reklama

Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne im. Henryka Jakimiaka 2022 w Siedlcach - wyniki

Siedlce

Paweł Świerczewski 2022-10-12 14:52:20 liczba odsłon: 1315
Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne im. Henryka Jakimiaka 2022 w Siedlcach fot. Siriss

Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne im. Henryka Jakimiaka 2022 w Siedlcach fot. Siriss

Prezentujemy wyniki Międzynarodowych Zawodów Lekkoatletycznych im. Henryka Jakimiaka w Siedlcach.

reklama

Organizatorem wydarzenia był WLKS Nowe Iganie. Rywalizację dla dzieci i młodzieży przeprowadzono na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Prusa w Siedlcach. Wzięło w niej udział ponad 1000 młodych sportówców z Polski i Litwy. Zdjęcia obejrzycie tutaj

Wyniki najlepszych dziewcząt:

100 m, rocznik 2008: 1. miejsce Łucja Krasuska (Katolicka SP Siedlce), 2. Lena Szostek (SP nr 8 Siedlce), 3. Lena Żelazo (SP nr 5 Siedlce).

100 m, rocznik 2009: Milena Drzewiec (SP nr 8 Siedlce), 2. Michalina Kowalska (PSP Zatory), 3. Natalia Leszczyńska (SP nr 5 Siedlce).

100 m, rocznik 2010: 1. Helena Zarzycka (SP nr 204 Warszawa), 2. Maja Gorczyńska (PSP Zatory), 3. Maria Famulska (Katolicka SP Siedlce).

60 m, rocznik 2011: 1. Karolina Sawicka (Katolicka SP Siedlce), 2. Alicja Liszewska (SP nr 4 Siedlce), 3. Marta Chybowska (SP nr 11 Siedlce).

60 m, rocznik 2012: 1. Natalia Jeżewska (SSP MTE Milanówek), 2. Malwina Piątkowska (PSP nr 4 Pułtusk), 3. Olga Krupa (Katolicka SP Siedlce).

300 m, rocznik 2008: 1. Urte Milasiute (Kłajpeda), 2. Hanna Banaszewska (SP nr 3 Siedlce), 3. Nikola Gałat (UKS Otrębusy).

300 m, rocznik 2009: 1. Aleksandra Belniak (SP nr 5 Siedlce), 2. Kaja Chwałowska (UKS Otrębusy), 3. Zofia Markuszewska (SP nr 204 Warszawa).

300 m, rocznik 2010: 1. Lena Duraj (SP nr 6 Ząbki), 2. Zuzanna Juszczuk (SP nr 1 Łosice), 3. Austina Petelyte (Marijampole).

300 m, rocznik 2011: 1. Giedre Geguzyte (Marijampole), 2. Zofia Kolenda (SSP MTE Milanówek), 3. Kamile Salciunaite (Marijampole).

300 m, rocznik 2012: 1. Emilia Tajak (SP nr 8 Siedlce), 2. Anna Filipiak (SSP MTT Milanówek), 3. Małgorzata Jaworska (SSP MTT Milanówek).

600 m, rocznik 2008: 1. Perla Navicke (Kłajpeda), 2. Alicja Więsak (SP nr 5 Siedlce), 3. Julita Kurowicka (SP Kosów Lacki).

300 m, rocznik 2009: 1. Gaelle Zilys (Kłajpeda), 2. Maja Pankiewicz (SP Kosów Lacki), 3. Alicja Pawlusiewicz (SP nr 11 Siedlce).

600 m, rocznik 2010: 1. Hanna Noceń, 2. Maria Łukasiuk (SP nr 5 Siedlce), 3. Malwina Turek (ZSP Skórzec).

600 m, rocznik 2011: 1. Alicja Iwanek (SSP MTE Milanówek), 2. Emilia Rytel (SP nr 11 Siedlce), 3. Maja Puszcz (SP nr 3 Siedlce).

600 m, rocznik 2012: 1. Lidia Czarnecka (SP nr 5 Garwolin), 2. Nina Jodłowska (UKS Otrębusy), 3. Julia Błażejczyk (SP nr 5 Siedlce).

