Reklama

Zderzenie ciężarówki z pociągiem na przejeździe kolejowym w Stoku Lackim (aktualizacja)

Na przejeździe kolejowym w Stoku Lackim doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z pociągiem.

- Kierujący samochodem ciężarowym z nieustalonych jeszcze przyczyn wjechał na przejazd w momencie nadjeżdżania pociągu. Doszło do zderzenia. Prawdopodobnie nikt nie ucierpiał. Torowisko jest zablokowane ze względu na wywróconą ciężarówkę. Trwa wyjaśnianie okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia - mówi nadkom. Agnieszka Świerczewska, oficer prasowy KMP w Siedlcach. 

 

Aktualizacja:

Ze wstępnych ustaleń na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący ciężarówką, ze względu na oblodzenie drogi, wpadł w poślizg, w wyniku czego zjechał do rowu przy nasypie kolejowym. W wystającą na tory naczepę, uderzył pociąg. Kierującemu samochodem ciężarowym udało się opuścić pojazd jeszcze przed zderzeniem. 

Reklama

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Tygodnik Siedlecki




Reklama
Najnowsze wiadomości