 50 osób.
Znany siedlecki poeta przeczytał wybrane wiersze ze swego przeszło 20-letniego dorobku. W wydarzeniu wzięli udział słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zbuczynie, kierownik i osoby z Dziennego Domu Senior+ w Zbuczynie oraz pracownicy i podopieczni Środowiskowy Dom Samopomocy w Tchórzewie.

W drugiej części przedstawiciele obu instytucji zaprezentowali działalność swoich placówek oraz pokazali wybrane prace artystyczne, które powstały podczas warsztatów.
za GOK Zbuczyn
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!