1000 m, rocznik 2008: 1. Andreja Zigmantaite (Marijampole), 2. Anita Szczygielska (SP nr 4 Siedlce), 3. Roberta Bliujute (Kłajpeda).

1000 m, rocznik 2009: 1. Ieva Zubaviciute (Kłajpeda), 2. Marianna Uss (SP LA Fontaine), 3. Wiktoria Perka (SP Białki).

Sztafeta 4x100 m: 1. Kłajpeda, 2. ZSP Skórzec, 3. UKS Otrębusy.

Skok w dal, rocznik 2008: 1. Julia Kusińska (SP Rębków), 2. Agata Świesiulska (SP Głosków), 3. Julita Kopczyk (ZSP Skórzec).

Skok w dal, rocznik 2009: 1. Aleksandra Sochacka (SP nr 204 Warszawa), 2. Amelia Strojek (SP nr 8 Siedlce), 3. Sara Przybysz (SP Maciejowice).

Skok w dal, rocznik 2010: 1. Urte Ivancovaite (Marijampole), 2. Monika Keblaityte (Marijampole), 3. Paulina Zdunek (SP nr 3 Siedlce).

Skok w dal, rocznik 2011: 1. Julia Hryciuk (SP nr 1 Łosice), 2. Patrycja Pikora (SP nr 4 Pułtusk), 3. Zuzanna Śliwińska (SP nr 4 Pułtusk).

Skok w dal, rocznik 2012: 1. Kornelia Podniesińska (SP Suchożebry), 2. Marcelina Zygmunt (SP Zbuczyn), 3. Izabela Marciniak (PSP Samogoszcz).

Pchnięcie kulą, rocznik 2008: 1. Weronika Twardziak (SP Mysłów), 2. Julia Pruska (SP nr 3 Siedlce), 3. Julia Ciechowicz (SP Jarczew).

Pchnięcie kulą, rocznik 2009: 1. Klaudia Chodrya (SP Maciejowice), 2. Julia Sakowska (SP nr 11 Siedlce), 3. Lena Kavlak (SP nr 204 Warszawa).

Pchnięcie kulą, rocznik 2010: 1. Zuzanna Skowrońska (PSP Zatory), 2. Laura Huber (SP nr 11 Siedlce), 3. Aleksandra Antoniak (SP Suchożebry).

Rzut piłeczką palantową, rocznik 2010: 1. Patrycja Szczepanik (SP nr 5 Siedlce), 2. Julia Fiuk (SP nr 11 Siedlce), 3. Amelia Kuk (SP nr 5 Siedlce).

Rzut piłeczką palantową, rocznik 2011: 1. Wiktoria Niedziółka (SP nr 11 Siedlce), 2. Oliwia Stańczuk (SP nr 8 Siedlce), 3. Maja Burgs (SP nr 8 Siedlce).

Rzut piłeczką rocznik 2012: 1. Julia Tarkowska (SP nr 5 Siedlce), 2. Alicja Żelazo (SP nr 5 Siedlce), 3. Julia Strzazińska (SP nr 5 Siedlce).

Skok wzwyż, rocznik 2008: 1. Aleksandra Cymerman (SP nr 8 Siedlce), 2. Amelia Chudzik (SP Lisikierz).

Skok wzwyż, rocznik 2009: 1. Helena Bodio (SP nr 204 Warszawa), 2. Barbara Sobolewska (SP nr 204 Warszawa), 3. Katarzyna Jaworska (PSP nr 4 Pułtusk).

Skok wzwyż, rocznik 2010: 1. Renata Glinka (PSP Zatory), 2. Weronika Łopucka (SP nr 8 Siedlce), 3. Zuzanna Kurek (SP Kotuń).

A tak poradzili sobie chłopcy:

100 m, rocznik 2008: 1. Rafał Nikończuk (Katolicka SP Siedlce), 2. Cezary Kowalski (UKS Otrębusy), 3. Ksawery Mrówczyński (SP nr 204 Warszawa).

