reklama

Najpopularniejsi sportowcy i trenerzy: Głosujemy do końca stycznia

Mazowsze

Paweł Świerczewski 2022-01-20 14:02:55 liczba odsłon: 1294
Fot. Aga Król

Fot. Aga Król

Do końca stycznia Czytelnicy „Tygodnika Siedleckiego” mają czas na wybranie najpopularniejszych sportowców i trenerów naszego regionu w 2021 roku.

reklama

Głosowanie tradycyjnie odbywa się przy użyciu kuponów drukowanych w „TS”, które należy dostarczyć do redakcji osobiście lub pocztą (ul. Armii Krajowej 11, 08-110 Siedlce). A także przy użyciu SMS (koszt wiadomości - 2,46 zł z VAT). SMS-y należy wysyłać na numer 72601. Treść powinna zawierać prefiks ts. oraz kod nadany wybranemu kandydatowi.

KANDYDACI W KATEGORII SPORTOWCY:

Angelika Bednarz (podnoszenie ciężarów, WLKS Nowe Iga-nie, treść SMS: ts.s1) – złota medalistka mistrzostw Polski U23.

Klaudia Celińska-Mysław (podnoszenie ciężarów, WLKS Nowe Iganie, ts.s2) – złota medalistka mistrzostw Polski seniorek i U20.

Damian Dobosz (siatkówka, KPS Siedlce, ts.s3) – czołowy zawodnik pierwszoligowego zespołu.

Martyna Dołęga (podnoszenie ciężarów, WLKS Nowe Iganie, ts.s4) – brązowa medalistka mistrzostw świata U17, srebrna medalistka mistrzostw Europy U17, brązowa medalistka mistrzostw Polski seniorek.

Roger Garbaczewski (kickboxing, Ognisko TKKF „SIEDLECKIE”, ts.s5) - medalista mistrzostw świata.

Patrycja Gil (zapasy, WLKS Nowe Iganie, ts.s6) – srebrna medalistka mistrzostw Europy, mistrzyni Polski seniorek i U23.

Robert Goławski (chód sportowy, WLKS Nowe Iganie, ts.s7) – brązowy medalista mistrzostw Polski na dystansie 50 km.

Maciej Górski (piłka nożna, MKP Pogoń Siedlce, ts.s8) – czołowy strzelec II ligi, jeden z liderów siedleckiej Pogoni.

Karolina Gryczon (zapasy, Armaty Stoczek Łukowski, ts.s9) – srebrna medalistka mistrzostw Polski juniorek.

Aleksandra Iwaniuk (koszykówka, MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski, ts.s10) – kapitan i ostoja pierwszoligowego klubu. Reprezentantka Polski w koszykówce 3x3 w kategoriach U23 i senior.

Ewelina Jackowska (koszykówka, MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski, ts.s11) – najbardziej wartościowa zawodniczka zespołu w rozgrywkach I ligi w I rundzie sezonu 21/22.

Norbert Kargol – (rugby, MKS Pogoń Awenta Siedlce, ts.s12) – jako jeden z nielicznych w Pogoni prezentował równą, wysoką formę w rozgrywkach ekstraligi.

Magdalena Kisielińska (zapasy, WLKS Nowe Iganie, ts.s13) – srebrna medalistka mistrzostw Polski seniorek i w kategorii młodzieżowej.

Patryk Kostrzewski (zapasy, WLKS Nowe Iganie, ts.s14) – srebrny medalista mistrzostw Polski juniorów.

Dominika Misterska-Zasowska (podnoszenie ciężarów, WLKS Nowe Iganie, ts.s15) – srebrna medalistka mistrzostw Polski seniorek.

Łukasz Niedziałek (chód sportowy, WLKS Nowe Iganie, ts.s16) – jedyny nasz olimpijczyk w Tokio, czołowy polski zawodnik, wielokrotny medalista kraju.

Olga Niedziałek (chód sportowy, WLKS Nowe Iganie, ts.s17) – srebrna medalistka mistrzostw Polski na 20 km i Halowych Mistrzostw Polski na 3 km.