100 m, rocznik 2009: 1. Szymon Dołęga (SP nr 4 Siedlce), 2. Kacper Prokopiak (SP nr 9 Siedlce), 3. Aleksander Bryzek (SP nr 11 Siedlce).

100 m, rocznik 2010: 1. Adomas Vysniauskas (Marijampole), 2. Miłosz Kulesza (SP nr 8 Siedlce), 3. Szymon Odrobiński (Katolicka SP Siedlce).

60 m, rocznik 2011: 1. Bartosz Pieniak (SP w Wandowie), 2. Kacper Wereszczyński (SP nr 8 Siedlce), 3. Filip Kowalik (SP nr 3 Siedlce).

60 m, rocznik 2012: 1. Dawid Liczewski (SP nr 4 Siedlce), 2-3. Jan Skwierczyński (SP nr 11 Siedlce) i Borys Hausman (UKS Otrębusy).

300 m, rocznik 2008: 1. Paweł Gieranin (SP Krzesk-Królowa Niwa), 2. Igor Kosicki (SP Maciejowice), 3. Marcel Postrzygacz (SP nr 3 Siedlce).

300 m, rocznik 2009: 1. Tomasz Tajak (SP nr 8 Siedlce), 2. Filip Szczypior (SP Maciejowice), 3. Mikołaj Paprocki (SSP STO Siedlce).

300 m, rocznik 2010: 1. Karol Gołda (PSP Jedlińsk), 2. Filip Wróbel (SP Krzesk-Królowa Niwa), 3. Alan Cisak (SP Krzesk-Królowa Niwa).

300 m, rocznik 2011: 1. Maciej Woźnica (SP Jeruzal), 2. Tymoteusz Świder (SP nr 8 Siedlce), 3. Oliwier Cegiełka (SP Jeruzal).

300 m, rocznik 2012: 1. Mateusz Mańkowski (SP Maciejowice), 2. Piotr Izdebski (SP Zbuczyn), 3. Mikołaj Adamiak (SP nr 8 Siedlce).

600 m, rocznik 2008: 1. Bartosz Samoćko (SP Zbuczyn), 2. Dawid Wereda (SP Grala Dąbrowizna), 3. Bartłomiej Terlikowski (SP Krzesk-Królowa Niwa).

600 m, rocznik 2009: 1. Bartosz Ryszkowski (SP nr 5 Siedlce), 2. Bruno Tkacz (SSP MTE Milanówek), 3. Dawid Czaplicki (SP nr 5 Siedlce).

600 m, rocznik 2010: 1. Mikołaj Niedziółka (SP nr 11 Siedlce), 2. Damian Pikora (PSP nr 4 Pułtusk), 3. Tymoteusz Makulski (SPS Jedlińsk).

600 m, rocznik 2011: 1. Dominik Grabowski (PSP Jedlińsk), 2. Jakub Rycielski (SP nr 4 Siedlce), 3. Dominik Szczęsny (SP Trzcianka).

600 m, rocznik 2012: 1. Jakub Prochownik (SSP MTE Milanówek), 2. Antoni Leleń (SP nr 4 Pułtusk), 3. Przemek Jedliński (SP nr 8 Siedlce).

1000 m, rocznik 2008: 1. Mikołaj Wielogórski (SP nr 1 Siedlce), 2. Szymon Kołnierzak (SP Wilkowyja), 3. Rafał Cholewa (SP Maciejowice).

1000 m, rocznik 2009: 1. Oliwier Skóra (SSP STP Siedlce), 2. Kacper Chromiński (SP Borki-Kosy), 3. Mateusz Cabaj (SP nr 204 Warszawa).

1000 m, rocznik 2010: 1. Maciej Karasek (PSP Jedlińsk), 2. Antoni Posiadała (Katolicka SP Siedlce), 3. Dawid Chromiński (SP nr 3 Siedlce).

1000 m, rocznik 2011: 1. Aleks Jóźwiak (SP nr 8 Siedlce), 2. Dawid Piętka (PSP Siennica), 3. Filip Skorupa (PSP Jedlińsk).

2000 m, rocznik 2008: 1. Grejus Gudavicius (Kłajpeda), 2. Maciej Stefaniuk (SP nr 5 Siedlce), 3. Bartosz Struś (SP Dobre).

2000 m, rocznik 2009: 1. Aleksander Szewczyk (SP nr 10 Siedlce), 2. Wojciech Skuza (SP Dobre), 3. Aleksander Pisarczyk (SP Dobre).

Sztafeta 4x100 m: 1. UKS Otrębusy, 2. Katolicka SP Siedlce, 3. SP nr 7 Siedlce.

Skok w dal, rocznik 2008: 1. Kacper Konczak (UKS Otrębusy), 2. Adam Michałowski (SP Zbuczyn), 3. Karol Maciejewski (SP Maciejowice).

Skok w dal, rocznik 2009: 1. Filip Kaźmierczak (SP nr 1 Łosice), 2. Stanisław Mączyński (SP nr 204 Warszawa), 3. Jan Suchodolski (SP nr 3 Siedlce).

Skok w dal, rocznik 2010: 1. Krystian Krzemiński (UKS Otrębusy), 2. Karol Tkaczyk (PSP nr 4 Pułtusk), 3. Jakub Bienias (PSP Samogoszcz).

Skok w dal, rocznik 2011: 1. Dawid Redzik (SP w Wandowie), 2. Daniel Pluta (SP nr 1 Łosice), 3. Aleksander Iliński (SP nr 8 Siedlce).

Skok w dal, rocznik 2012: 1. Jędrzej Machniak (PSP Jedlińsk), 2. Micchał Chernik (SP nr 3 Siedlce), 3. Adam Markowski (PSP Jedlińsk).

Pchnięcie kula, rocznik 2008: 1. Maciej Pszczółowski (LO 1 Siedlce), 2. Sebastian Mieścicki (SP Krzesk-Królowa Niwa), 3. Krzysztof Mąsior (SP nr 11 Siedlce).

Kula, rocznik 2009: 1. Krzysztof Krupiński (SP nr 204 Warszawa), 2. Alex Szczurek (SP nr 204 Warszawa), 3. Piotr Gronek (PSP Samogoszcz).

Kula, rocznik 2010: 1. Aleksander Ruta (PSP Siennica), 2. Sebastian Dziugieł (SP Jeruzal), 3. Aleks Biernacki (SP nr 3 Siedlce).

Rzut piłeczką palantową, rocznik 2010: 1. Szymon Pszczółkowski (SP nr 11 Siedlce), 2. Brajan Grzywacz (SP Białki), 3. Michał Dolny (SP nr 204 Warszawa).

Piłeczka, rocznik 2011: 1. Bartosz Dąbrowski (SP Białki), 2. Wojciech Kurek (SP Maciejowice), 3. Patryk Guzek (SP Białki).

Piłeczka, rocznik 2012: 1. Bartosz Lipiński (SP nr 5 Siedlce), 2. Mieszko Tymoszuk (SP nr 8 Siedlce), 3. Marcin Krasuski (SP Kotuń).

Skok wzwyż, rocznik 2008: 1. Kryspin Chromiński (SP w Wandowie), 2. Olaf Miklasiński (SP nr 8 Siedlce), 3. Paweł Czauderna (SP Kotuń).

Skok wzwyż, rocznik 2009: 1. Wiktor Szustek (PSP Samogoszcz), 2. Kacper Ziubiński (SP w Wandowie), 3. Bartosz Gwiazdecki (SP nr 10 Siedlce).

Skok wzwyż, rocznik 2010: 1. Konstanty Zięcina (SP nr 8 Siedlce), 2. Szymon Dworzański (SSP MTE Milanówek), 3. Mieszko Pieńkos (PSP nr 4 Pułtusk).

Klasyfikacja szkół: 1. SP nr 8 Siedlce, 2. SP nr 5 Siedlce, 3. SP nr 204 Warszawa. 

 

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.