Izabela Panufnik (siatkówka, Nike Węgrów, ts.s18) – liderka węgrowianek, które były bardzo bliskie awansu do I ligi.

Jan Parol (pchnięcie kulą, WLKS Nowe Iganie, ts.s19) - brązowy medalista mistrzostw Polski seniorów.

Mateusz Pasiak (kickboxing, Gladiator Siedlce, ts.s20) – czołowy kickboxer w Polsce, zdobywca Pucharu Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych i tytułu mistrza Polski w formule oriental kickboxing.

Joanna Samsonowicz (zapasy, sumo, WLKS Nowe Iganie, ts.s21) – srebrna medalistka mistrzostw Europy U18 w sumo, brązowa medalistka mistrzostw Polski juniorek w sumo.

Piotr Sobiczewski (biegi narciarskie, UKS Rawa Siedlce, ts.s22) – młody talent, wicemistrz Polski seniorów w sprincie stylem klasycznym.

Maciej Staręga (biegi narciarskie, UKS Rawa Siedlce, ts.s23) – niezmiennie najlepszy polski biegacz narciarski, reprezentant kraju na arenie międzynarodowej.

Kamila Stępniak (strzelectwo, Dragon Siedlce, ts.s24) – czołowa polska juniorka. Reprezentowała kraj w mistrzostwach Europy i świata.

NOMINOWANI W KATEGORII TRENER:

Krzysztof Augustyn (chód sportowy, WLKS Nowe Iganie, SMS o treści: ts.t1) – trener Łukasza Niedziałka.

Marcin Dołęga (podnoszenie ciężarów, WLKS Nowe Iganie, ts.t2) – wychowawca m.in. Martyny Dołęgi.

Dawid Fertykowski (podnoszenie ciężarów, WLKS Nowe Iganie, ts.t3) – wychowawca m.in. Klaudii Celińskiej-Mysław i Angeliki Bednarz.

Andrzej Garbaczewski (kickboxing, Ognisko TKKF „SIEDLECKIE”, ts.t4) – trener kadry, twórca sukcesów siedleckich kickboxerów TKKF.

Mateusz Grabda (siatkówka, KPS Siedlce, ts.t5) – utrzymuje siedlczan w czołówce pierwszoligowych drużyn, asystent trenera złotych medalistów mistrzostw świata do lat 19.

Damian Guzek (piłka nożna, MKP Pogoń Siedlce, ts.t6) – pod jego wodzą siedleccy piłkarze zwiększyli swoje szanse na utrzymanie w II lidze.

Rafał Haponik (koszykówka, MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski, ts.t7) – trener pierwszoligowego zespołu, ojciec sukcesów sokołowianek w grupach młodzieżowych.

Robert Kupisz (siatkówka, Nike Węgrów, ts.t8) – był bardzo bliski doprowadzenia węgrowianek do awansu do I ligi.

Michał Markowski (piłka ręczna, MKS Pogoń Siedlce, ts.t9) – za osiągnięcia w szkoleniu dzieci i młodzieży, w tym zdobycie srebrnego medalu w ogólnopolskim turnieju „Ręczna na Orliku”.

Sławomir Miernicki (pchnięcie kulą, WLKS Nowe Iganie, ts.t10) – wychowawca Jana Parola.

Krystian Misztal (zapasy, WLKS Nowe Iganie, ts.t11) – wychowawca najlepszych zapaśniczek i zapaśników WLKS.

Sebastian Pawlak (zapasy, WLKS Nowe Iganie, ts.t12) – wychowawca najlepszych zapaśniczek i zapaśników WLKS.

Grzegorz Staręga (biegi narciarskie, UKS Rawa Siedlce, ts.t13) – szkoleniowiec Macieja Staręgi i Piotrka Sobiczewskiego, wprowadza do krajowej czołówki kolejnych siedleckich zawodników i zawodniczki. 

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.